ספא פלמנגו בחיפה מזמין אתכם להנות מספא מפנק אבל לפני הכל

קצת על ההיסטוריה של הספא 

כשפרנקלין דלאנו רוזוולט היה מושל ניו יורק, הוא דחף לפיתוח ספא אירופי בסרטוגה כחלק מהקמפיין הנשיאותי שלו.

ספא לאנשים הסובלים מהשמנת יתר וסובלים מעודף משקל

ורבים מהמכונים מציעים לאורחיהם מגוון שירותי בריאות כגון עיסויים, עיסויים וטיפולי עיסוי. המחבר מתחיל במדריך לספא באירופה, המסביר את היתרונות הרפואיים והמתקנים החברתיים. הספא האירופי מציע לאורחיו הסחות שונות אחרות מלבד האמבטיה, כולל רכיבה על סוסים, שחייה, טניס, גולף ופעילויות אחרות.

ממשלות אירופה אפילו מכירות ביתרונות הרפואיים של טיפולי ספא ומשלמות חלק מעלויות המטופל. החולה משלם עבור הובלה, לינה ואוכל, ורבים מצפים לשלם עבור טיפול באמצעות חברות ביטוח, המכסות גם ארוחות ולינה.

בשל הביקוש הכללי

יש מספר מוגבל של כרטיסי יום ספא בלבד, המבטיחים גישה לטיפולי ספא וכרטיסי יום לספא. בגלל קיבולת מוגבלת, יתכן ואלה לא יהיו זמינים ליום ולא ניתן להבטיח זמינות לפני ההזמנה. אנו ממליצים להזמין טיפול ספא בהקדם האפשרי, תוך הזמנת חדרים מראש בכדי להבטיח את הבחירה הטובה ביותר ואת הזמן הטוב ביותר.

 

כדי לעזור לך לשפר את מסע הבריאות שלך, אנו מבקשים שתקדיש את הזמן ותהנה ביסודיות מיתרונות החוויה ההידרו-תרמית. תיהנו מטרקלין ההרפיה המשותף לפני, במהלך הטיפול ולאחריו, שם תהיה לכם ההזדמנות ליהנות ממגוון פעילויות מרגיעות כמו יוגה, מדיטציה, שיעורי יוגה או פשוט להירגע וליהנות מהסביבה השלווה. התיישב באחד משלושת חדרי הטיפול ההידרותרמיים הפרטיים שלנו ותהנה מחוויית בריאות של יום שלם עם שירות מלא וכרטיס יום בריאות.

הספא  לוקח אתכם למסע חושני עם איזון של ריפוי

בריאות ויופי העולה על ציפיותיכם, תוך שימוש בתערובת של יופי נצחי מזדקן, טכנולוגיה מודרנית ויופי טבעי. מרכז הבריאות בספינת התענוגות שלנו מציע שירותי בריאות בניהול מקצועי כגון עיסויים, עיסויים, עיסויים, דיקור סיני, קורסים ליוגה ויוגה וכן מגוון טיפולי עיסוי.

בנוסף, ישנם למעלה מעשרים מאפייני מים, כולל בריכות מים מינרליים רבות. הוא כולל בריכת שחייה מקורה, ג'קוזי, סאונה, סאונה, ספא, חדר עיסוי ובריכה פרטית.

תא האמבטיה נחתך למדרון המעיין התרמי ממנו הוא נובע, המתורגם באופן חופשי כבית מרחץ. הממצא המוקדם ביותר מסוג זה היה אמבטיית אלבסט מפוארת שנחפרה באקרוטירי, סנטוריני.

המונח ספא מתייחס לספא שהיה ממוקם ליד מעיין טבעי, וממעיין זה התפתח לספא מפורסם. בסוף שנות השלושים של המאה העשרים פעלו בארצות הברית רבים מהספא המפורסמים בעולם, כמו ניו יורק.

מרחץ המינרלים הפך לפופולרי כל כך שהספא הפך ליעד תיירותי

ורוב המבקרים עקבו אחר שתיית מים מינרליים, כמו גם פעילות הספא במרכז סרטוגה מאז שנות ה 1810. ארוחת הערב הייתה מורכבת ונרחבת, עם מגוון של אוכל ומשקאות, כמו יין, בירה, יין ויין.

המרחצאות האירופיים החלו אז לבנות מבנים לתפקודי שתייה

כמו אולמות השתייה המורכבים ובית הספא והשיחות. פונקציות אלה הופרדו מהבניין, תוך שאיפת האדים, ואילו הקורהאוס והקונברסיישאוס היו מרכזי הפעילות החברתית. לסטיות הנוספות, שאינן קשורות ישירות לרחצה, הייתה השפעה ישירה על צורתו ובצורתו של בית המרחץ.

עם התקדמות מדע הרפואה

הטאבו נגד הרחצה נעלם ויתרונות הרחצה אף קודמו על ידי קהילת הרפואה העולמית. כאשר הרופאים הבינו שניקיון יכול להביא תועלת, הרחצה הפכה לנוהג מקובל ופעילות גופנית הפכה בהדרגה לחלק מתקנות הרחצה האירופיות. חידושים הגדילו את היתרונות הרפואיים, כמו שימוש במים כחומר חיטוי ובטיפול בזיהומים ומחלות.

אבל מבקרי הרפואה התלוננו כי אין מעט עדויות ליתרונות הרחצה בטיפול במחלות כגון שחפת

מלריה וטיפוס הבטן. כמה אתרי נופש הציעו אמבטיות בהן שטפו את המים מהמטופל בזמן שהוא שכב בבריכה רדודה. הרוחצים הלכו לאמבטיה הראשית, שם שילמו עבור האמבטיה שלהם ואחסנו את חפצי הערך שלהם בבקתות נשלפות שהוקצו להם.

הם שתו מים ממבנים שנבנו סביב מעיינות תרמיים ואז השתתפו בתצוגות אופנה

כמה מכוני ספא הציעו מינרלים טבעיים ומים תרמיים המשמשים לטיפולי הידרותרפיה. אלה היו מקומות שבהם מים טבעיים, כמו מי הים התיכון, שימשו לספא, אך בדרך כלל הם היו במקום בו שימשו כמקור לצרכים רפואיים.

רופא קובע שהייה של שלושה שבועות, במהלכם מטפלים במצבו של המטופל במי ריפוי מרפא ובטיפולים טבעיים.