נדל"ן מניב

Table of Contents

זה יכול להיות זמן טוב לבחון את האפשרויות של נדל"ן מניב תשואה, ומשקיעים צריכים לחפש בכל סוגי הנכסים הזמינים כדי לגלות כאלה שיעזרו להם להפיק תועלת מכך.

התשואה הגולמית על השקעת נדל"ן היא תהליך השוואת השקעות שונות. בעזרתו ניתן להשוות סוג השקעה אחד עם סוג אחר, כמו למשל להשוות נכס להשכרה עם אחר ולהיפך.

מתמטית

דירוג ההשקעה של נכס הוא התשואה שמשיג נכס ללא סיכון, הנקרא הדירוג המחושב על ידי הנכס. בואו נהיה ברורים: עבור משקיעים בעלי הכנסה קבועה, התשואה מחושבת על פי התשואה המותאמת לסיכון על ההשקעה. עבור נכסים מסחריים, האחרון הוא בדרך כלל בין 10% ל -20% (או אפילו 30%). התשואה תהיה ההכנסה המשוערת או ההחזר על השקעה ויהיה צורך להתאים אותה לסיכון. מכיוון שעלויות התפעול ותשלומי המשכנתא אינם כלולים בנוסחה, התמורה ברוטו משמשת למציאת נכס השכירות המניב את ההחזר הגבוה ביותר על ההשקעה מבחינת הכנסה נטו או הכנסה גולמית ליחידה.

למשקיעים עשויה להיות פחות תחרות על נכס מסחרי

מכיוון שרכישת נכס יכולה להיות עסק גדול יותר מאשר עבודה על נכס למגורים, ומשקיעים שבוחרים בנכס מסחרי עשויים לגלות שהוא מייצג עלויות בעלות נמוכות יותר מאשר צורות אחרות של נכס. כמובן, ישנן דרכים רבות ושונות להשקיע כמות זהה של הון בסוגים שונים של נדל"ן מסחרי ומגורים. מה שנכון למשקיע אחד אינו הכי טוב למשנהו. תמהיל נכון של ערך – נדל"ן נוסף והזדמנויות השקעה יכול להיות משחק – משנה את המתכון להצלחה.

אם אתה חושב לנסות להשקיע בנכסים

טוב לדעת שיש יותר מדרך אחת. בין אם אתה משקיע מנוסה, עשית מספר עסקאות או חדש להשקעה, מחלקת הנכסים המקוונת החדשה שלנו מראה לך את אסטרטגיות הנכסים הטובות ביותר להשקעה בשוק של ימינו. לחץ כאן להרשמה וללמוד כיצד להשקיע אסטרטגית בשוק הנדל"ן של ימינו.

במאמר זה בחרתי להתמקד בהכנסה

התשואה על הנדל"ן, בניגוד לפרויקטים של נדל"ן ארגוני בעלי מאפיינים שונים. ריטים הם חברות שעסקם היחיד הוא להחזיק ולהפעיל נדל"ן. הם מחזיקים בנכס הבסיסי, מספקים תחזוקה, אוספים בדיקות שכירות למשימות הניהוליות הקשורות לנכס, משיגים משכנתא למימון הנכסים ומשקיעים בערך הארוך של הנכסים בתיק שלהם.

לדוגמא, להשקעת נדל"ן יש ריבית גבוהה יותר מאשר, למשל, השקעה – חוב תאגידי – וכך היא מניבה תשואות גבוהות יותר מהסכום המקביל לחוב תאגידי בדרגה השקעה.

אם אתה משקיע בנכס המחפש צמיחה בהון ומיישם אסטרטגיית קנייה והחזקה

תשואה טובה לשכירות תהיה מקובלת. חשוב מכך, למה יכולים משקיעים לצפות באקלים הנוכחי? גם אם הוא יקר והתשואה אינה גבוהה, הנדל"ן עדיין מציע תשואות גבוהות יותר מהשקעות אחרות המציעות ריבית אפסית, גם אם הן יקרות.

נאמני השקעות נדל"ן (REIT) הם אידיאליים עבור משקיעים בהכנסות המחפשים מניות

כדי לענות על צרכי התשואה הגבוהים שלהם. ריטים הם דרך קלה ונוחה למשקיעים לגשת להשקעות נדל"ן על ידי הצעת מניות הנסחרות כמניות בבורסות הגדולות. קרן השקעות נדל"ן ראשונה יכולה להיות משלמת דיבידנד אטרקטיבית לטווח הארוך.

מכיוון שניתן למכור בקלות בבורסה מניות ב REIT ולהמיר אותן במזומן

המשקיעים יכולים לשמור על נכסים נזילים יחסית. אם משקיעים מוכנים לקנות שוב מניות או אגרות חוב ב- REIT, זה יכול לצמוח הרבה יותר מהר מקרנות השקעות נדל"ן אחרות. אי אפשר לקנות ריטים מנדל"ן בדיוק מתי שהם רוצים, אך הם עדיין יכולים לצמוח כשהמשקיעים מוכנים, ולעתים קרובות יותר ממוכנים.

נדל"ן זו השקעה נהדרת

אבל אתה צריך לדעת מה אתה עושה וכדאי לחשוב על זה בלהט. אם ברצונך לעקוב אחר עקרונות באפט, על משקיעי רכוש לרכוש נכסים רק אם הם מאמינים כי המחיר יעלה. אבל כשאתה משקיע בנכס, אתה לא צריך לקנות אותו רק בגלל שאתה אוהב אותו או בגלל שאתה אוהב את ערך הנכס.

בדומה לכל סוג אחר של השקעה, השקעה בנדל"ן פירושה העלאת הערך בנקודת אחוז אחת בפרק זמן נתון. כדי לחשב זאת, שקול את התשואה שהמלווה עושה על הנכס לאחר העיקול. זהו ההפרש בין יחס ההלוואה לערך (LTV) של נכס לבין שווי השוק שלו.

שער או היוון הוא חישוב הנפוץ בנדל"ן מסחרי והוא ככל הנראה השיטה הפופולארית ביותר עבור משקיעים ומלווים לבדוק השקעה בנדל"ן גם לגבי רווחיות וגם פוטנציאל תשואה. הוא משווה את הרווח התפעולי הנקי עם העלות הכוללת של הנכס.

דילוג לתוכן