מכירות הדירות במנהטן צנחו ב 46% בחודש שעבר כאשר רוכשי הדירות המשיכו לנהור לפרברי פלורידה. ההיצע הנוכחי של בתי יוקרה למכירה גדל פי שלושה בתוך שלוש שנים, על פי איגוד המתווכים הלאומי, איגוד הנדל"ן הגדול ביותר במדינה.

אנליסטים מאמינים כי מחיר המכירה החציוני הממוצע במנהטן

הוא יותר פונקציה של מספר הדירות שנמכרו מאשר דרך למדוד את שווי אותה דירה לאורך זמן. אם אתה בטוח שתוכל למכור את הבית שלך במחיר הדרוש לך כדי לקבל את התשואה הרצויה, השלב הבא הוא למצוא סוכן מניות.

לחלופין, תוכלו לומר להם שהדירה תימכר למשקיע אם לדייר יש חוזה שכירות לטווח ארוך. אם אין חכירה או משכנתא חדשים זמינים, הפחיתו את המחיר או הורידו אותו מהשוק במחיר נמוך יותר.

אם לדייר יש חוזה שכירות לטווח קצר והוא עומד לעזוב

שווק את הדירה לקונה המתגורר בה או למשקיע. אם לא ניתן לפנות את הדיירים לאחר השלמת העסקה, היחידה תהיה אטרקטיבית רק למשקיעי נכסים. עם זאת, אם נכס נמצא בשוק למשך 30 יום ללא הצעה, יתכן שתצטרך להעריך מחדש את המחיר ולראות אם המחיר המבוקש מרתיע את הקונים.

אם אתם שוקלים לקנות דופלקס

טריפלקס או ארבע דופלקס, גשו למחיר הממוצע. אם הדירה במצב טוב למדי, דורש הדירות יכול לנסות להשיג רמת מכירה, מכיוון שהדבר מספק כרית לפרויקט שלו. משקיע נכס יכול להרוויח כסף בקצב מהיר אם העלות הכוללת של מכונת הפינבול נמוכה מערך השיפוץ שהיה מוכן לשלם עבור דירה בבניין.

אם אתה קונה את אחת הדירות הגדולות, תוכל להרחיב את תיק ההשקעות שלך מהר יותר מאשר אם היית קונה את הכל בבת אחת. אם קניתם דירה גדולה תגדלו את התיק הרבה יותר מהר מאשר אם הגדלתם אותה בדירה קטנה.

אזורים מסוימים מציעים דירות זולות יותר מאחרים

ואם אתה קונה – מתכנן לקנות – כנראה שתקבל את המחיר הטוב ביותר. בסך הכל, לבנייני דירות יש תשואות סיכון גבוהות יותר, המשתנות, אולם בדרך כלל מבוססות על מספר הדירות הזמינות ועלות רכישת הדירה.

מצא מבצעים נהדרים על בתים להשכרה באזור שלך בפייסבוק מרקטפלייס

ואם אתה קונה דירה, תהיה בטוח למצוא את הנכס המושלם. אתה יכול גם למצוא נכסים מסחריים באופן מקוון שכן הם מופיעים באתר בחינם, אך דמי השכירות מוגבלים למשך חמישה שבועות.

מצא דירה

דירה או בית חדש בקרבתך בעזרת החיפוש המבוסס על מפה ונוח לשימוש. מצא את הבית המושלם להשכרה באוהיו, קנה 2 בתים במחיר אחד וגלה קניות לבית להשכרה. אם אתם מחפשים דירה, דירה או בית למכור באזור קולומבוס, הקלנו עליכם באמצעות סרגל החיפוש שלמעלה. חפש דירות בכל אזור ומצא דירות חדשות, בתים משותפים, בתים ובתים משותפים למכירה, כמו גם דירות ובתי מגורים חדשים, לפי אזורים, מיקום ומחיר.

בית החווה האטרקטיבי ביותר מתקרב ל -28 דונם, ומוצג להפליא עם מגוון מעולה של בנייני חוץ. הנכסים הזמינים נעים בין דירות עם חדר שינה אחד לבתים צמודי קרקע ואפילו דופלקסים, המשקיפים על התמזה.

ממשלה

רכוש, מבנים וקרקעות שניתן להשכיר או לקנות קיימים בחלקים רבים של בריטניה, אך חלקם שנויים במחלוקת. אלה נעים בין בתי נופש גדולים ובונגלוס לבתי אבות מושכרים ואפילו כמה שימושים שנויים במחלוקת כמו בתים פרטיים. דירות בבריטניה מושכרות בלמעלה מ 60% וחלקן אף הושכרו כבונגלוס.

לפני רכישת מתחם, בדקו את התעריף המתמשך של צביעה מחודשת של החלק החיצוני של הבניין ואת החלק הפנימי של דירתכם בעת מעבר הדייר. אם הדיירים מהססים לנקות את הדירה לפני הצגתם, תוכלו להציע לשלם סכום מסוים בכל כניסה.

העסקה הממוצעת של נכס בדובאי אורכת 30 יום מיום חתימת חוזה הרכישה ועד ליום המכירה ומאז ועד למכירת הנכס

קבע אם אתה מחויב בחכירה לשווק או למכור את הדירה לדייר במהלך התהליך. אם הדייר חתם וקיים סעיף כנגד המכירה, מרבית המדינות אינן מאפשרות פינוי דיירים בגין מכירת דירה בתנאים אלה. אתה יכול לעבור מיד, לא לשלם מס על מכירתך, ולרכוש בחזרה את הנכס שלך ברגע שהוא נמכר, גם אם אינך צריך למכור אותו.

קונים המעוניינים לצפות בדירה באופן מיידי יצטרכו להמתין ועשויים למצוא נכס אחר בינתיים.