מיסוי מקרקעין

Table of Contents

כאשר אנשים רבים מדברים על היתרונות השונים של השקעות נדל"ן, הם חושבים לעתים קרובות על ארנונה וניכויים. בעלי בתים יכולים לנכות את הארנונה הממלכתית והמקומית שהם משלמים על מגוריהם הראשיים או בית הנופש מהניכוי האישי שלהם. בדוגמה שלעיל, ביל וסנדרה יכולים לנכות את ארנונה מ- $ 1,000 בדירה המדינה, המקומית והממלכתית – עליה הם משלמים מיסים. כל ניכוי שתוכלו לתבוע על הארנונה שלכם השנה ראוי לפריט משלו – פריטי מס.

כולנו יודעים שדוד סם מעדיף משקיעי נדל"ן

כפי שרבים מאיתנו ידונו במאמר זה. לאחר מכן, עלינו לדבר על כמה מהיתרונות האחרים של ארנונה וניכויים, כגון ניכוי ארנונה ממלכתי ומקומי. מנקודת מבט הכנסה, אחד היתרונות החשובים ביותר של השקעה בנדל"ן הוא היכולת לקזז את פחת הנדל"ן בכל ימות השנה. בנוסף לרווחי הון, יש לך 40,000 $ נוספים להכנסה חייבת אם תביע פחת של 40,000 $ על נכס ההשקעה שבבעלותך. המשמעות היא שהקונה מקבל סכום יחסי והמוכר שוכח לנכות את אותו סכום מס המגיע בסיום, גם אם אחד או אחר לא משלם אותו בפועל. אותה הנחה חלה על חשבון המס בגין נכסים מוחשיים שמועברים אליכם בסוף כל שנה, ולא רק בשנה הראשונה להחזר הארנונה שלכם.

זה מאפשר למשקיעי נכסים לנכות את עלות הבניין באותה מידה שאתה יכול לנכות מדפסת

בדרך זו, קונים ומוכרים משלמים רק את ארנונה המגיעה למועד הבעלות בפועל על הנכס. גם אם הם לא משלמים חלק מארנונה, מתייחסים אליהם כאילו שילמו. זכור כי בניית עושר יכולה לחסוך לך כסף על ידי רואה חשבון טוב שיודע למס על רכוש. אם אתה בעל נכס למשך שנה, אתה משלם עליו ארנונה, אך אם אתה הבעלים שלו במשך שנה או פחות, הרווחים ממוסים כהכנסה רגילה. אם אתה מבצע השקעה בנכס, כמו בית, בניין משרדים או אפילו מכונית, מס הכנסה יודע שהנכס ישמש במשך זמן רב למדי להפקת הכנסה.

אך

כדי לעשות זאת, עליכם להבין כיצד ממסים מלכתחילה את המס על ההשקעה שלכם בתיק הנכסים שלכם. אנו משתמשים ב- SS897 כדי לקבוע אם ההשקעה ממוסה על משקיעים זרים, ולקבוע את האינטרסים הנדל"ניים של ארצות הברית. אנו מכירים בחשיבותה של השקעה זרה במערכת המס בארה"ב ואנו עושים זאת באמצעות SS 897.

סכום הארנונה שחייב בעלים נקבע על ידי הכפלת הארנונה

שיעור המס בשוק הנוכחי. ערך הקרקע הנוגעת בדבר. לדוגמא, בשנת המס 2019 יש מגורים בשווי של 200,000 $ ונכס שמחיר שוק של 1,500 $. כאשר הנכס נמכר, מיסים לשנה זו מחולקים בין הבעלים הקודמים לחדשים על בסיס השכר השנתי של הנכס.

רוצים לדעת יותר כיצד תוכלו לחסוך יותר בארנונה באמצעות פרצות, ניכויים ועוד? הטבות גדולות במיוחד, כולל הזדמנויות רבות יותר לדחיית מיסים, זיכויי מס ואופציות אחרות ללא מס.

מכיוון שרבים מלקוחותינו כאן באנדרסון מתמחים בהשקעות נדל"ן

שאלה נפוצה שאנו מקבלים היא "אילו מיסים אני משלם כשאני מוכר נכס? עד כה בדקנו כיצד אתה ממוס על מכירת נכס וכמה מאותו נכס אתה משתמש כנכס להשקעה כדי לייצר הכנסות מדמי שכירות.

כאן תמצא סקירה קצרה של מה שאתה עשוי לשלם בעת מכירת נכס להשקעה שלך וכמה ממנו אתה שימוש בתור נכס להשכרה.

במילים פשוטות

ארנונה הינה מיסים המוטלים על נדל"ן על בסיס העובדה שניתן לשכור נדל"ן, להשקעה או לרכוש מסחרי (כגון בתי מלון או בנייני משרדים). הוא בדרך כלל מס רגרסיבי שיכול לכלול גם מיסים על הכנסה, מכירה, דמי שכירות, מס הכנסה וארנונה. כמעט כולם מוטלים על נכסים המוגדרים בחוק ומסווגים ככאלה על ידי המנגנון הממלכתי. המכונה מס ערך ערך כיוון שהוא משמש לחישוב ה- va שווי הנכס, אך ניתן לכנותו גם מס שווי אד-הוק מכיוון שהוא לא בהכרח מוביל לעלייה בארנונה. במילים פשוטות, התייחסות לנדל"ן כאל פעילות פסיבית גורמת לך פחות סיכוי לחייב אותך במס אם אתה מתייחס אליו כהשקעה. אם אתה מוכר את הבית שלך ברווח, או אם אתה מוכר אותו במחיר גבוה בהרבה ממה ששילמת עבורו, אתה לא צריך לדאוג לתשלום מס רווחי הון כשאתה מוכר.

דילוג לתוכן