שניים מהפרויקטים האחרונים שהוכרזו יוסיפו כמה מאות דירות שכירות חדשות, שכן השוק ממשיך להיות מיועד מראש לתעסוקה ולגידול האוכלוסייה באזור. טקססברי – היזם מארק גינסבורג, שבסיסו בטקססברי, שביקש הפסקת מיסים בסך 1.5 מיליון דולר בגין הפרויקט שלו, יהפוך למתחם דירות רב-משפחתי גדול שהוצע לעיר. היזם מציע מגרש בן 15 דונם בין בתים למגורים ובתים צמודי קרקע.

מרבית האתר יתבצע על ידי הפרויקט של רשות השיכון

שיציג 586 בתים שנבנו בארבעה בלוקים, עם דרך חדשה המקשרת בין מוסלי לסינגלטון, על שם ביטוי פיליפיני המשמש לעתים קרובות בברכות. ליהי מציע לבנות מתחם בן 186 דירות, חדר שינה אחד ושני חדרי אמבטיה באתר של חנות מכולת לשעבר.

אלטמונטה ספרינגס

חברת LeCesse Development בלונדון תקים באתר בניין בן שבע ושמונה קומות פינת הרחובות מוסלי וסינגלטון מדרום למרכז העיר. ההצעה של אגא תכלול 33 מקומות חניה ויכולה לבנות עד 40 יחידות, הכוללות חדר שינה אחד, חדר אמבטיה ושני חדרי אמבטיה, על שני מגרשים. בית גידול לאנושות ורשות הדיור בעיר הציעה לבנות דירות באתר של מכולת לשעבר בלב מרכז העיר אורלנדו.

עיין בדף הדירות שלנו למידע נוסף על השכרת חדר, דירה או בית או אפילו סוכן שיעזור לך להתחיל. כל המידע הזה זמין באתר משרד השיכון והפיתוח הקהילתי של LA.

NYCHA הגדילה לאחרונה באופן דרמטי את מספר הבדיקות בהן נמצאות יחידות תינוקות או שביקרו בהן באופן קבוע ל -9,000. NYCHA בודקת אלפי דירות ומונה מאות, וכתוצאה מכך היצע נדיר של דיור בר השגה למשפחות צעירות בשכונות העניות ביותר בעיר.

כתב החוקר ג'ו מהר מצא כי המעורבים בעסקת הרכוש המקורית הרוויחו מיליונים

דיווח סאן. בין השנים 2013 ל -2017, חברות המקושרות לדירות קושנר תבעו הקלות מס של יותר מ -1.5 מיליון דולר, על פי שיקגו סאן טיימס. הטריביון בשיקגו חשף לראשונה בשנת 2018 כי הדיירים עברו תנאים מחרידים בהם נפגעה אישה מתקרת חדר אמבטיה. אף על פי שלעתים קרובות מתארים את הנכס במצוקה, הוא כולל אלת יוונית מגולפת ואחוזה המשקיפה על שדרה, ציר ראשי בדרום סייד. תיק החברה המונה 45 בניינים עם 535 דירות כולל למעלה מ -1,000 יחידות בדרום לולאה של העיר, על פי אתר האינטרנט שלה.

הייטס ממוקם ב Blue Course Drive וסטודנטים יכולים לבחור לשכור דירות של שני

שלושה או ארבעה חדרי שינה. ההצעה קוראת לארבעה בניינים בני ארבע קומות עם ארבעה, חמישה, שישה ושבעה חדרי שינה ובסך הכל 1,500 מטרים רבועים של שטחי מסחר. בניין דירות זה משקיף על הפיתוח המוצע בפינת שדרת צפון מישיגן וסאות 'לייק שור דרייב.

מלאי הדיור של הרובע נאמד בכ 75 בתים צמודי קרקע

כלומר דירות אינן תמיד רצויות. כיכר הסוכר שונה מחלקים במחוז המתנגדים לדיור מכיוון שכבר יש שם מספר לא מבוטל של בתים, אך לא רבים מהם בבסיסם. על פי נתוני ARC ו- CoStar, רוב הבתים הקיימים באזור, כ -1,000, נמצאים בסמוך לקניון נורקרוס ואזור ג'ורג'יה.

מזה כשנה יזמים מקדמים פרויקטים שיביאו יותר מ -700 יחידות דיור חדשות לעיר

Lennar Homes בונה תערובת של 72 בתים עירוניים על חלקת אדמה שמתפתלת סביב האתר הקודם של חנות מכולת לשעבר בצד הצפוני של מרכז העיר. החברה רכשה בשנה האחרונה שתי חבילות סמוכות כחלק מהפיתוח שלה בסך 1.5 מיליארד דולר במרכז העיר. הפיתוח נמצא גם כמה רחובות מבניין העירייה החדש, וישנן תוכניות לבניית בניין משרדים חדש ובניין מגורים לשימוש מעורב במקום.