עוגת גבינה

Table of Contents

אם אתם מחפשים את עוגת הגבינה העשירה והשמנת ביותר, עוגת גבינה בסגנון ניו יורק עשויה להיות בדיוק מה שאתם מחפשים. הכנת עוגת גבינה בסיר לחץ חשמלי הייתה אחת השיטות האהובות עלי להכנת עוגת גבינה מושלמת מאז שהוצאתי עוגת גבינה אוראו מיידית.

אם אתה משתמש במיקסר ידני או רצפה

אתה יכול להוסיף אוויר לבצק שאתה מכין, ולא רק לעוגת הגבינה. מערבלים לעמוד, שלרוב הם חזקים יותר, לעיתים קרובות מערבבים יתר על המידה ויכולים בקלות להכניס יותר מדי אוויר לבצק עוגת הגבינה. ערבוב מוגזם עלול לגרום לאוויר מעט מדי ולהכניס אותו לבצק עוגת הגבינה, גם אם מדובר בכמות קטנה בלבד של אוויר. מערבלים סטנד-אפ, אך לעיתים קרובות הם מתנהגים בצורה פחות יעילה ולכן מערבבים מעט יתר על המידה, וגורמים לאוויר רב יותר להיכנס לבצק עוגת הגבינה וגורמים לו לערבב יתר.

הכאת כל המרכיבים הקרים יחד תייצר את בלילת עוגת הגבינה שתכו, ולא כמו שרוצים להתחיל אותה. חוץ מזה הבלילה שניצפתם ביחד שונה מעט מהבלילה שרציתם להתחיל איתה.

אני מקווה שאתה אוהב את זה כמוני, ואני בטוח שאלוהי עוגת הגבינה יחייכו אליך עם המתכון הזה.

הדבר הראשון שאתה צריך לעשות

כדי להכין את המתכון הזה הוא להסיר את המרכיבים כמה שעות לפני הכנת עוגת הגבינה. קראו את 11 הטיפים שלי שנבדקו לפני שתכינו את עוגת הגבינה המיידית המדהימה הזו, כך שתוכלו להכין אותה בעצמכם. פוסט זה מכיל גם טיפים וטריקים כדי להשיג את עוגת הגבינה המושלמת בכל פעם ולהכין עוגת גבינה מוצלחת. בין אם אתם מנסים לראשונה קינוח בסיר המיידי שלכם או מקציפים פינוק מתוק בסוף השבוע, אני מקווה שאתם אוהבים את עוגת הגבינה המיידית הזו כמוני.

וודאו כי החומרים לבלילת עוגת הגבינה הם בטמפרטורת החדר כך שהבלילה תישאר חלקה ואחידה ותתאחד במהירות

כדי למנוע מעוגת הגבינה להתנקז או להיסדק כשהיא מתקררת, הימנע מערבוב הבצק ככל האפשר. אם אתה רוצה לוודא שהם לא נסדקים, עקוב אחר ההוראות במתכון למטה.

לקוראים אחרים שאינם אמריקאים שאין להם גישה לפצפוצי גרהם, הנה מתכון בסיסי לקרום שבאמצעותו תוכלו לעקוב עבור תבנית קפיצית בגודל 9 אינץ '.

מרפדים את דפנותיה ותחתיתה של תבנית עוגת הגבינה בנייר אפייה

מחליקים את שני הצדדים כך שתוכלו להרפות בקלות. אפו עוגת גבינה כ 30-40 דקות, או עד שהמרכז נראה נפוח ותבחינו בסדקים, המשיכו לשלב הבא: מגניב. הפעל סכין או מרית סביב החלק הפנימי של עוגת הגבינה שלך כדי לכווץ אותה כשהיא מתקררת, ואז הפעל סכין חיתוך דקה בקצוות כדי לשחרר אותה מהתבנית. מכניסים למקרר ל 10-15 דקות ואז מחזירים לתנור.

כאשר נוצר עיבוי על גבי עוגת הגבינה, קח מגבת נייר ושטף את הלחות בגב כף.

זה ימנע בועות או סדקים גדולים בעוגת הגבינה ואת האוויר הנוסף מערבב במילוי

בנוסף, שיטת האפייה האיטית והאחידה מונעת מעוגת הגבינה שלך לשקוע חזרה כשהיא מתקררת. האדים מהמים החמים מרימים את עוגת הגבינה כלפי מעלה ומפחיתים את הסיכון לסדקים על פני השטח.

כך תבדוק מתי עוגת הגבינה שלך אפויה

יש לכוונן את החלק החיצוני ואילו את החלק הפנימי צריך להתנועע, כל כך מעט. המשך לאפות עד שהטבעת החיצונית עדיין מתנדנדת והטבעת האמצעית ויתרה על כל נוזל שעדיין נמצא על פני השטח. לאחר שתסיים לאפות, העיגול הפנימי עדיין צריך "להתנודד" כאילו אתה מגדיר את ג'ל-או, אך הוא צריך להראות מנופח מעט ומייצב.

צלחת האפייה הטובה ביותר למתכון לעוגת גבינה זו

היא תבנית קפיצית 9 אינץ ', אך אין הצעות למנה אופציונלית שתוכלו להשתמש בה במקום. אני גם יודע שאפשר לקנות תבניות עוגה גדולות יותר בגודל 9/3 "מאשר תבניות נוצות, אז כדאי שתקבלו טבעות איטום נוספות לשימוש עם ממתקים. פשוט קחו את העצה שלי ואל תראו את הדרך הטובה ביותר להסיר אותה מבלי להרוס אותה, או עוגת הגבינה המפוארת המדהימה שלך עלולה להריח כמו בשר חזיר! אני שונא לעטוף את תבניות הקפיצים שלי בנייר כסף ולגלות שלא עטפתי אותן מספיק ומים חלחלו לעוגת הגבינה לפני שהיא בכלל נכנסה לתנור.

לתבניות הקפיצים שלי יש דפנות הניתנות להסרה, כך שתוכלו לשחרר את עוגת הגבינה מבלי להפוך את התבנית ולהתאמץ לחתוך אותה. התבנית המיוחדת הזו היא אמינה, אך כאשר נאפים באמבט מים, היא יכולה לדלוף מעט אם היא חמה מדי או מדי. קר.

זכור שעוגת הגבינה צריכה להיות יציבה, כך שאם תנער את התבנית מעט היא לא תתנדנד, אך המרכז עדיין יראה מעט לח. תדע שזה נעשה כשהקצוות נקבעים , אבל עדיין מעט מתנדנד.

דילוג לתוכן