סוכני נדלן

Table of Contents

מכירות נכסים הן יותר עבודה ממה שאנשים מבינים, ולמרות שיש הרבה סוכני נדל"ן מצליחים, ישנם רבים באותה מידה שמתקשים להסתדר. סוכני נדל"ן ממלאים תפקיד מפתח בתעשייה המתהווה – משבשים שירותים כמו פלטפורמות מונעות AI, שיווק דיגיטלי, שיווק מקוון ועוד.

סוכני נדל"ן בדרך כלל עובדים ממשרד עם סוכנים ומתווכים אחרים ובאחריותם לדון בצרכי הקונים והמוכרים

לברר אודות רישומים, לדון ברישומים חדשים ולדון בצרכי הקונים והמוכרים. . לסוכני נדל"ן מצליחים רבים יש גם עוזר או מנהל משרד שיעזור להם בפעילות יומיומית, מה שמאפשר למוכר או לסוכן להתמקד בהכנסה ישירה יותר – וליצור פעילות.

זה יכול להיות היבט אטרקטיבי במקצוע הנדל"ן ויכול להציע אתגרים והזדמנויות ייחודיים בהתאם לכישוריו של הסוכן

כל יום הוא ייחודי ושונה לכל סוכן נדל"ן, ועבודה עם מגוון סוגים שונים של קונים ומוכרים, כמו גם קבוצות לקוחות שונות, מציעה הזדמנויות שונות. בעוד שעבודה כמתווך או מתווך תלויה באישורים ומדיניות שונים בענף, עבודה במשרד עם מתווכים ומתווכים אחרים באזורים שונים של עיר או מדינה היא חלק חשוב בהבנת בסיס הלקוחות המגוון והמיומנויות הדרושים כדי להגיע לכל אחד. קְבוּצָה.

ברור שלנאמנות סוכנים יכולה להיות השפעה משמעותית על כמה פרטים בעסקה

כולל המחיר הסופי, וחשוב לצרכנים להבין כי סוכני נדל"ן מייצגים גם קונים וגם מוכרים. מכיוון שלקונים ולמוכרים יש צרכים שונים, ניתן לשלם עמלות על נכסים הן לסוכנויות הרישום והן לסוכנויות הרכישה, אך חלקן אינן מודעות לכך. יש סוכני נדל"ן המתמחים במכירה או קנייה או להיפך, ולכן חשוב שהצרכנים יבינו את התפקידים והאחריות השונים של קונים, מוכרים ומסיבות המיוצגות על ידי סוכן נדל"ן. סוכנים מקבלים עמלה כאחוז ממחיר הרכישה של כל נכס, שכן הכנסתם תלויה ביכולתם להשלים את העסקה, וכן בגורמים אחרים כמו עניין המוכר בנכס וניסיון הסוכן.

אם אתה שוקל סוכן נדל"ן ואינך מכיר אותו אישית, אתה יכול לבקר בסוכנות ולדבר עם כמה סוכנים לפני שתחליט, או לבקר בסוכנות באופן אישי. עם זאת, לפני שתעשה זאת עם סוכן, עליך לשאול את עצמך אם זה מישהו שאתה סומך עליו וסומך עליו.

בקש מסוכן הנדל"ן שלך לספק פרטי קשר לכל הבתים שהם רשמו או מכרו בשנה האחרונה

אתה יכול גם לבקש מהם להפנות אותך ללקוחותיהם לשעבר כדי שתוכל לדבר איתם ממקור ראשון. כשאתם מראיינים סוכן נדל"ן, וודאו שהם מספקים לכם רשימת לקוחות אליהם תוכלו ליצור קשר.

סוכן המניות שלך יכול לעזור לך גם על ידי תיאום פגישה עם MLS ושלוחותיה, כגון איגוד המתווכים הלאומי (NAR) או איגוד הנדל"ן האמריקאי (ARA).

רוב המדינות דורשות מסוכני נדל"ן להירשם בלוח רישוי

שם הם יכולים להקליט פעולות משמעת ותלונות מחוץ למדינה. סוכן יכול גם להיות חבר באיגוד המתווכים הלאומי (NAR), שם הוא זכאי לקבל שכר כחבר בוועד המנהל. מתווכים הם סוכנים ועליך שיהיה לך סוכן נדל"ן פעיל שרוצה לקחת אותך לארגון.

יוצא מן הכלל

הוא מדינות כמו קולורדו וניו מקסיקו, המחייבות רישיון של אנשי מקצוע בתחום הנדל"ן כמתווכים. כאמור לעיל, קונה שעובד עם סוכן (סוכן נדל"ן) כדי למצוא בית הוא לקוח של הסוכנות, ואילו סוכן מייצג רק את המוכר. המוכר משלם 6 אחוז ממחיר המכירה של בית כ"עמלת רכוש ", כאשר מחציתם עוברים לסוכן הקונה והחצי השני לסוכן הנדל"ן של המוכר עצמו. סוכני נדל"ן יכולים לפעול בכל מדינה ולעבוד עם כל סוכן נדל"ן, איגוד תיווך או ארגון נדל"ן אחר כל עוד הם מורשים.

אם סוכן נדל"ן או מתווך אחד מייצג את שני הצדדים (כלומר קונה ומוכר) בעסקת נדל"ן

סוכנות כפולה תפעל כאשר סוכני שני הצדדים עובדים יחד. זה חל על מי שהוא הקונה או המוכר, ואז מוכר הנדל"ן המורשה (המתווך או המתווך) הופך ל"עקרון המתווך ".

עם זאת

באופן כללי, כל מי שקיבל רישיון מקרקעין בסיסי, הכולל מספר מסוים של קורסים מוסמכים ובחינה, יכול להיות מוגדר כ"סוכן נדל"ן. באשר לתפקידים מקצועיים, אין הגדרה ברורה מה מבדיל בין חבר שאינו חבר ב- NAR. ברוב המדינות, סוכני נדל"ן חייבים לעבוד לפחות שלוש שעות ביום, שבעה ימים בשבוע. אם אתה מתווך בסוכנות אחת, סוכנות כפולה או סוכנות עם מספר סוכנים, אתה לא יכול לתאר בפירוט מה מתווך עושה מדי יום.

דילוג לתוכן