שירותי ביוב ואינסטלציה בגבעתיים

Table of Contents

כולנו מכירים את ההפתעה והמצב הלא נעימים של מרזב סתום ביום חורף גשום. מערכת המרזבים נועדה לניקוז מי הגשמים וכאשר היא אינה מתפקדת כראוי, הרי שישנה סכנה להצפות והיווצרות רטיבות בגג וקירות הבניין המובילים לנזקים כבדים ולמפגעים בריאותיים דוגמת עובש ופטריות.

שטיפת מרזבים בגבעתיים

סתימה במרזב יכולה להיגרם ממגוון סיבות ולכן חשוב לבצע שטיפת מרזבים באמצעות ביובית בגבעתיים הן כתחזוקה שוטפת לאורך השנה כטיפול מונע והן כפתרון מיידי לסתימה במרזב על מנת להשיב את מערכת הניקוז לתפקוד תקין ויעיל.

תחזוקה שוטפת ופתיחת סתימות

הגורמים להיווצרות סתימות במרזב הינם מגוונים וכוללים: הצטברות לכלוך ואבק, היווצרות של עיסה המורכבת מחומרי איטום וזפת, חדירת עלים, ענפים ושורשים החוסמים את מעבר המים, התיישנות ובלאי ועוד.

שטיפת מרזבים בגבעתיים הינה שירות הניתן בידי חברת ביובית מקצועית ומספק מענה יעיל לפתיחת סתימות במרזבים ולניקוי שלהם לאורך כל ימות השנה במטרה למנוע את המצב הבלתי נעים של סתימה ביום גדום במיוחד.

פתיחת סתימה במרזב בלחץ מים

שטיפת מרזבים בגבעתיים מתבצעת באמצעות ציוד ייעודי ומתקדם הכולל שימוש בלחץ מים גבוה לסילוק חסמים ולניקוי יסודי. שטיפת מרזבים הינה מלאכה המחייבת ידע מקצועי וניסיון, שכן לרוב מדובר בעבודה בגובה רב ויש לנקוט בכל אמצעי הזהירות והבטיחות הנדרשים ומומלץ שלא לנסות לפתור את הבעיה באופן עצמאי.

צילום קווי ביוב בגבעתיים

תחזוקה ראויה ל כל חלקי הבית היא חיוני, במיוחד כאשר את מתייחסים אל מערכות הצנרת הנסתרות על ידי ביצוע עבודות צילום קווי ביוב בגבעתייםעל פי רוב, אנו לא שמים לב למה שמתרחש בתשתיות המבנה הסמויות כמו קווי הביוב ועל כן, לעיתים רבות אנו מוצאים תשתיות ביוב רעועות ואפילו מסוכנות למגורים.

ביצוע צילום קווי ביוב בגבעתיים, מאפשר לכם להעריך במהירות ונוחות את מידת הכשירות של מערכת הביוב ולבצע תיקונים במידת הצורך. יחד עם זאת, בכל פעם שאתם נדרשים לבצע כל פעולת אינסטלציה, אתם חייבים לפנות לאנשי מקצוע מימנים ומנוסים, כמו צוות חברת רז ביובית ואינסטלציה.

צילום קווי ביוב בגבעתיים – טכנולוגיה מתקדמת בשירות האינסטלציה

פעולה של צילום קווי ביוב בגבעתיים היא פעולת מנע מצוינת, אשר יכולה להבטיח לכם את עמידותה לאורך זמן של מערכת הביוב. איש האינסטלציה אשר מגיע לבית שלכם פורס את הציוד הטכני, אשר כולל מצלמה טרמית משוכללת, וסיב אופטי ארוך. המצלמה יכולה להציג תוך דקות ספורות, תמונה ברורה של כל חלקי הפנים בצנרת ולגלות לכם את נקודות הדליפה המרכזיות, כמו גם את גודל הקרע.

כך, ניתן לצמצם עד כמה שאפשר את ביצוע הקידוחים ולשמור על כל תשתיות הצנרת, פרט למקום התיקון, בשלמות. שימוש בטכנולוגיות מתקדמות אם כך, מאפשר לכם לצמצם בצורה משמעותית את הפגיעה בצנרת, כמו גם את עלויות התיקונים.

הוצאת שורשים מביוב בגבעתיים

אחד השירותים החשובים בתחום הביובית הינו הוצאת שורשים מביוב בגבעתיים. חדירת שורשים למערכת הביוב הינה תופעה נפוצה העלולה להוביל להשלכות חמורות ולכן היא מחייבת מענה ופתרון מיידי ומקצועי.

הסכנות והמפגעים הנובעים מחדירת שורשים למערכת הביוב צמחים מחפשים כל העת אחר מקורות מזון ומים זמינים. צמחייה הגדלה בסמוך למערכת הביוב, מוצאת בה מקור זמין ובלתי נדלה למים ומזון. באזורים רבים, עצים ושיחים גדלים בקרבת מערכת הביוב והדבר מוביל למפגע חמור בשל חדירת שורשים לצנרת הביוב.

פתיחת סתימת שורשים בביוב

שורשי הצמחים חודרים ומעמיקים בצנרת הביוב ועם התעבותם הם עלולים להסב נזקים קשים בשל חסימת מעבר המים התקין ויצירת סדקים בצינורות הביוב. מצב של חדירת שורשים לביוב שאינו מקבל מענה מתאים ומיידי, עלול להוביל לסתימות קשות ולהצפות הגורמות נזקים ופגיעה באיכות החיים והסביבה.

דילוג לתוכן