מעוור בחצר האחורית של נשיא ארה"ב לשעבר ג'ורג 'הוו בוש ואשתו, הבית, השייך לאלמנה בטי שוינבאום, נמצא בשוק תמורת 4.55 מיליון דולר.

מכירת הפנטהאוז תמורת 35 מיליון דולר קבעה שיא כמכירה היקרה ביותר בניו יורק מזה יותר מ -30 שנה

הוול סטריט ג'ורנל מדווח כי נשיא ארה"ב לשעבר ג'ורג 'הוו בוש ורעייתו בטי שוינבאום, שהשכירו את הפנטהאוזים, השלימו החודש את המכירה לקונה אנונימי תמורת 35.14 מיליון דולר ל -14 מיליון דולר.

המכירה היא אחד מגורמים רבים המצביעים על כך שמגזר היוקרה בענף הנדל"ן נמצא בעלייה חוזרת. דף רישום נכסי היוקרה כולל יותר מ -1,000 נכסים בעיר ניו יורק, והם מגיעים במגוון גדלים ותגי מחיר.

פנטהאוז אלקטרה מתרחב לכ- 1,830 מטרים רבועים

התואם לתוכנית קומה המוצעת רק במפלס הבית המסוגר. לקבלת אולטימטיבי מגורים בבית מגורים, בקר בדף הפנטהאוזים הגדולים החדשים או עבור לדף פרויקטים חדשים של בתים משותפים לקבלת דירות חדשות. הפנטהאוזים בגרנדה בסן דייגו הם, בשטח של כ -1,944 מ"ר, קטנים יותר מעמיתיהם בניו יורק, בעוד שתוכניות הקומה ב- e-Grande, בגודל של 2,845 מ"ר, הן הגדולות ביותר שניתן להשיג ברמת הפנטהאוז.

בדוק את אוסף הפנטהאוזים שלנו בברצלונה באופן מקוון או פנה לסוכן נדל"ן מקצועי ביותר

כדי למצוא את הנכס האידיאלי שלך. אם יש לך בקשות או דרישות מיוחדות לנכס פנטהאוז, אנא פנה אלינו לקבלת מידע נוסף. כדי להציג את נכסי הפנטהאוז המפורטים לעיל באופן אישי, אנא צרו קשר עם סוכני הנדל"ן שלנו בניו יורק, סן דייגו או ברצלונה. אם ברצונך להשקיע מסיבה כלשהי באיי סאנשיין או בשכונה הבולטת ביותר במיאמי, תוכל ליצור קשר עם משרד נכסי הפנטהאוז של מיאמי ביץ 'בטלפון 305 – 762 – 5555 או עם משרד הנדל"ן של מחוז פאלם ביץ'.

אם אתם מעוניינים בפנטהאוז בלאס וגאס

אנו ממליצים לפקוח עין על צפייה פרטית בכדי שתוכלו לחוות את המותרות מקרוב. כדי להשלים את היצע הנכסים היוקרתיים שלנו, פנטהאוזים ודירות דירות של מועדון האוקיינוס Turnberry שוות ביקור, לכן התקשרו אלינו עכשיו כדי לתאם צפייה.

למרות שבאופן טכני ניתן לסווג את הקומות העליונות של בתים משותפים כפנטהאוזים

רוב האנשים נוטים לשייך את המילה פנטהאוז למלונות יוקרה כמו אתר הנופש והקזינו של מנדליי ביי. למרות שהשוק כל כך תחרותי, והיזמים מנסים להוציא את כל היתרון האפשרי מהבניינים שלהם, אך עדיין ניתן לשווק את הפיתוי של מגורים בפנטהאוז. אם הבית שלך נמצא על בניין, אתה יכול להחשיב את זה כזכות לחיות בבית ממוסגר על הנכס שלך. פנטהאוז ב- MGM Signature, הכולל שטח של 5,000 מ"ר, הוא פנטהאוז.

מכל הסיבות לעיל

פנטהאוזים נוטים למכור תמורת ממוצע של כמיליון דולר יותר מאשר עמיתיהם בדירה. למרות שהמחיר הממוצע של פנטהאוז בלאס וגאס עמד על מיליון דולר בשנים האחרונות, אין זה נדיר למצוא מבנים מעט ישנים יותר או שיש להם היצע מוגבל.

כשאתה רוכש פנטהאוז, סוכן שירות מלא יעמוד לצידך, וכאשר אתה מוכר פנטהאוז באזור לוס אנג'לס, סוכן הרישום שלנו יספק לך תוכנית שיווקית אישית שתבטיח שתקבל את המחיר הטוב ביותר עבור הנכס שלך.

נכס למכירה באתרנו עשוי להיות זמין עד שהוסכם עליו חוזי, נסגר או כבר לא הוצע למכירה. יתכן שהוא יימכר מאוחר יותר וייתכן שהוא לא יהיה זמין לפני תאריך שחרורו זה ואחרי תאריך המכירה.

נכס שמופיע בפורטל המכירות שלנו אולי נמכר מאוחר יותר וייתכן שלא יהיה זמין. בתים משותפים בשיקגו מאוד מבוקשים, ולכן הקלנו על חיפוש אחר דירות בשכונות למטה.

מצא את מה שאתה צריך על ידי חיפוש פנטהאוז למכירה בסאות 'סייד, נורת' סייד ווסט סייד בשיקגו. פנטהאוזים אחרים באזורי חוף כוללים את אלה בשכונות West Loop, South Loop ו- North Loop ובשכונת South Lake Union.

כמובן, ישנם פנטהאוזים בשכונות סאות 'סייד, נורת' סייד ווסט סייד בשיקגו. אחת השכונות הפופולריות ביותר בדרום ובצפון לולאה היא פלמה, בה ממוקמים מספר בנייני דירות יוקרתיים, כולל פנטהאוז ווסט לופ ומתחם הדירות לייק שור דרייב.

הפנטהאוז במועדון Turnberry Ocean

הוא אחד מאותם פנטהאוזים בהם תוכלו ליהנות מאורח החיים היוקרתי האולטימטיבי שמגיע לכם. דירה מדהימה ושטופת שמש זו של האי ביץ 'ממוקמת במרחק של כמה רחובות בלבד מאגם שור דרייב ומ- Lakeview Drive, והיא המקום המושלם למפגש פרטי על החוף או למילוט בסוף השבוע. הפנטהאוזים מחולקים בצורה חלקה – לפי תכניות קומה המציעות מגוון שירותים כמו מרפסות פרטיות, טרסות פרטיות ובריכות פרטיות. זהו דירה מדהימה ושטופת שמש על חוף הים עם נוף של אגם מישיגן, נהר שיקגו וחזית האגם והאוקיאנוס.