נכסי יוקרה

Table of Contents

זוהי הרשת הגדולה בעולם של אנשי מקצוע בתחום הנדל"ן הפועלת ב -195 מדינות, המייצגת יותר מ -2.5 מיליון נכסי יוקרה בלמעלה מ -100 מדינות, ונמכרת במשותף מעל 1.2 מיליארד דולר נכסי יוקרה בשנה. הרשת מורכבת משני מותגים, שלכל אחד מהם שם המותג שלו, המייצג מערך ייחודי של נכסים, שירותים, מוצרים ושירותים לשוק היוקרה והיוקרה. תיק הרישומים והמכירות הסגורות כולל כמה מהנדל"ן הטוב ביותר בג'ורג'יה. פריטי יוקרה מונעים מאורח חיים, כלומר גישה בגודל אחד לכל יכול להיות לא יעיל. זה מוגבל עוד יותר מכך שעל תיק הנכסים לכלול שילוב של נכסים יוקרתיים ולא יוקרתיים, כמו גם מגוון שירותים ומתקנים.

השירות עשוי להיות שונה, אך תושבי פלח היוקרה רוצים לקבל ולשלם עבור שירות לקוחות איכותי. בשכירות יוקרה עליכם לעמוד בקצב עם כל מה שאתם צריכים בכדי לוודא שהנכס במצב תקין.

תרצה לבחור פריסה

תכונות וגימורים הפונים לפלח רחב של שוק היוקרה כדי למקסם את הסיכויים שלך למכירה מהירה ודולר עליון. וודא שהבית שלך פונקציונלי ומסביר פנים ויש לו את תכונות האבטחה והפרטיות שרוכשי בתים מתקדמים רוצים. וכמובן, אם אתם קונים לגור שם, וודאו שיש שוק לרוכשים ולדיירים של הנכס שלכם. אם יש לך את הכסף, כדאי לך להרחיב את התיק שלך לשוק יוקרה. בנוסף לבחירת העיר הנכונה, על המשקיעים לשקול גם לקנות נכס אטרקטיבי למשפחות, אומר פיצפטריק.

באתר זה תוכלו לגלוש במגוון רחב של נכסים

מהיקרים ביותר ועד הזולים ביותר. תיהנו מכלי נפלא זה ויידעו אותנו אם אתם זקוקים למידע נוסף על נכס באזורכם, כגון מיקומו, מחירו, מיקומו ועוד. ספר לנו אם אנו זקוקים למידע נוסף אודות גודל הנכס, עלותו, גודל הבניין ופרטים נוספים אודותיו.

הנכסים המבוקשים ביותר – מסוג זה באזור מגוריכם הם הנכסים היקרים ביותר, כמו דירות יוקרה ווילות יוקרה. הנכסים הנמכרים ביותר הם נכסים יוקרתיים עם מחירים גבוהים ונכסים איכותיים באזור.

משקיעי יוקרה יכולים לקנות דירות יוקרה

לקנות נכסי נופש איכותיים, לקנות וילות, לבנות דירות יוקרה מאפס, להשקיע בינלאומית או לקנות נכסי נופש באיכות גבוהה. תוכלו לבנות בית יוקרתי שתוכלו ליהנות ממנו כתושב, יוצר נופש או בעל בית, ולבנות אותו כדי שאחרים יוכלו ליהנות ממנו.

כשאתה משקיע בנכסי יוקרה

עליך לוודא אילו נכסים מייצרים ערך מתמשך כדי לקבל את התשואה הטובה ביותר על השקעתך. אם אתה מעוניין כעת וחושב על השקעות עתידיות, הנה כמה מהאפשרויות הפופולריות ביותר להשקעה בהתבסס על צמיחת שוק ומגפות שכדאי לך לחשוב עליהן.

ישנן דרכים רבות לעשות זאת, החל בבניית בית מחוייט, הפיכת וילה או רכישת נכס נופש. הקונים ימצאו את הבית הדרוש להם כאשר הם מחפשים נכס יוקרתי עם הרבה מקום, מיקום נהדר ורמת אבטחה גבוהה.

קונים של נכסים איכותיים רוצים בית עם אבטחה גבוהה, מיקום טוב והרבה מקום. קונים בטווח המחירים העליון רוצים בית עם הרבה מקום למשפחה, לחברים ולחיות המחמד, כמו גם את האפשרות לישון בו.

הם רוצים גם מתקני נוחות איכותיים

שלא לדבר על מרתף יינות מבוקר טמפרטורה, בריכה וספא. סוסק אומר כי נופים, תקרות גבוהות ואביזרים לפטיו יכולים לסייע בהבחנה בין בתים לדירות אחרות ולהביא לשיעורי מכירה גבוהים יותר כאשר הגיע הזמן לעבור. החיסרון הוא שהתחרות עשויה להיות גבוהה יותר עבור סנפירי בית יוקרתיים, אך המהפך הוא שישנן אפשרויות רבות עבור אלו בסוגרת המחירים הנמוכה יותר, כמו גם אלו שבקצה העליון של השוק.

כדי להשיג עדיין דולר עליון, בית בו הכל חדש ויש לו את הסגנון והמתקנים המבוקשים ביותר של ימינו הוא קריטי לקבלת דולרים עליונים. שים את הנכסים והתכונות הייחודיות של בית היוקרה שלך בידי קונה או מתווך מוכשרים המייצגים את הקצה הגבוה ביותר בשוק ברחבי העולם. השתמש בנכסים המפורסמים והקשר אותם עם קונים וסוכנים מסוגלים המייצגים את השוק המוביל בעולם כדי לקבל מידע נוסף על האפשרויות הטובות ביותר עבורך.

כריסטי נדל"ן בינלאומית הקימה רשת מתווכים מובילה לשיווק ומכירה של נכסי יוקרה למגורים

זהו קשר בולט במיוחד, מכיוון שרשות נדל"ן היוקרה העולמית מחוברת ליותר מ- 940 מתווכים מובילים ברחבי העולם. אנו גאים להציע לכם גישה למשאב וחיבור מדהים זה באמצעות פלטפורמת הנדל"ן היוקרתית המקוונת של כריסטי אינטרנשיונל ר. באמצעות דפי הפייסבוק, הטוויטר, האינסטגרם והפינטרסט שלנו ושיתוף מידע מקוון נוח, תוכלו להציג את נכסי Latter – Blum Luxury Collection למגוון רחב של קונים וסוכנים מרחבי העולם.

דילוג לתוכן