דו"ח שפרסם היום פרודנשל דאגלס אלימן מראה ירידה בשכר הדירה החודשי הממוצע לדירת שני חדרים בניו יורק. שוק הדיור המקוון אומר כי שכר הדירה החודשי החציוני לדירה בגודל 2,000 מ"ר ירד מ -1,012 דולר ל -1,019 דולר בין אפריל ליוני 2020, על פי הדו"ח. הכלל מספר 2 בחקיקת המקרקעין ממליץ כי שכר הדירה לנכס לא יעלה על 2.5% מההכנסה השנתית הממוצעת של בעליו. נתונים סטטיסטיים אלה מוצגים בצורה של מחירי שכירות – ונמדדים החציונים החודשיים בשלושת החודשים הראשונים של כל שנה מאפריל עד יוני.

במקרים רבים, חכירות מרוהטות קצרות יותר מאלה שלא מרוהטות, והבדלי המחירים משתנים מאוד מעיר לעיר. משמעות הדבר היא כי דירה אחת יכולה להכיל יותר מכפליים יותר מזו של דירה אחרת, שהיא פחות עסק.

בדוק את רשימת הבדיקה האולטימטיבית לריהוט הבית וכלי עזר ובצע את הבלוג ForRent.com לקבלת טיפים נוספים בנושא שהייה בבית

מציאת דירה הכוללת גם שירותים להשכרה יכולה לפשט את התקציב שלך, אך אפשרות זו לא תמיד זמינה. קרא גם את המדריך שלנו לשכירת דירות בניו יורק ובניו ג'רזי וקרא על בעלות על דירה ושכירת דירה כדי לברר מה הכי מתאים לך ואיך אתה יכול להחזיק דיירים.

עיין ברשימות הנכסים באזור שלך

כדי לראות כיצד הם מתומחרים ואילו חיובים כלולים. אם אתה רוצה לקבל את המחיר הטוב ביותר עבור דירה ולדעת מתי המחירים הולכים לרדת, עשה חיפוש יומי כדי לקבל תחושה של תנודות במחירים מיום ליום ושעה לשעה.

הקפידו לקחת בחשבון את העמלות הכרוכות בשכירת דירה, כולל ביטוח השוכר, חיות מחמד ועלויות השכרה. שקול אילו דיירים פוטנציאליים נכללים בהתבסס על עלויות השכירות וודא שאתה לוקח זאת בחשבון.

אם אתה מבין מתי מחירי הדירות יורדים ומדוע הם משתנים, תוכל לקבל מושג טוב יותר כיצד ברצונך לממן את כל זה.

זכרו שאם אתם רוצים לגור בעיר כמו ניו יורק או לוס אנג'לס

עליכם לעבוד קשה מכיוון שבדרך כלל דמי השכירות גבוהים וייתכן שלא תרוויחו מספיק הכנסות לתשלום דמי השכירות. ברגע שתגלה שאתה לא יכול להרשות לעצמך לשלם את שכר הדירה עבור סוג הדירה שאתה רוצה באזור מגוריך, התמקד מחדש ביעדים שלך כדי לחסוך נוספים. בערים כמו סן פרנסיסקו או ניו ג'רזי, קשה לתמוך בשכר דירה נמוך, שלא לדבר על מחיר הכנסה גבוה. ודא שהאמריקאים ימצאו תחילה דירה שהם יכולים לשכור, ושנית, ימצאו בתים שהם יכולים להרשות לעצמם.

הדבר הטוב ביותר שבעל הבית יכול לעשות הוא להעריך את היתרונות והחסרונות של הקמת נכס להשכרה ולראות כיצד הוא מתאים לצרכי הדיירים באזורכם. אם ברצונך לעבור לעיר שנמצאת בתקציב טוב, עליך להשוות דירות להשכרה.

למשל

דירות במנהטן העליונה מצפון לסנטרל פארק נמכרות במחיר של 519,169 דולר, נתון שעלה ב -204 אחוזים מאז 2009 ל -4,521,169 דולר. ברבעון הרביעי של שנת 2020, המחיר החציוני לדירה במנהטן היה 1.67 מיליון דולר והמחיר למטר מרובע היה 1.251 דולר. בעוד שהתרשים הבא מראה את הממוצע המעורב של דירות ושוורים, שים לב שיש תערובת שמערבבת את המחיר – למטר מרובע – של הנכס. מחירי המכירה הממוצעים של דירות במנהטן הגיעו לשיא של 955,000 דולר ברבעון השלישי של 2016, בעוד שהמחיר הממוצע לדירת חדר שינה אחד במנהטן ברבעון הראשון של 2017 היה מעל 2500 דולר, עם חציון של 7,300,001 דולר, לעומת 6,200,800 דולר. ברבעון הרביעי של 2016 והרבעון השני של 2016. מחירי הדירות הממוצעים במנהטן היו 3,743,900 דולר בשנת 2017, לעומת 8,945,600 דולר ברבעון הראשון של 2016, אך יותר מ -200,700 דולר יותר מאשר לפני שנה.

עלות בניית דירת יוקרה צפויה להתחיל ב -400 דולר למ"ר

אך תעלה לממוצע 229 דולר למ"ר. המחיר הממוצע של דירת חדר שינה אחד במנהטן התחיל בכ- 125 דולר למ"ר ברבעון הראשון של 2017, לעומת 100 דולר לפני שנה. תעריפי השכירות של R משתנים בהתאם לבית המשותף והעיר, אך נחמד לדעת שבדרך כלל משלמים את אותו המחיר כמו האנשים שאתה גר בסמוך. אם חברת ההובלות שלך מציעה לך דירה עם חדר שינה אחד כפי שהיא, אתה משלם על בסיס תעריף השעה שלך. באופן כללי, מחירי דירה בחורף נמוכים בהרבה מאשר בקיץ.

בניין עם 6 יחידות כולל בדרך כלל 3 קומות לפחות

אך עשוי להיות יותר תלוי עד כמה הבניין מפואר. בניינים גדולים עם פחות דירות יוקרה יכולים לעלות בערך באותו מספר יחידות, אשר ככל הנראה דירות חדר שינה אחד או חדר שינה אחד במחיר הבינוני. בניינים גדולים יותר יכולים לעלות יותר אם חלק מדירות "היוקרה" הן חדרים טווין, ובניינים גדולים יותר יכולים להכיל פחות מהם. דירות סטודיו עולות פחות בהתאם לגודל ולמיקום; ניתן לבנות דירות סטודיו קטנות מאוד בפחות; אולפני יוקרה יכולים לעלות יותר. מגורים בדירת חדר שינה אחד (או דירת מרתף) הם כנראה יקרים יותר מאשר מגורים בדירה עם חדר שינה אחד או שניים.