יצרנו מפה אינטראקטיבית חדשה המסייעת לך לקבוע את הארנונה שחייבת לממשלת מחוז בולטימור. המחוז פועל על פי עקרון "כפי שהוא", והיו לנו מספר בקשות למפות אינטראקטיביות חדשות שיעזרו לנו לקבוע ארנונה בבולטימור ובבולטימור סיטי, מרילנד.

יועץ המס וגביית המסים אחראי על שומת מיסי מקרקעין במחוז מס, המאשר את שווי הפטור ושיעור המס שקבעה רשות המסים. תפקיד נוסף של מחוזות השמאות הוא לקבוע את הבעלים הנוכחי ולחשב את מגבלת המס.

על מנת למלא בהצלחה את המשימות הקשורות להערכת שווי והערכת שווי מקרקעין

שמאים וקציני שמאות של נדל"ן זקוקים לכישורים ארגוניים טובים. ניתוח נתוני הנכסים כולל חישוב השטח המרובע של האדמה, ולכן על העובדים להיות בעלי כישורים מתמטיים טובים ולהשתמש בתוכנת מחשב ובכלים אחרים.

העובדים אחראים לספק לציבור את המידע הדרוש להבנת תפקידם בקביעת ערכי הנדל"ן

הזמינות הציבורית של מידע נחוצה על מנת להבטיח כי הנדל"ן מוערך באופן עקבי לפי שווי שוק. חשוב להבין שאנשים נוטים יותר לקבל מידע על הרכוש שלהם. כבעלים של נכסים, אנו אחראים להבטיח כי הנכסים שלנו רשומים לטובת הבעלים והציבור הרחב.

אם מעולם לא קיבלתם הודעת מס או ברצונכם לבקש שכפול

אנא צרו קשר עם מרכז המידע בטלפון 210 – 335 – 2251. לשאלות הנוגעות להסדרת ותשלומי מיסים, משרד גובה המסים ניתן ליצור קשר באמצעות דואר אלקטרוני בכתובת tax @ taxcollector.org או בטלפון 1-888-567-4357.

אם ברצונך לדבר עם מועדון או התאחדות

אנא צור קשר עם לואיז הולמס בטלפון 1-888-567-4357 לקבלת מידע נוסף. ג'ון אמרסון היה מעריך נדל"ן במחוז הרננדו מאז 2013 ומכהן בתפקיד כבר 31 שנה. המון השתנה במשרד מאז שהתחלתי את דרכי כשמאי מקרקעין בשנת 1988.

שמאי מקרקעין עובדים שעות רבות ובודקים נכסים רבים

לפעמים ביום אחד. סבלנותך תוערך אם תיזמן בדיקה לא פורמלית של ערך הנכס שלך באמצעות משרד הערכת נדל"ן. זהו זמן טוב לדון בחששותיך עם המודד שלך ולהגיש ערעור רשמי על הערכת שווי נכס.

למידע נוסף אודות הליך הערעור ולדיבורים עם אחד ממומחי השמאות שלנו ממחוז השמאות בבקסאר

אנא צרו איתנו קשר. שאלות בנוגע לפטור משווי נכס יש להפנות למשרד להערכת שווי נדל"ן בטלפון (713) 684-5555 או למשרד להערכת שווי נדל"ן בכתובת [מוגן באמצעות דוא"ל] לקבלת מידע.

ערכי ותיאורי נכסים זמינים בצד ימין – לחץ על הקישור מאפייני חיפוש בצד ימין. אם תחפש נכס בכתובתך ולאחר מכן לחץ על Newtab, תראה את כל הנכסים למכירה באזור מגוריך.

מאפיין זה משמש להצגת תרשים עוגה המציג פירוט לאן כספי המס שלך הולכים

כדי לקבל את השווי החייב במס של הנכס שלך, עליך לחשב מספר ולהכפיל אותו באחוזת המטען. ארנונה חייבת לאחר השנה בה גבו המסים, ומספר הדולרים המחושב מוכפל בערכי המס שלך אומר לך אם אתה חייב ארנונה או זיכויים. קח את הערך המוערך והחסר את כל הפטורים הרלוונטיים שאתה יכול לתבוע.

בעת הגשה מקוונת, נסיבות מיוחדות עשויות לחייב שליחת מסמכים נוספים למשרד שמאי הרכוש. אם חברת המשכנתא או המתווך שלך לא ביקשו פסיקת מס, תוכל לשלוח את ההצהרה לכתובת הקובץ של הבעלים שלך.

נאסף מידע על מזהה המגרש שלך וכתובתך ותוכל לגשת למידע מפורט זה באמצעות מערכת הגשת המס המקוונת של מעריך השווי או מערכת פרטי המס. לקבלת סקירה מלאה יותר של תהליך המס, בקרו במרכז המידע בארנונה של משרד המס.

כדי לגשת לשירותי נדל"ן, לחץ על כרטיס ה- TRIM Property Record 2020, גרור את רשומות הנדל"ן שלך, גלול למטה, לחץ על "מוצע" ואז על "PRC". המשרד להערכת נדל"ן יספק לכם כרטיס רישום מקרקעין החל מיום שישי, 14 באוגוסט 2020, עליו תוכלו להגיש עתירה לרשות להתאמת ערך (486 DR). מבחן זה נדרש לכל סוגי הנדל"ן, לרבות נכסי מגורים, מסחר, תעשייה, מגורים ומסחר וכן נכסים מסחריים ותעשייתיים. רשימה מלאה של כל הערכות שווי הנכסים בארצות הברית לשנת 2020 זמינה ללא תשלום.

כשמאי כללי מוסמך, אדם יכול להעריך נכס מכל סוג שהוא או ערך. הכנת הערכה כוללת מחקר ותהליך הפיכתו ליועץ כללי מוסמך בארה"ב ובמדינות אחרות הוא מורכב ומשתנה בהתאם למדינה ולעתים לפי ערך וסוג הנכס.