כדור הנוצץ מכיל דמות מעוצבת ומצוירת ביד של העכביש – אדם ועטלף – כדור שלג בצורת כדור שלג. כדור מים זה מתאים רק לחגים, אם כי קלטתי את עין כדור המים של ספיידרמן. הוא מושלם לכל חדר בביתכם והוא תוספת נהדרת לכל חגיגת חג או אפילו סתם כמתנה.

עם כל הצבעים

גלובוס השלג הזה הוא המתנה המושלמת ותוכלו למצוא אפשרויות מעולות חדשות ומשומשות ב- eBay במחיר של $ 5.00 בלבד או פחות. יש לי כמה מהמחירים המקוונים הטובים ביותר שנמכרים ב- eBay, אבל עדיין לא מצאתי מחיר מקוון טוב עבור הגלובוס הנוצץ הזה.

ספר צבעוני זה הודפס 1,605 פעמים על ידי ילדים ומבוגרים והוסף 456 פעמים לדפי הצביעה של ספיידרמן

ספרי צבע אלה נוספו גם לדפי הצביעה של ספיידרמן במגוון צבעים, החל באדום, ירוק, כחול, צהוב, כתום וירוק. ספרי צבע אלה נדפסו 4 56 פעמים והוסיפו 1655 פעמים לדפי הצבע של ספיידרמן וכן למספר צבעים אחרים.

ספר צבעים זה הודפס 1403 פעמים על ידי ילדים ומבוגרים והוסף לדפי הצביעה של ספיידרמן בצבעים שונים

אדום, ירוק, כחול, צהוב, כתום וירוק. הקישוטים פוצצו ב- 25 בנובמבר 2012 ומלאו אוויר לראשונה בחגיגות הסילבסטר של ניו יורק. קבל את הכסף שלך בחזרה תמורת 5.00 $ על ידי קניית עותק של קומיקס השנה החדשה למשפחתך וחבריך.

נורות LED

ישנם 3 תאי כפתור וסוללה, והאורות מוארים על ידי נורות LED. הנורות דורשות 3 סוללות AA (לא כלולות) והן זמינות בצבעים שונים, בין אדום, ירוק, כחול, צהוב, כתום וירוק. הדלקת איש השלג של חג המולד מהמחזמר, פנס כדור שלג מסתחרר או עץ חג המולד מניו יורק.

זו זריקה בה ספיידרמן הוא בצורה של אור במהירות ואתה רואה את האור נעצר ומתארך לזמן חשיפה ארוך.

המלבן הירוק הדק אורכו כמעט אינסופי

מכיוון שהקרום של ה- TCRS חייב להיות בהכרח z. מודל ה- NI של ה- SBPCF עצמו, מנורמל ל- SB PCF, מראה כי TCR שנבחרו באופן אקראי ממוקמים באופן משמעותי במרחק מה- CD45. זה מראה בבירור את SBpcF ב- RL, אך גם את הבדל הצבעים בין שני הדגמים ביחס לאדום וירוק.

הסימולציה מביאה לתבנית חדשה של מולקולות שהופצו בממשק (איור

עם התפתחות הדפוס ההדדי, מתחיל להיווצר אזור היקפי המופרד ממולקולות CD45. במחקרים המינים המולקולריים הקשורים למרחב נחקרים עם מקבצי TCR, המתאם הוא חיובי ויורד עם מרחק מה- TCRS.

מחושים ממתכת דיונון בולטים מאיום מה- TCRS במרחק של 1.5 מ 'אל פני אשכולות ה- TCR (איור 3)

— – פירות מוצקים יכולים לשקול עד 5 אונקיות, אך הפרי יכול להיות עד 10-16 אונקיות. הפרי הירוק גדל בכל מקום כמו עגבנייה רגילה ומוצע במגוון צבעים מאדום לירוק לצהוב, כתום לאדום – תפוז. עגבניות אדומות הן יצרניות ביותר, מניבות קציר ארוך ואף מייצרות פירות שיכולים להיות 10 עד 16 אונקיות. עגבניות הן חובה לכל מי שמעוניין בפירות כדוריים, במיוחד כאלה עם טעם חזק של רוטב עגבניות.

אור מציג סצנת חורף מחממת לב עם שני קרדינלים חיים שלצד משאית אדומה. גלובוס השלג הצעצועי של צעצוע של סיפור עם וודי וזמזום זמין בצבעים שונים: אדום, כחול, ירוק, צהוב, כתום, אדום – כתום וירוק.

מגנטה במגנטה

אדום – כתום – כתום, כחול – צהוב, כתום – אדום, צהוב – כחול, ירוק – ירוק וכחול. הנקודות האדומות מציגות את המיקום של CD45, והאור מהנקודה האדומה מראה את המיקום של המולקולה בספקטרום האור הנראה (אדום, כחול, ירוק, צהוב, כתום, אדום – כתום וצהוב). הנקודות האדומות והכחולות באדום (כחול – כחול) וירוק (ירוק – ירוק) מייצגות את נקודות z של המולקולות שזוהו על ידי ספקטרומטר הרנטגן (Z – ZZ) במרכז כל מולקולה.

התנאים עם התוצאות החזקות ביותר (מודגשות באדום) מודגשים

ואלה שסביר להניח שיוצגו בכחול, ירוק, כתום, אדום – כתום וצהוב. הכתף המצולעת עם כתפיים חלקות ומצטיינות שמבשילות לצהוב חיוור וקרם בקצה הפרחים, מצולעות לכתפיים חלקות בעלות צבע חום-צהבהב בסוף ההבשלה.

מולקולות PCF

TCR ו- CD45 שזוהו באזור המוצג עבור כל תא מופצות על פני השכבה החיצונית המתוקנת. דינמיקה זו עולה בקנה אחד עם הדינמיקה של KS שנצפתה במגע מוקדם (המתואר בקווים אדומים). זה מצביע על כך שמגע מתרחש בין טיפים לגידול, מגע והתפשטות של מיקרואווילי.