אם אתם מחפשים חלקת אדמה בחינם שלא תוכלו למצוא בשוק החופשי, זה המקום להיות בו. מקום פנוי הוא מרחב מלא בפוטנציאל, ואם אתם מחפשים אדמות אי שם בהרים או על חוף הים, אתם פשוט יודעים לאן לחפש, בכל מקום בארץ תוכלו למצוא מגרשים משתלמים למכירה. מחפש אדמות מצאתי את רשימת הקרקעות הלא מפותחות בעיר ניו יורק, ניו ג'רזי, קליפורניה, פלורידה, טקסס, אריזונה, קולורדו, נבאדה, יוטה, אורגון, וושינגטון, איידהו, מונטנה, קנזס, צפון דקוטה, דרום דקוטה ועוד. .

לנד ספוט מתמחה בתחומים אלה ויכולה לספק לכם את כל מידע השוק הספציפי הדרוש לכם בעת רכישת קרקעות

כאשר אתה מוצא את הקרקע שאתה מחפש, עליך לבקר בדף זה שוב בכדי להשתמש במחשבון הלוואות הקרקעות כדי לחשב את הלוואות הקרקעות שלך. LandWatch לא מוכרת קרקעות משלה ישירות, אך תוכלו ליצור קשר עם מוכר הנדל"ן ולברר פרטים אודותיו באתר שלו. אם אתה רוצה לדעת יותר על אופן אימותם, קרא מאמר זה על חברת מכירת קרקעות מקוונת.

השתמש במסנני הנכסים המפורטים כדי למצוא את המיקום המושלם עבורך ולהציג כל בית בנפרד. קרא את כל פרטי הנכס, כולל שם, כתובת, מספר טלפון, כתובת רחוב ומידע אחר על הבית.

האתר מאפשר למשתמשים להוציא את אדמותיהם למכירה באמצעות פרסומות ורישומים שיכולים להגיע לקהל רחב יותר של רוכשי נכסים

באתר האינטרנט שלה, Land Watch כולל גם רשימה של יותר מ -1,000 נכסים למכירה או קנייה. אתה יכול גם לחפש אדמות חכירה, בין אם זה ניהול קרקעות, ציד חכירה או כל סוג אחר של רכוש באזור שלך.

למעשה, אותה חברה שבבעלותה Land and Farm מחזיקה גם את Lands of America, ואם אתה קונה מנוי עבור אחד מהם, אתה מקבל מנוי עבור השני. אם מישהו רוצה למכור את אדמתו, עליו לשלם את דמי המנוי עבור אדמות ומשקים או אם הוא רוצה לפרסם את המשק שלו.

בזמן מאמר זה, Loopnet טוענת שיש לה 5 מיליון מבקרים חודשיים ולפחות 1.5 מיליון מנויים בדף הבית שלה.

בעת שחרורו זה

חוות אדמות חוות יש יותר ממיליון מבקרים חודשיים ולפחות 1.5 מיליון מנויים לסוגי האדמות השונים שהוזכרו לעיל. תמונות ב- HomeFinder רשומות כיום 700,000.9 מיליון דולר ו -4.26 מיליון דונם, מה שמשווה לגודל רישום ממוצע של 263 דונם. מתוך 5 מיליון הרישומים, 9% הם מידע לא ממולא, אך יותר מ -5% מהרישומים על הקרקע עצמה לא סוננו, ואילו הגודל הממוצע של הרישומים (176 דונם) הוא 4.34 מיליון דולר לדונם.

ב- FARMFLIP יש יותר מ -1.5 מיליון מבקרים חודשיים ולפחות מיליון מנויים לסוגי האדמות השונים שהוזכרו לעיל. על פי נתוני משרד החקלאות האמריקני, 16.03 מיליארד דולר נמכרו ב -12 החודשים האחרונים.

ג'ורג'יה

טקסס, מיזורי, אלבמה ופלורידה הן המדינות הפופולריות ביותר, עם מרבית סוגי החוות והשימושים הפופולריים ביותר בעשרת המכירות המובילות. ג'ורג'יה, טקסס, ארקנסו, לואיזיאנה, מיסיסיפי, אוהיו, קנטקי, טנסי, צפון קרוליינה, וירג'יניה, דרום קרוליינה ומערב וירג'יניה הן מדינות המכירות הפופולריות ביותר. ג'ורג'יה וטקסס; טקסס ואלבמה; מיזורי; אלבמה ומיסיסיפי מייצגים כמה מסוגי הקרקעות והשימושים הנפוצים ביותר, המיוצגים על ידי המספר הגבוה ביותר של מכירות קרקעות בכל אחת מהמדינות הללו והכמות השנייה בגובהה של קרקעות חקלאיות בכל מדינה.

אם יש לך אגודל ירוק או שאתה עוסק בקריירה דרמטית או שינוי בחיים, כדאי שתשקול להשקיע בקרקעות חקלאיות במינסוטה. מפעלים תעשייתיים גדולים למכירה יכולים להיות השקעה נהדרת עבור אנשים המחפשים הזדמנות קריירה חדשה.

השקיעו בארץ ציד במינסוטה: בצפון ארצות הברית יש אחת מחוויות הציד הטובות במדינה, ויש הרבה הזדמנויות לחוות ולצוד את הציד המשובח שיש למינסוטה. בעלות על שטח ציד משלך תעזור לך להבטיח את בטיחות רכושך ואת בריאות ובטיחות משפחתך.

משקיעים עם תקציבים גדולים שרוצים לעבור לאזור עשויים אפילו לשקול לקנות חוות תחביבים גדולה או קמפינג

אם אתה רק מתחיל לחפש מדינה, אנו ממליצים לך להתחיל באחד מאתרי השוק שלנו, כדי שתוכל להכיר את כל המדינה שנמצאת שם. בין אם אתם חולמים לרכוש קרקעות להרחבת המשק שלכם, ובין אם יש לכם תוכניות גדולות לבית נופש, מציאת קרקע משתלמת היא הצעד הראשון ליצירת אדמותיכם – הגשמת חלומות. אם אתה מכיר את התוכניות שלך ואת המדינה שלך, תחפש מדינות שמתאימות לצרכים שלך, לא רק במינסוטה, אלא ברחבי הארץ.