רכישת בית יכולה להיות דרך נהדרת להשקיע בנדל"ן, לבנות עושר ולהשיג את היעדים הכספיים שלך. אולי אתה יודע שקנייה או השכרה של בנייני דירות זה הרבה יותר קל מאשר סתם למצוא בנייני דירות. התכונן לקנות את הדירה שלך מראש כדי להימנע מלהיתפס – היזהר בתהליך השלשה ואינך צריך להיות בעל הדירה בעצמך! יתכן ותרצה לפנות לבעלים של בנייני דירות באזור מגוריך כדי לבדוק אם הבעלים מעוניין למכור.

מי ששוקל להתחיל בניין דירות ברכישת בניין דירות חייב להיות מוכן. אם הבעיות סביב הקנייה אינן עבורך, תוכל להשיג סוכן נדל"ן או איש אשראי שיש לו ניסיון רב במכירת דירות.

זה כולל בדיקת מספר היחידות הרצוי והבנת מחלקות הדירות המוצעות למכירה. זה כולל לימוד היחידות הרצויות והבנת מעמד הדירות הזמינות והמכירות.

אם אתה עדיין לא מצליח לראות מה אתה קונה

מומלץ לבקר במרכז המכירות שבו תראה דירות שיכללו את המטבח הסטנדרטי ומוצרי האמבטיה. ראשית, החליטו אם רכישת בית משותף מתאימה לכם, ואז בחרו את סוג הבניין שתרצו לקנות על פי המחקר והערכות השווי שלכם. אם טרם רכשתם, ברגע שתחליטו שרכישת בניין דירות היא הדבר הנכון לעשות, ייתכן שתצטרכו להמתין ולהחליט בעצמכם, על סמך המחקר וההערכה של הנכס שלכם, איזה סוגי בניינים אתם רוצים קנה, ואם לא, ייתכן שתצטרך לחכות ולהחליט בעצמך. בין אם קניית דירות במתחם היא נכונה ובין אם לא.

אם אתה שוקל ברצינות לקנות בניין דירות

עליך לקבל פקח בניין שיעריך את הנכס. בדיקות מתבצעות כאשר הדירה ריקה לחלוטין בכדי להבטיח שהיא במצב הקבוע בחוזה שלך. לפני רכישת מתחם, בדקו את התעריף המתמשך לצביעת החלק החיצוני של הבניין ופנים דירותיכם כאשר הדיירים עוברים לגור בו. אם אתם שוקלים לקנות דירה חד-משפחתית בבניין דירות או דירה, שמאי יחפש אחר בניינים דומים שנמכרו בשנים קודמות.

בקניית שיתוף פעולה בניו יורק

קונים צריכים לצפות לשלם מס משכנתא של לפחות 20% על כל בית שעולה יותר ממיליון דולר. אם אתה קונה דירה ממוצעת במנהטן ב -2,000 דולר בהנחה של 20% ואתה משוגע מספיק כדי להיות מתחת לממוצע (שזה בערך מה שהוא בממוצע), אתה משלם את מס המשכנתא לבד.

אם אתה שוקל לקנות דופלקס, טריפלקס או ארבע דופלקס, העלות הממוצעת תעלה. אם תוכלו לרכוש דירה קטנה בבניין במחירים של 500 עד 750 אלף דולר, היא תעלה יותר ממיליון דולר.

העלות הממוצעת של קניית בניין דירות תלויה באמת במה שאתה מגדיר "בניין דירות"

מתחם מגורים הוא רכוש של יחיד או קבוצה המשכירים יחידות לדיירים לתקופה מסוימת במסגרת חוזה שכירות מוסכם. כשאתה קונה דירה, יש לך אפשרות לחכירה לשנה, חכירה של חודשיים או חכירה של שלושה שבועות, ואז חכירה של חמישה ימים בתוספת של 500,000 עד מיליון דולר.

מטבח פשוט יכול להיות די מינימלי

אז אל תפחדו להכניס שירותים לרשימת המשאלות שלכם. רשימת ביקורת חדשה של דירות תוביל אתכם לכיוון הנכון, אך שוב, אינכם צריכים לקנות את כל הפריטים ברשימה זו, אלא עליכם לקנות גישה אליה רק ברכישת הדירה. בין אם מדובר על מדפי ספרים או ארונות טלוויזיה, דאגו לכלול את כל חפציכם, כולל אחד מרשימות הדירות הראשונות שלכם. ואז מצא את הזיכרון הטוב ביותר לצרכיך ואז מצא הגדרת זיכרון טובה. לאחר שתקבע איזה סוג של פיתוח דיור ברצונך להחזיק, הצעד ההגיוני הבא הוא לחפש נדל"ן. כמו בכל השקעה בנכס, אתם רוצים לקנות בניין דירות באזור רצוי. אם אתה מעוניין למצוא מקום מגורים, שקול להצטרף למועדון הנדל"ן המקומי באזורך. לאחר שזיהיתם נכס, צרו קשר עם בעל הבניין בו אתם מעוניינים לזהות ולרכוש את הנכס.

מדריך זה מכיל את כל מה שעליך לדעת לפני שאתה קונה בניין דירות ומחליט אם זו השקעה טובה עבורך. אם אתה קונה את הבית הראשון שלך, אנו נראה לך רשימת ביקורת של דברים שצריך לבדוק לפני שאתה קונה.

צעדים אלה כוללים החלטה האם בניין הדירות מתאים לך ואיזה סוג מתחם מגורים אתה קונה, וכן את מיקום הבניין.