חותמות וחותמות הם כלים טקסיים המשמשים בשלמות רבה, ובכל יום נתון יכול הנוטריון לאמת כמה מהתיעודים החשובים ביותר, כולל משכנתאות, מעשים, צוואות, פרוקסי כוח וכו '. חובתו לאשר את תוקפם של כל המסמכים, ולא רק אלה שנמצאים ברשות הציבור, אך גם אלה שנמצאים בבעלות פרטית. זה כולל את כל סוגי הרשומות הממשלתיות שבהן נוטריון נוטריוני עשוי להיות נחוץ להגנה על רכוש ציבורי ושמירה על רכוש אישי וזכויות קניין.

על הנוטריון להיות נוכח בייפוי הכוח לפקח על חתימת המסמך הנדון. מי שחתימתו מנוטרית יכול לאשר מסמך, אלא אם כן אושר על ידי נוטריון.

במקרה של שינוי שם, על הנוטריון להגיש מדגם חתימה חדש למשרד הפקיד. בנוסף, תמורת תשלום של 3 $ במזומן, סעיף זה יאשר שהסמכתם כנוטריון במחוז ניו יורק.

אין צורך בהגשת אישור ריק נוטריוני בנוסף להלוואה הנוטריונית שלך

ייתכן שלא תעבוד כנוטריון עד להנפקת איגרות חוב חדשות, ותוכל להגיש את הטופס שלך לאג"ח ריק – נוטריון – להשלמת אג"ח נוטריונית מסחרית תמורת עמלה של 3 $ במזומן או 5 $ בדולרים.

אם אתה נפגע מטעות לא מכוונת של נוטריון

הלקוח שלך עשוי להגיש נגדך תביעה בגין הלוואה נוטריונית. אם המעסיק שלך מקבל איגרות חוב מסחריות או מסחריות – מאושרות ביחסי עובד מעביד – המעסיק שלך יהיה אחראי על איגרות החוב של הנוטריונים שלך עבור החודש בו מונתה במקור ל"נוטריון ", ותישאר נוטריון מורשה. ביטוח הנוטריון מגן על הנוטריונים והציבור מפני תביעות של הלקוח הנובע מתביעות של הלקוח עקב טעות לא מכוונת או מקצועית של הנוטריון.

בכל הנוגע לאישור מסמכים בפקדון

לקוחות מסוימים עשויים לבחור לשכור נוטריון חיצוני במקום ללכת למשרד הנאמנות ולהעסיק אותך. אם לנוטריון אין ביטוח EO, לא ניתן להשתמש בנכסיו האישיים להסדרת תביעת הלקוח. אם לנוטריון אין מדיניות אלקטרונית, הוא או היא יכולים להיחקר על נזקים שנגרמו על ידי הנוטריון בזמן שהוא או היא פועלים כ"נוטריון ", אם לא, או במקרה של תאונה.

אם הניירת אינה הצד החזק שלך

או שאתה פשוט מחפש דרך לייעל את העסק שלך ולהאיץ את העניינים, כדאי לך לשקול את שירותיו של נוטריון. חפש סוגים שונים של מסמכים שידרשו נוכחות של "נוטריון בציבור". אלה הם המסמכים הנפוצים ביותר, אך רחוקים מכולם, שהנוטריונים – הציבור – זקוקים להם. אם אתה רוצה ללמוד עוד כיצד להפוך לנוטריון מקוון, אנא בקר בדף ההיכרות שלי.

אישורים והצהרות חייבים להיות בפיקוח נוטריון ציבורי

במקרה זה, עליך להשתמש בשירותי הנוטריון הקרוב שלך בהקדם האפשרי. אם אתה פונה לראשונה לוועדת הנוטריון, עליך להופיע בבית המשפט כדי לאשר את אישור בקשת החידוש שלך ואת אישור מגוריך במיין על ידי פקיד המועצה המקומית, הרשם או המצביע שלך. אם הגשת תלונה למזכיר המדינה נגד נוטריון בציבור, אנא קרא את השאלות הנפוצות שלנו בנושא נוטריונים ותלונות ציבור. קח את בקשתך הנוטריונית לפקיד בית המשפט העליון במחוזך ומלא אותה.

אם אתה זקוק לקשר הנוטריוני הנדרש

הגש את בקשתך באופן אישי, מכיוון שזה חובה לנוטריונים רגילים הוועדה. אם אתה זכאי לתפקיד מורחב כ"חותם נוטריון "וקיבלת תעודה, אין תשלום נוסף עבור בדיקת רקע. ניתן להתעלם מהשבועה בטופס בקשה זה המנוהל על ידי הנוטריון, אך עליכם לנהוג כאילו הייתה מאושרת.

במקרים מסוימים

נוטריון יכול לסרב לאשר מסמך מכיוון שזהות החותם אינה ודאית. במקרה זה עליו לקחת את שמו של אדם שלא מופיע לפניהם או שאינו מכיר אותם, אלא אם כן תובא הוכחת זהותם. כדי לוודא שהאנשים החתומים על מסמכים משפטיים חשובים ורשמיות הם אמיתיים, על הנוטריון לאמת את ה- DD, לונדון. אם אין ראיות או הונאות, לא יכול להיות חתום, רק שם, כתובת, מספר טלפון ותאריך לידתו של האדם.

אם כן

הוא או היא יכולים למלא את חובותיו של נוטריון ולאשר שהמידע על החותם או על המסמך נכון. אם הוא רשום כפעיל באתר מדינת מישיגן וקיבל את העמלה שלו מלשכת החותם הגדול (שיכולה להימשך מספר שבועות), הוא יכול לבצע פעולות נוטריוניות ולפעול כ"ציבור נוטריון "במישיגן.