סביבת הדיור של ימינו יוצרת יותר נכסים להשכרה מאי פעם, אך טעויות יכולות להיות יקרות, במיוחד אם אתה חדש בתפקיד ניהול נכס להשכרה. זה יוצר מקומות עבודה, כולל סוג ההכנסה הפסיבית שמשקיעים רבים זקוקים לה.

כשמדובר באחת השאלות הנפוצות ביותר בנושא נזק

הדרך הטובה ביותר להגן על עצמך מפני עלויות בלתי צפויות היא להבין את הזכויות שלך. עשה את המחקר שלך וקרא את הטיפים שאנו מספקים לפני שרכשת את דירת ההשכרה הראשונה שלך. שקול את השאלות והטיפים האלה בעת ההחלטה אם ברצונך להיכנס לעסקי נכסי השכירות כדי לקבוע אם יש לך מה שנדרש כדי להיות בעל בית. קח את הזמן וקח את זה צעד אחר צעד, לא רק בחודשים הראשונים אלא למשך שארית חייך.

דרג נכסי שכירות פוטנציאליים וחפש תעריפי שכירות דומים באתרים כמו HomeAway ו- VRBO

ישנם גם אתרים המציעים רשומות נכסים ומידע על שכונות שיכולים לעזור לך לנתח את נכס ההשקעה שלך. נתונים אלה יעזרו למשכירים ומנהלי נכסים להבין טוב יותר היכן נמצא השוק כרגע, אילו סוגי בתים להשכרה זמינים לרכישה והאם נכס להשכרה ימשיך להיות השקעה טובה. כך תוכלו להיות בטוחים כי דירת ההשכרה שלכם תנוהל ותשווק באופן מקצועי בכדי להציע לכם תמורה אופטימלית כעת ובעתיד. כשאתה מוצא את הנכס להשכרה האידיאלי שלך, שמור על ציפיותיך מציאותיות וודא כי הכספים שלך הם במצב טוב, כך שתוכל לחכות לנכס לייצר כסף.

אם אתה יודע מראש שאתה רוצה למכור את נכסך להשכרה בשלב מסוים, תוכל למזער את חשבון מס רווחי ההון שלך ולהעביר את ביתך למיקום אחר.

חקור את דמי השכירות הממוצעים בשכונה שלך וקבע אם רכישת נכס להשכרה

היא ריאלית מבחינה כלכלית עבורך. כאשר אתה קונה את הנכס להשכרה הראשון שלך עם משכנתא, חשוב לשקול היטב את האפשרויות שלך. צמצום הסכום הדרוש לך לרכישת נכס ההשכרה הוא דרך טובה למחזר את ההלוואה שלך לאחר שבבעלותך הנכס לזמן מה. הכנסות השכירות שלך יהיו הלחם והחמאה של נכס ההשכרה שלך, אז אתה צריך לדעת מה שכר הדירה הממוצע עבור האזור שלך.

ניתן להקצות סכום בסיס לסוגי הנכסים השוכרים השונים כדי לחשב את שכר הדירה הממוצע עבור כל סוג נכס באזורכם, כמו בית צמוד קרקע, דירת שני חדרים או דירת שלושה חדרים .

אלה יכולים להיות בעלי בתים אחרים שפגשת בעלי נכסים באותו רחוב, או איש קשר ותיק שהוא גם משקיע. השכרה חלקית היא המקום בו הבעלים משכיר לאדם אחר, כגון בן משפחה או חבר.

אם דמי השכירות הם נכס חופשי או נכס אחר המשתף נכס בקהילה עם נכס אחר, ההנחה היא שאתה מחזיק בחלק מהנכס. אם נכס מסוים עובר בירושה, עובר בירושה או נסחר מנכס שוטף, אתה אחראי לקביעת בסיס המס של נכס ההשכרה שלך והמיסים החלים עליו.

אם דירת ההשכרה שלך ריקה זמנית או אם הנכס פנוי ואתה שומר עליו הוצאות עבור שכר הדירה, הוצאות אלה אינן ניתנות לניכוי.

הכנסות שכירות ממוצעות אלה תומכות במחיר הרכישה של נכס ההשכרה שלך ומבוססות על הכספים הזמינים שאתה יכול להשקיע

לצד דיווחי השוק שתוכלו להוריד, תוכלו להשוות בין סוגים שונים של נכסים להשכרה באזורכם בכדי לראות מה יניב את התשואות הגבוהות ביותר ברכישת נכס להשקעה להשכרה. Airbnb, למשל, מאפשרת לסנן לפי סוג ומיקום הנכס כדי למצוא את הנכס המושלם שתרצו להשכיר.

אם יש לך רק דירת שכירות אחת, ניהול רשומות יכול להיות קשה, ומספר הדירות השכורות גדל עם כמות הניירת. עם זאת, על ידי בעלות על בית או דירה שתוכלו לשכור או להשכיר, תוכלו לייצר הכנסה, לשלם את ההוצאות ולייצר תזרים מזומנים חיובי.

אם אתם משקיעים בנכס להשכרה בו אין כל כך הרבה זמין

חשוב למצוא דייר איכותי בהקדם האפשרי. אמנם ייתכן שתרצה סוכן נדל"ן שיעזור לך לקנות את הנכס להשכרה שלך, אך אתה יכול לחפש בהשקעה שלך בעצמך. אם אתם מחפשים בית בעל איכות ומיקוד זהים או דומים לזה של ביתכם הנוכחי, עדיף להתחיל לחפש תוך 60 יום ממועד המעבר. כדי לקבוע את המחיר לצרכים שלך, עלינו להשוות אותו למחיר הממוצע של נכס דומה באזורנו ולבקש את נכס ההשכרה הטוב ביותר הזמין באזור שלך ולחפש בית אחר באותו איכות ומיקוד דומים. עדיף גם לחפש בתוך 30 יום או אפילו יותר טוב 60 יום אם הוא פנוי כרגע, מכיוון שתרצה לחפש נכס להשקעה עם מחיר נמוך יותר.