הוא כולל 19 כלים לתיקון נפוץ של אופני כביש, כולל כמה ברגים משושה בכל הגדלים, ברגים פתוחים, מברגים, מברגי טורקס לשבירת דיסק וכלי שרשרת פלדה בעל חוזק גבוה אוניברסלי המונח במעטפת אלומיניום קלה.

הצוות יעריך מתנה מתחשבת שאינה שובבה או עונתית

כדאי לשקול להוסיף פריט זה לרשימת מתנות חג המולד לעובדים. האביזרים שתמצאו על שולחן העובד יקרים להם כמו ספל קפה. הדבר הטוב ביותר במתן כרטיסי מתנה לעובדים שלך כמתנה לחג המולד הוא שהם יכולים להחליט בעצמם כיצד הם רוצים להשתמש בהם. הדבר היחיד שעליך לעשות כדי להשיג את כרטיס המתנה המושלם הוא לחלק אותו אליו.

ראה כיצד Vantage Circle יכול לעזור לך לעמוד בדרישות כרטיס המתנה של העובד שלך. בדוק את רשימת המתנות לעבודה מהבית כדי לקבל הצעות על מה שאתה יכול לכלול בשובר מתנה.

מתנות לעובדים הן מתנות לחברי הצוות לחגוג חגים

ימי הולדת, הצלחות, ימי עבודה ואירועים מיוחדים אחרים. מעסיקים משתמשים במתנות כדי לחזק את מוסר העבודה ולהגביר את מחויבות העובדים. מתנות לעובדים הן מתנות לעובדים שמביאות כיף וערך לא פחות לחיי העובדים כמו לחברה שלך.

מתנות להכרת עובדים עובדות יחד עם אסטרטגיות הכרה אחרות

כדי לגרום לעובדים להרגיש מוערכים ועסוקים במשימה הארגונית. הכיר את העובדים שלך עם רעיונות מתנה מותאמים אישית ליום הערכת העובדים המעניקים להם מתנות מהנות ומניעות להכיר בעבודה הקשה שלהם.

התכונן ליום הערכת העובדים

לא משנה באיזו שעה בשנה, על ידי עיון במבחר מאות הרעיונות שלנו למתנות הערכה לעובדים. מפופקורן גורמה ועד גרביים נוחות, הנה כמה רעיונות למתנות להודות לצוות על העבודה הקשה והתוצאות המעולות. חזור לעיתים קרובות כדי לראות רעיונות חדשים למתנות ליום הכרת העובדים שהוספנו.

שקול להודות לצוות שלך על העבודה הקשה ומסירותם עם דרכון או כרטיס לפסטיבל

משחק ספורטיבי, קונצרט או מופע. עיין בקטגוריות שלמטה כדי למצוא מתנות נעימות לקהל כדי להעריך את העובדים שלך. אם יש לכם מזכרת שגורמת לכולם לחייך, נשמח לשמוע עליה.

אם אתם מחפשים פיתרון מתנה ייחודי

בהתאמה אישית, אנו ממליצים על חוויית הקונסיירז ', המסייעת לכם ליצור קופסאות מתנה בהזמנה אישית לעובדים, ללקוחות ולמנהלים שלכם. מתנה לעובדים מרוחקים יכולה להיות מאתגרת, אך קופסת מתנה שאצורה היטב יכולה להיות מתנת הערכה מהנה שעוזרת לעסוק בעובדים העובדים מהבית.

יום הערכת עובדים

הוא הזמן של החברה שלך להתכנס להכיר במאמצים המופתיים של הצוות שלך ולהראות להם את העבודה היטב על ידי שימוש ברעיונות מתנה כדי להעריך את העובדים כדי לזהות את ההישגים הללו. קיום אירועים מיוחדים והפצת מתנות לעובדים יכול לייצר תוצאות מתמשכות שמשפרות את המורל, מניעות עובדים ומחזקות את היחסים עם עמיתים.

לפני שתכין את המתנה שלך

נסה למצוא זמן לדבר עם העובד ולחשוף את הסיבה למתנה שלך ואיך מגיע לה. השורה התחתונה היא שהמתנה שלך צריכה לבוא מהלב ולקחת את הזמן כדי לגרום לעובד להרגיש מוערך ומיוחד במה שהכי חשוב. יתר על כן, ברצונך להעניק לעובדים את מתנותיהם בצורה מתאימה ובזמן מתאים. שיבוש זרימת העבודה או מתן לעובדים מתנות מוקדם מדי עלול לגרום לאחרים להרגיש לא בנוח, מוסחים או לא מוערכים. בין אם מעסיק מתאמץ לקנות מתנות לעובדיו ובין אם לא, לבחירת המתנה המתאימה מסיבה זו יש השפעה רבה עליהם.

יש אנשים שנותנים מתנות לעובדים שלהם לחגוג חגים

מראים הערכה כללית, חוגגים את היום הראשון או האחרון, או כאות תודה. המתנות הטובות ביותר לעובדים יכולות לגרום להם להרגיש כחלק חשוב בצוות אך לא כל העובדים שווים. יש עובדים שמעניקים מתנות לעמיתים, לבוסים ואפילו לעצמם.

מתנה מהנה ונחמדה לעובד

החבר הכי טוב, BFF, חיה, אחות, בת, אשה או עמיתים לעבודה שלך: עובדת, מנהלת, רופאה, אחות, גיסה, אם, עוזרת, דודה, בן דודה, אחיינית, מפקח, מורה, מתווך, מאמן, פרופסור וכו 'מתנה זו היא אקסצנטרית כפי שהיא מעשית ואידיאלית עבור עובדים מפוזרים. התאם אישית משתלת בירה עם שם המשפחה החקוק של העובד עם שם שאתה בטוח שלעולם לא תלבש.
למידע מורחב בתחום של גליליס מתנות לעסקים לעובדים וללקוחות באפשרותך לגשת לאתר galilees.co.il

תן משהו לעובד חרוץ בכדי להמשיך את העסק שלך עם 32 המתנות האלה של החברה

אלה מתחשבים ושימושיים, ובניגוד למתנות ארגוניות רבות, הם לא נראים זולים. כמו פעם, ערב חג המולד הוא הזמן המושלם להעריך קולגות ועובדים. מתנות לעובדים החוגגים ימי נישואין לעבודה או אסימונים מיוחדים בעלי ערך סנטימנטלי או חגיגי. עובדים יכולים להשתמש במוצרים ממותגים כדרך נהדרת לבנות מודעות למותג או כמתנה שיווקית אמיתית.

כדי לעזור לך לבחור את מתנת חג המולד הטובה ביותר לצוות שלך הנה כמה מתנות חג מולד נהדרות שיעודדו אותם בעונה החגיגית. קניית מתנות יכולה להיות משימה קשה, במיוחד אם אתם קונים מתנות לחג המולד לעובדים. עליכם לוודא שאתם עומדים במתנות העובדים המושלמות שלא ישרפו את הכיס.

החלפת מתנות לעובדים שלך יכולה להיות קשה

במיוחד אם אינך רואה אותם באופן אישי מדי חודש. על פי הטיפים והנימוסים לנופש, עליכם לשקול מתנות מתחת ל -50 דולר לעוזרים מכיוון שהם נוטים יותר לעבוד אצלכם מאשר בקניות עובדים או עמיתים אחרים, אך מעל 50 דולר עשויים להיראות מעט מוגזמים.

לא כולם שמחים על תכשיטים וסרטים

אבל זה הימור בטוח שהם יאהבו לאכול, לבזבז ולהשתמש. אם אתה בוס, אתה מסתכן בהימנעות אם העובדים חוגגים חגים דתיים בעבודה. היצמדו למתנות שאינן דתיות כגון קלפים עטופים או מתנות (חשבו על מוטיבים של פתית שלג וסנטה קלאוס).

פרן עלי כותרת

היא חנות עצירה למתנות ארגוניות לעובדים מבלי להתפשר על האיכות. הם מספקים מתנות ארגוניות מבריקות בצורת שקיות משרדיות, אוספי פירות יבשים, פסלי בודהה ומתנות מיוחדות המעכבות מתנות לעובדים אחרים. הם נותנים לך את הגמישות להזמין את המתנה שאתה רוצה מהבית, או שאתה יכול להזמין אותה בקלות כמתנה מקוונת לעובדים.