אחת העמותות המקצועיות המוכרות ביותר לשמאות רכוש היא מכון השמאות (AI). הקונגרס אישר לאגודה האמריקאית לשמאות נדל"ן (AQB), עמותה 501 (ג) (3), להקים שלוש רמות הסמכה: שמאות מקרקעין מוסמכת, שמאות מוסמכת ומומחה מוסמך. לשמאי מקרקעין יש בדרך כלל אפשרות להשיג את כל שלוש דרגות ההסמכה, אך רק אחת מהן מוגדרת רשמית על ידי הקונגרס כ"מומחה ". שמאי רכוש עשוי להיות מאומן כמומחה מושבע באחת או יותר משלושת הרמות הללו, כמו גם במספר תחומי הכשרה מקצועיים אחרים. מטוסי ה- AQB מציעים דרישות מינימום מומלצות לכל רמה, כמו שכר מינימום של 1,000 דולר לשנה ומקסימום 5 שנות ניסיון בעבודה.

מומחה בייעוץ

הוא מומחה שמונע על ידי צד אך אינו רשאי להעיד בבית המשפט. על עורך הדין להעריך בגלוי האם כישוריו וניסיונו של המומחה בהליך תואמים את היקף חוות הדעת שיש להכין. יש לקחת בחשבון את המתודולוגיה מכיוון שכללי קבלת המומחים מחייבים שאפשר להעלות שאלות אודות מתודולוגיית המומחים של מומחה, מה שעלול לגרום לניגוד עניינים בין עורך דין ללקוח. יש להתייחס למתודולוגיה גם בהקשר להיבטים אחרים של מקרה, כגון אופי הערכה, שכן היא מכתיבה האם ניתן היה להעלות שאלה לגבי מתודולוגיית המומחים של הסוקרים. יש לשקול גם מתודולוגיה מכיוון שהכלל לקבלת מומחים כעדים קובע כי כל שאלה לגבי מתודולוגיית המומחים עשויה להתעורר בסכסוך עם השופט, התובע או הצדדים האחרים.

זה חל תמיד על חקירה נגדית, אך הוא קריטי במיוחד כאשר נחקרים על ידי מומחה. הכנה יסודית חיונית לבדיקת יעיל של המומחה, במיוחד במקרה של ניגוד עניינים.

זה גם יעיל מאוד לערער על כישוריו של המומחה בהצהרה המפרטת מה המשימה ואיפה הניסיון שלהם בעולם האמיתי אינו נרחב

עורך הדין שכנגד שכר ככל הנראה מומחה שאת עבודתו הוא רואה כ"מומחה ", כדי להכפיש את העבודה ולהוכיח שערכיה ומסקנותיה מדויקים, אמינים ואובייקטיביים יותר. יכולתו של השמאי להעריך את עניינו של הלקוח לפני קבלת ההתחייבות מתחזקת בכך שהוא היה מעורב גם בפעולה וגם במצב. אם אתה אמור לתת ראיות בבית המשפט כמומחה, עליך להיות מוכן ומוכן לחלוטין.

יש חוות דעת מומחים מורכבות יותר

וחלק מעורכי הדין יבקשו חוות דעת מומחים. בעיות יכולות להיווצר אם עורך הדין בצד השני של המקרה פונה למומחה מבלי שידע כי התקשר עם עורך הדין שכנגד. חלק מההערכות מסובכות יותר, יש עורכי דין שיבקשו ממעריכים עזרה ו / או סיוע, אך לא את כולם. ככל שההערכה מסובכת יותר, כך גדל הסבירות שעורך הדין יבקש או יתייעץ עם מומחה לעזרה.

אם בדיקת בית מתבצעת לפני שמאות והדוח מוגש לשמאי, זה יכול להוביל להערכה משמעותית יותר. אם קיים דוח הביקורת של המומחה שכנגד, הוא או היא עשויים לקבל חוות דעת שלילית שצוטטה בעסקה ושהסתמכו על ידי המומחים השליליים.

מאמר זה הוא סקירה של מה מומחה צריך ואסור לעשות במהלך בדיקת בית ודוח בדיקה. אנסה להעלות בכל מקום זמין דברים שגם על הסוקרים וגם על המומחים לדעת וכי על המומחה הנותן ראיות להימנע, כמו גם כמה מלכודות.

מחקר לאומי נדל"ן

הוא אחד מחברות המחקר והייעוץ הגדולות והמכובדות בארה"ב, המתמחה במחקר, ניתוח וניתוח סוגיות ומגמות נדל"ן. ForensisGroup מסייע לך למצוא את אנשי המקצוע המוסמכים ביותר בתחום הנדל"ן שיעזרו לך לפתור את הבעלות שלך על נדל"ן, ארנונה, ריבית משכנתא, ביטוח, מיסים ועוד.

אם אתה מעוניין למצוא את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום הנדל"ן באזורך או בכל אזור אחר בארץ

ForensisGroup מותאם לצרכים שלך. בין אם אתם מחפשים מומחה בעל הכשרה גבוהה במיסוי מקרקעין, ריבית משכנתא, ביטוח, מיסים ועוד, אנו תמיד מחפשים אתכם. אנו ממליצים לשמאים המעוניינים בעבודת מומחים להשיג רישיון כללי מוסמך בכדי למקסם את סיכוייהם לבצע מגוון משימות כשמאים או כיועצים. מסיבה זו, שמאים שהצליחו לעשות עבודה רבה בתחומי ארנונה, ריבית משכנתא, ביטוח, מיסים ועוד, צריכים לשקול קבלת רישיון כשמאי כללי מוסמך. להלן כמה מתחומי המפתח שיש לקחת בחשבון כאשר מחפשים מומחה שישמש כמומחה.