אחת ההחלטות הגדולות ביותר הקשורות לצביעה בבית היא קביעת סוג הצבע בו תרצו להשתמש עבור כל חלק בביתכם. בחירת הצבע הנכון היא ההחלטה העיצובית הטובה ביותר שתוכלו לקבל בדירה קטנה או בבית, אך עליכם להבין כיצד לצבוע את הקירות וכיצד לעצב אותם נכון כשמגיע הזמן לנוע.

בזמן שאתה יכול לצבוע בכל צבע שתרצה בדירתך, היזהר במה שאתה בוחר. הנהלת הבניין עשויה שלא להיות פתוחה לצביעת דירה בצבע הישן, כך שיש כנראה מקום לפשרות.

אם בעל הבית שלך יבקש ממך לצבוע את הקירות

עליך לשקול גם את עלות הצביעה וההחלפה. גם אם חוזה השכירות שלך מאפשר לדייר שלך לצבוע את הציוד שלך, אתה צריך לדעת מהמשכיר אם אתה זקוק לפריימר לקירות הדירה שאתה רוצה לצבוע. ישנם בעלי בתים שיאפשרו לצבוע את הבית בצבע שהם מאשרים. אפשרות נוספת שיכולה לעזור לכם להימנע מהצורך לצבוע מחדש את היחידה לאחר שהדייר עבר דירה היא אם האפשרות מאפשרת לדיירים לצבוע את היחידות אך יכולות לבחור רק את צבע הצבע שלהם, לא את זה של הנהלת הבניין.

החדשות הטובות הן שצביעת דירה כל כך יקרה

כי העסקת צייר מקצועי היא הרבה יותר זולה ממה שהיא תהיה אפילו ברכישה של צבע באיכות גבוהה. עם זאת, יש דבר אחד שעליכם לתכנן מראש, מכיוון שככל הנראה תצטרכו לקנות ציוד ציור שלא יהיה לכם אם לא הזמנתם צייר. אם אתם מחפשים פרויקט ציור DIY או שיש לכם ניסיון בציור, תוכלו ללמוד עוד על העסקת ציירים מקצועיים באתר שלהם. בין אם אתם שוכרים די או צייר, צביעת דירה טיפוסית יקרה בהרבה מצביעת בית שלם, אך זה גם דבר זול למדי שבעלי דירות יכולים לעשות שמעניק להם חבטה אמיתית זה גורם להשכרתכם להראות פנטסטית. ישנם מתחמי דירות המתכווצים באמצעות צביעה, כך שאולי תתפתו לקנות מהם צבע בעלות גבוהה בהרבה. צביעת דירה יכולה לתרום גם לעלות העברת חומרים כמו צבע, מכחולים וכלי צביעה אחרים.

לפני שתוציא את המברשות

עליך לקרוא בעיון את חוזה השכירות שלך ולשאול את צוות ניהול הדיור אם מותר לצייר במקום. כל הנחות שתניח לגבי השאלה אם תצטרך לבטל את הבית שלך או לא לפני העלאת שכר הדירה, בהכרח תביא אותך לצרות עם בעל הבית שלך. אל תשכח לקחת בחשבון עלויות נוספות לאחר סיום חוזה השכירות ואל תתאמץ יותר מדי בבקשה למענק השבחת הון. אם הדייר שלך נפטר או עובר דירה, אתה תמיד יכול לצבוע את הדירות בעצמך.

אם תחליטו להזמין איש מקצוע, עליכם ליידע את הדייר כי יחויבו בצבע המקורי (יחד עם דמי ההסרה האחרים) בגין צביעה מחדש של האזור לאחר העזיבה. אם בעל הדירה שלך מסכים לצביעת הדירות על ידי הדייר שלך, ייתכן שהוא ירצה לערוך הסכם.

אם תבחר במסלול DIY

ישנן מספר דרכים להוריד את דירוג הציור שלך ואף לחסוך כסף בפרויקט הציור. אם אתה צריך לצבוע את דלתות היחידה, עצות אלה יעזרו לך למצוא ולהעסיק את הצייר המתאים. בחרו צבע באיכות גבוהה ובחרו את האיכות הטובה ביותר בעזרת מכחול איכותי ומגוון רחב של צבעים, כמו לבן, שחור ואדום. אם יש לך אישור מבעל הבית שלך לבטל את דירתך, פעל לפי ההוראות בכדי להפוך את התהליך לחלק לכל הצדדים המעורבים וליהנות מהמרחב האישי שלך.

זה חשוב במיוחד אם אתם דיירים ורוצים לוודא שאינכם פוגעים בדירתכם בתהליך הצביעה

כאשר אתם מחליטים לצבוע דירה, זכרו שלדירות מסוימות יש דרישות שונות לגבי מה שאתם יכולים ולא יכולים לעשות כשצובעים את הקירות. לפני שתתחיל, זכור כי כמובן אין כלל "לא יכול – לשכוח – לצבוע – את הדירה שלך – אחרי שאתה – # צייר – שם". לא משנה איך החלטתם להמשיך, אנו מאחלים לכם מזל טוב בפרויקט הציור שלכם. לאחר שהחלטת לצבוע את הקירות, ערוך הערכה מהירה כדי לראות אם תוכל לכסות את עלות צביעת היחידה שלך.

למרות שכיסוי קיר אחד עשוי להיראות כמו עניין גדול

הקדיש את הזמן לבדיקת חוזה השכירות ובקש אישור מבעל הבית או ממנהל הנכסים. לאחר שהחלטת ששווה להתאמץ, עליך להחליט האם כדאי להתאמץ או לא. כשאתה מצייר את הדירה שלך, זה התפקיד שלך להימנע מהסיכונים החוקיים הכרוכים בצביעת דירה.