פח שובך

Table of Contents

מבוא

טין שובך היא חברה המציעה שירותי קופירייטינג מבוססי בינה מלאכותית. הם פיתחו כלי שיכול לייצר תוכן לכל נושא או נישה נתונה, והוא נהיה פופולרי במקום העבודה.

הבלוג נכתב על ידי אמא שהיא גם הורה עובדת. היא כותבת על חוויותיה עם עבודת ג'אגלינג והיותה אמא.

אם אתה הורה עובד, או שוקל להיות כזה, הבלוג הזה ייתן לך כמה תובנות על חייו של יזם. תוכלו להכיר איך זה מרגיש ללהטט בין עבודה ואחריות הורית. תלמדו גם על ההתמודדויות הנלוות לכך וכיצד להתמודד איתם.

1. להכין את הילדים בבוקר

טין שובך, בית ספר בבנגקוק, משתמש בבינה מלאכותית כדי לעזור לילדים להתכונן לקראת היום. ה-AI תוכנת לתת לילדים את לוח הזמנים היומי שלהם ולהקריא להם את הסיפורים האהובים עליהם.

ה-AI תוכנת לא רק לקרוא אלא גם לענות על שאלות. זה יכול לתת עצות לגבי מה הילד צריך לעשות במקרה חירום והוא יכול לענות על כל שאלה שיש לילד על בית הספר או החיים בכלל.

הדבר הראשון שרוב ההורים עושים בבוקר הוא להכין את הילדים לקראת היום. לשגרת הבוקר של הילד וההורה יכולה להיות השפעה על מצב הרוח וההתנהגות שלהם לאורך היום.

חשוב לוודא שלילדכם ארוחת בוקר בריאה לפני שהוא יוצא לבית הספר או לעבודה. חשוב גם לוודא שהם לבושים כראוי למה שהם הולכים לעשות באותו היום, בין אם זה בית ספר, עבודה או סתם משחק בחוץ.

2. ריצת בית הספר

ריצת בית הספר היא שגרה יומיומית שאנשים רבים צריכים לעבור. זו יכולה להיות חוויה שלוקחת זמן ומלחיצה, אבל זו גם הזדמנות להורים לבלות זמן איכות עם ילדיהם.

הורים לא צריכים להרגיש אשמה על הזמן שהם מבלים בריצה בבית הספר. עליהם לראות בכך השקעה בעתיד ילדיהם ולהתגאות בכך שהם הורים טובים.

בבוקר, כשאני מתעורר, אני הולך לשירותים ומצחצח שיניים. ואז אני לובש את הבגדים שלי ואוכל ארוחת בוקר.
למידע בנושא של פח שובך כדאי לבדוק כאן: sroolik.co.il

אני בדרך כלל לוקח אוטובוס לבית הספר כי זה רחוק מכדי ללכת או לרוץ לשם. לפעמים אני נוסע לבית הספר אם יש לי מכונית.

3. להתעורר מוקדם שוב? איך לחזור למסלול

מאמר זה נועד לעזור לך לחזור למסלול. עם הלך הרוח הנכון וכמה התאמות, אתה יכול לחזור למסלול תוך זמן קצר.

במאמר זה אדבר על היתרונות של התעוררות מוקדמת, כיצד להפוך לקום מוקדם וכיצד להפוך זאת להרגל.

אני גם אגע בכמה טיפים כיצד לשמור על מוטיבציה כשדברים מתקשים ומהן הדרכים הטובות ביותר להישאר בעניינים.

אולי יהיה קשה לחזור למסלול אחרי הפסקה ארוכה מהעבודה, אבל יש כמה דרכים שבהן תוכל להקל.

ראשית, אתה צריך להתעורר מוקדם. זו הדרך הטובה ביותר להתחיל את היום שלך ולהתאים את הגוף שלך ללוח הזמנים החדש. שנית, נסו לעמוד בקצב השגרה הישנה שלכם. אם נהגת לצאת לריצה כל בוקר לפני העבודה, אז עשה זאת שוב. שלישית, שמור על השגרה שלך קרוב ככל האפשר מבחינת משבצות זמן ופעילויות. לדוגמה, אם נהגת לקחת שעה לארוחת צהריים בכל יום בצהריים, אז תאכל שוב ארוחת צהריים בצהריים כשאתה מתחיל לעבוד שוב. ולבסוף, אל תשכח את הטיפול העצמי!

4. הורות לאחר יום עבודה ארוך

הורות לאחר יום ארוך בעבודה היא אחד ההיבטים המאתגרים ביותר בהיותו הורה. יש הרבה דברים שצריך לטפל בהם, וזה יכול להיות קשה למצוא זמן לכל תחומי האחריות שלך.

חשוב להתחיל את היום בתוכנית מסודרת כדי שתדעו מה צריך לעשות, מתי צריך לעשות ומי יעשה את זה. לדוגמה, אם יש לכם ילדים שמבוגרים מספיק להכין את ארוחות הבוקר והצהריים שלהם בעצמם, אתם יכולים להתמקד בהכנת ארוחת הערב מבלי להרגיש מוצפים מהמשימות האחרות ביום שלכם.

אם אתה זקוק לעזרה במשימות אלו, נסה להאציל אותן או להשתמש באפליקציה כמו Task Rabbit או Handy שמחברת בין אנשים באזור שלך שמוכנים להציע את שירותיהם תמורת תשלום.

 

לרכישת פחים ומוצר פלסטיק אצל שרוליק 

 
דילוג לתוכן