יצרנו מפה אינטראקטיבית חדשה המסייעת לך לקבוע את הארנונה שחייבת לממשלת מחוז בולטימור. מכיוון שהוא זמין כיום, המחוז פועל על בסיס לנפש, והיו לנו מספר בקשות למפות אינטראקטיביות חדשות המסייעות בקביעת ארנונה באזורים שונים במחוז, כמו גם מידע על ערכי הנכסים.

יועץ המס וגביית המסים אחראי על שומת מיסי מקרקעין בכל מחוזי מיסים, המאשר את שווי הפטורים ושיעור המס שקבעה רשות המסים. תפקיד נוסף של מחוזות השמאות הוא לקבוע את הנכס הנוכחי ולחשב את מגבלת המס.

הניתוח המפורט של נתוני הנדל"ן כולל חישוב השטח המרובע של הקרקע

ועובדים חייבים להיות בעלי כישורים מתמטיים טובים. על מנת לבצע בהצלחה את כל המשימות הקשורות להערכת שווי והערכה של נכס, שמאי רכוש וקציני שמאות זקוקים לכישורים ארגוניים טובים בכדי לבצע בהצלחה את כל המשימות הללו.

כבעלי נכסים

אנו אחראים להבטיח שכל הנכסים רשומים בצורה מדויקת ומדויקת ככל האפשר ועם הערך הגבוה ביותר האפשרי. אנו יודעים שאנשים מעוניינים לקבל את כל המידע על הנכס שלהם, והצוות שלנו שואף לספק לציבור את כל המידע הדרוש כדי להבין את תפקידנו בקביעת ערכי הנכס. הזמינות הציבורית של מידע זה נחוצה על מנת להבטיח כי נדל"ן מוערכים באופן עקבי לפי שווי שוק ולא לפי שווי גבוה או נמוך מהשוק.

אם מעולם לא קיבלתם הודעת מס וברצונכם לבקש שכפול, אנא צרו קשר עם מרכז המידע בטלפון 210 – 335 – 2251. לשאלות הנוגעות להסדרת מיסים ותשלומים, אנא צרו קשר עם גביית המס שלנו (210 ) 335-2251 למידע נוסף.

אם ברצונך לדבר עם מועדון או התאחדות

אנא צרו קשר עם לואיז הולמס בטלפון (210) 335-2251 לקבלת מידע נוסף. ג'ון אמרסון היה מעריך נדל"ן במחוז הרננדו מאז 2013 ומכהן בתפקיד כבר 31 שנה. המון השתנה במשרד מאז שהתחלתי את דרכי כשמאי מקרקעין בשנת 1988.

אנו מבקשים סבלנות כאשר אנו פותחים בדיקת שווי נכס בלתי פורמלית עם שמאי הנכסים

תקופת בדיקה זו היא זמן טוב לדון בחששות עם השמאי ולהתנגד רשמית להערכת שוויו של נכס. אנו שמאים ושמאים בנדל"ן עובדים קשה ומעריכים נכסים רבים, לפעמים ביום אחד.

כל שאלה הנוגעת לפטור משווי צריכה להיות מופנית לשמאי מחוז השמאות של בקסאר

ולא לבעל המקרקעין. למידע נוסף אודות הליך הערעור, אנא פנה אלינו על ידי שוחח עם אחד הסוקרים שלנו. ניתן גם ליצור איתי קשר בדוא"ל או בטלפון (713) 888-586-4357 לקבלת פרטים נוספים על הליך הערעור.

אם אתה מבצע חיפוש נכסים בכתובתך, כל הנכסים בקרבתך יוצגו על ידי לחיצה על הקישור מאפייני חיפוש בצד ימין ואז לחיצה על הדף Newtab. ערכי ותיאורי נכסים זמינים גם באמצעות לחיצה ימנית על הקישור "חיפוש נכס".

מאפיין זה משמש להצגת תרשים עוגה המציג פירוט לאן כספי המס שלך הולכים

כדי לקבל את השווי החייב במס של הנכס שלך, עליך לחשב את המספר ולהכפיל את אחוזי המס בערכים החייבים שלך, מה שאומר לך אם אתה חייב ארנונה או זיכויים. יש לשלם ארנונה לאחר השנה בה גבו המסים. לסיכום, קחו את ההערכה שלכם, הורידו את כל הפטורים הרלוונטיים שתוכלו לתבוע ויש לכם את המס – פטור משווי הנכס.

בעת הגשה מקוונת, נסיבות מיוחדות עשויות לחייב שליחת מסמכים נוספים למשרד שמאי הרכוש. אם חברת המשכנתא או המתווך שלך לא ביקשו פסיקת מס, תוכל לשלוח את ההצהרה לכתובת הקובץ של הבעלים שלך.

לקבלת סקירה מקיפה יותר על תהליך המס

אנא בקרו באתר מרכז מידע המס (PIC) של שמאי המקרקעין. לקבלת מידע מפורט, עיין בסעיף "פרטי מס" בצד ימין של עמוד זה. זה אוסף מידע על מספר זיהוי המגרש שלך וכתובת שלך, כמו גם מידע על מצב המס של הנכס שלך.

משרד הערכת נדל"ן מספק ל- PRC כרטיס רישום נכס

שישמש להגשת עתירה לרשות להתאמת ערך (DR 486) החל מיום שישי, 14 באוגוסט 2020. לגישה ל- Real EstatePRC לחץ על כרטיס ה- TRIM Property Record 2020, גלול מטה וגרור את רשומות הנכסים ולחץ על "מיסוי מוצע". השמאות נדרשת לכל סוגי הנדל"ן, לרבות נכסי מגורים, מסחר, תעשייה, מגורים ומסחר, כמו גם נכסים מסחריים ותעשייתיים. רשימה מלאה של מצב המס של הנכס שלך עבור כל נכס זמינה ללא עלות.