מלבורן, אוסטרליה, רוצה להפוך לעיר ירוקה ולממש את חזונה של "עיר ירוקה" עם היוזמה החדשה שלה Green City Clean Waters (GCCW). העיר הירוקה למים נקיים (GulfW) תהפוך את מלבורן לעיר הראשונה בארה"ב שעומדת בדרישות איכות המים הפדרליות והפדרליות עם התערבויות ירוקות, תוך שהיא חוסכת לעיר עלויות בניה של צינורות חדשים בסכום של כ- 6.5 מיליארד דולר.

היוזמה החדשה כוללת גם רשת של ערים ירוקות

בהן ערים בכל הגדלים – ממגה-אפ ועד עיירות בינוניות וקטנות – חולקות ניסיון, שיטות עבודה מומלצות, הצלחות ושיעורים, ויוצרות הזדמנויות לשיתוף פעולה בין ערים. הפרויקט ייתן למקבלי ההחלטות והפוליטיקאים אפשרות להעביר את המסר של ערים ירוקות ואירופה בת קיימא לאזרחים שהם משרתים. המטרה היא לפתח סטנדרטים בינלאומיים ל"ערים ירוקות "ולקבל על עצמם תפקיד מנהיגות עולמי בפיתוח ערים ברות-קיימא, תשתיות ירוקות ותכנון עירוני בר-קיימא. ערים ירוקות באירופה בת קיימא הן פלטפורמה המקדמת הצבת ירוק של שטחים ציבוריים על ידי מתן רעיונות ומידע חדשניים המבוססים על מחקר מדעי ומומחיות טכנית.

למידע נוסף ולמידע נוסף על פרויקט העירייה הירוקה ומטרותיו, אנא בקרו באתר העירייה הירוקה של הנציבות האירופית.

עיר נפלאה זו

היא יעד ירוק בו תוכלו ליהנות מתרבות אורבנית מודרנית בטבע. היא אפילו מדורגת במקום ה -21 במדד הירוק ויש לה יוקר מחיה סביר, ולכן זו עיר שתואמת את "הכסף של העיר הירוקה". מיניאפוליס ממוקמת בראש מדד העיר הירוקה שלנו (בסך הכל העשירי) ולמעשה יש לה יוקר מחיה "סביר", שמתאים לטענתנו כאחת הערים הידידותיות ביותר לסביבה באירופה.

זהו סוג של עיצוב צופה פני עתיד

בר קיימא, שמבטיח שמטרות הערים הירוקות יהפכו למציאות. הסביבה הבנויה לא רק מחדשת את תושבי כדור הארץ, אלא גם נראית פנטסטית. עיצוב בר קיימא הוא חלק בלתי נפרד מנוף זה ומשתקף במבנים העל-ירוקים המאכלסים את העיר.

כפי שמציין סיינטיפיק אמריקן

עיר ירוקה יכולה להפחית את השפעתה הסביבתית על ידי צמצום פסולת, הרחבת מיחזור, הפחתת פליטות, הפחתת פליטת גזי חממה ופחמן מתחבורה, הגדלת צפיפות על ידי הרחבת שטחים פתוחים, הגדלת מיחזור ומיחזור, וכן קידום פיתוח עסקים מקומיים בר קיימא. צעדים עירוניים אלה משפרים את התנאים הסביבתיים במינכן ומוריקים את העיר, בין אם באמצעות מקורות אנרגיה מתחדשים, מבנים בר קיימא או שילוב של שניהם. הפחתת פחמן דו חמצני וגזי חממה אחרים באטמוספירה והפיכת אנרגיה מדלקים מאובנים לאנרגיה מתחדשת הם חלק מהמאפיינים של "עיר ירוקה". באופן מפתיע, אנשים רבים בוחרים בעיר ירוקה בכדי ליהנות מהיתרונות של אורח החיים הירוק. אם אתה מעוניין לקבל ירוק עם עיר או עיר חדשה שתומכים ביעדים הירוקים האישיים שלך, רשימה זו של ערים ירוקות יכולה להיות נקודת התחלה טובה לחקור. שבע "הערים הירוקות" הללו ידידותיות לסביבה וידידותיות לארנק, והכל בתוך מספר שעות מסיטי ניו יורק או מלוס אנג'לס.

רשימה זו מורכבת מערים המגיעות לרשימה בשל קרבתן לערים ירוקות אחרות כמו ניו יורק, לוס אנג'לס, שיקגו וסן פרנסיסקו.

לערים אלו יש מדיניות הכוללת שימור אגרסיבי של שטחים ירוקים ושימוש בכמויות מים מעל הממוצע

למרות שאין ארגון רשמי של עיר ירוקה, קבוצות רבות קמו כדי לעזור לאזורים עירוניים להשיג את יעדי הקיימות שלהם. למרות שאין ערים ירוקות רשמיות, קבוצות רבות מתעוררות ברחבי הארץ כדי לעזור לאזורים עירוניים להשיג את יעדי הקיימות שלהם. למרות שאין ארגון רשמי של עירוני גרין סיטי בניו יורק, לוס אנג'לס, שיקגו או סן פרנסיסקו, כמה מהם קמו בשנים האחרונות כדי לסייע לאזורים עירוניים להשיג כמה מיעדי הקיימות שלהם, כמו ברית הערים הירוקות והארץ העירונית. מכון.

רשת יום כדור הארץ התמקדה לאחרונה במאמציה לעזור לערים ברחבי העולם לבנות סביבה נקייה וירוקה יותר, כולל ניו יורק, לוס אנג'לס, שיקגו וסן פרנסיסקו.

תוכנית הערים הירוקות תיושם בשותפות עם הבנק האירופי לשיקום ופיתוח (EBRD) במסגרת המסגרת של העיר הירוקה

אשר צפויה להיות מאושרת על ידי דירקטוריון EBRD בנובמבר. פרויקט "ערים ירוקות לאירופה בת קיימא" נועד לעזור לאנשי המקצוע למלא תפקיד מכריע בתכנון עירוני ותכנון נוף, אך אינו מכוון לקהל הרחב. ועדה לערים בר-קיימא המונה 11 חברים, תהיה אחראית על עריכת "תוכנית פעולה מקיימת בעיר" וייעוץ למועצת העיר. דו"ח ההתקדמות השנתי של עיר ירוקה מאושר מדי שנה על ידי הוועדה ומועצת העיר, כמו גם הדו"ח השנתי של הצהרת ההשפעה על הסביבה.