קבוצת רכישה

Table of Contents

אולי שמעתם על רכישות קבוצתיות, אבל מה זה וכיצד זה יכול לעזור לעסק שלכם? ארגוני רכש קבוצתי (GPO) נוצרים כדי להשפיע על חבריהם, להפחית עלויות ולקבל את התמורה הטובה ביותר מהמוכרים. GPO מסכם את היקף הרכישות שביצעו חבריו עבור מוצרים ושירותים שונים ומסכם חוזה עם ספק אותו יוכלו החברים לרכוש מהקבלן במחיר הקבוצה אם ירצו בכך. אם יש שאריות, השאר מוחזר לבעל ה- GPO ואם יש שאריות, הוא מופץ אליו. לפיכך, בעל GPo לא רק מקבל מחיר הוגן עבור הסחורה שרכש במסגרת החוזה הקבוצתי, אלא גם תשלום ממנו בגין אותה רכישה ותמורה להשקעה.

חברות הפתוחות לשיתוף פעולה יכולות להפיק תועלת משמעותית מהרשת שנוצרה בתוך קהילת רוכשים

הארגון המנהל את קבוצת הרכישה מאפשר לרשת החברות שלה לשפר את תוצאותיה באמצעות החלפת שיטות עבודה מומלצות. תמיכה מקבוצות שיתוף פעולה מבטיחה גם כי חברות יכולות ליצור קשר עם ספקים בכדי לדעת מה קורה בשטח. לבסוף, ארגוני הזמנות גדולים יותר יכולים לבנות קשרים עם מוכרים, המגיבים מהר יותר בגלל כוח הקנייה של הקולקטיב.

היתרונות שמציעים ארגונים המנהלים קבוצות רכישה יכולים להיות מעבר ליתרונות הראשוניים שמגיעים לגודל הכלכלה בלבד

על ידי יצירת וניהול קבוצת רכישה של חברות בארגון רכש גדול יותר, כמו קבוצת רכש, אנשים פרטיים וחברות יכולים ליהנות מהפחתה משמעותית בעומס העבודה שלהם ולהתמקד בעסקי הליבה שלהם, ולכן הם אסטרטגיים יותר עבורם. אתה יכול אפילו ללכת צעד אחד קדימה על ידי יצירת ארגון שמנהל את כל השלבים של חוזה מחזור חיים מטעם הרשת שלך. כדאי לחפש את היתרונות של ארגוני רכישות קבוצתיות מכיוון שהם יכולים ליצור רשת עם אנשים דומים לאופן.

כפי שכבר הזכרנו

ישנם תחומים רבים בהם קבוצה טובה של קונים יכולה להשיג הנחות והטבות משמעותיות. תלוי בגודל קבוצת הקניות שלך, ייתכן שיהיה עליך להקדיש זמן לעזרה לחברים אחרים בקבוצה שלך. שים לב שברוב המקרים זה אומר שכל ההזמנות הקבוצתיות עוברות למקום אחד, אך קבוצת הקנייה שלך יכולה לנהל משא ומתן על מחיר מוזל ואז לוודא שאתה מקבל חלק מההזמנות האלה. קבוצות הרכישה שלהן יכולות גם לנהל משא ומתן על מחירים מוזלים עבור סוגים מסוימים של מוצרים כגון מוצרי אלקטרוניקה, ציוד רפואי ומוצרים אחרים.

זה מאפשר לקבוצה לאסוף כוח קנייה לרכישת ביטוח עם כיסוי מורחב

שיאפשר חיסכון משמעותי בעלויות. קהילת רוכשים יכולה לסייע בהפחתת דמי הביטוח, השתתפות עצמית, תשלומי השתתפות והוצאות אחרות על ידי פינוי מזומנים ומאפשרת לחברי הארגון להתמקד בצמיחה, בקיימות ובתוכניות נוספות.

שימוש בארגון רכש קבוצתי כולל יתרונות ללא תחרות בעת רכישת אביזרים וחומרי קירוי עבור הנכס המסחרי שלך

בריכות קניות הן אידיאליות אם אתם משקיעים בנכסים ארוכי טווח כמו גגות מסחריים, כי אתם חוסכים משמעותית ומקבלים תשואה גבוהה.

ישנם יתרונות רבים להצטרפות לקבוצת רכישה או ארגון רכישה

כגון היכולת לרכוש סחורה מכל מוכר וההזמנה המרכזית. לא משנה איזה סוג עסק אתה מנהל, תוכל להצטרף לקבוצת רכישה שתזכה להחזר השקעה גבוה בהרבה לטווח הארוך. זה נותן לחברים פוטנציאליים אפשרות לחסוך בלי הטרחה להצטרף לקבוצות חדשות או ארגונים רוכשים.

כל אדם שעושה ביטוח עסקי במדינה חייב להיות בעל רישיון מחלקת ביטוח בקליפורניה עבור כל עסק הקשור לקבוצת רכישה

כל מבטח מורשה המספק כיסוי לקבוצות קונים, בין אם הם מציעים ביטוח באופן פרטני ובין אם כחלק מקבוצה, חייב להיות בעל רישיון במחלקה להציע כיסוי בשיעורם. אם המחלקה לא תקבל הודעה מקבוצת רכישה עד ליום 31 בינואר, היא צופה שלא תהיה פעילה יותר בקליפורניה. המחלקה תודיע על כך לכל קבוצה בכתב לאחר שתבדוק את הגשתה, והקבוצה יכולה לעשות עסקים מחוץ לקליפורניה ולכן עשויה שלא לפעול עוד.

זה הטופס שעל קבוצת רכישה למלא

כדי להירשם בקליפורניה, והוא צריך להיות ממוספר. בטופס זה, על קבוצות הרכישה להגיש בקשה ושכר טרחה עבור דמי ההרשמה, אותם יש לשלם למחלקת הביטוח בקליפורניה בהתאם לסעיף 134 (ב) לקוד הביטוח. לאחר שיצרת את הרישום שלך תתבקש להוריד עותק של בקשת הרישיון שלך ואת טופס ההרשמה של קבוצת הרכישה שלך.

קבוצת הרכישה חייבת להגיש את בקשת הרישיון ואת טופס הרישום שלה למחלקת הביטוח בקליפורניה ביום 31 בינואר של כל שנה או לפני כן.

דילוג לתוכן