שכירת עורך דין לצורך כתיבת צוואה היא בדרך כלל אחת האפשרויות היקרות יותר, אך לא ממש יקרה כמו שרבים חושבים. אנשים רבים מאמינים שתהליך עריכת צוואה הוא יקר, וזה לא תמיד נכון. לאור השוק המשפטי התחרותי הנוכחי, ניתן למנות עורך דין שיכתוב עבורך.

במקום עמלה קבועה קבועה

אתה משלם לעורך הדין סכום דולר קבוע כדי לכתוב את צוואתך. תלוי איפה אתה גר והמורכבות של הנסיבות הכלכליות של המשפחה שלך, עורך הדין שלך עשוי לגבות ממך סכום שונה בהתאם לגודל העיזבון שלך ולסכום הכסף בחשבון הבנק שלך.

אם אתה משלם לעורך הדין לפי שעות

המחיר הסופי תלוי כמה זמן לוקח לסגור את התיק. אם עורך הדין גובה לשעה, בקש את תעריף השעה הרלוונטי וקבל אומדן של הזמן שייקח לו לחייב ולהזמין אותך. הזמן שלוקח עורך הדין שלך להכין את תוכנית העיזבון קובע את העלויות שייקח עד אז, אך הוא או היא אמורים להיות מסוגלים לתת לך מספיק כסף כדי לכסות את מה שמשפחתך זקוקה לו. אדם שעומד לרשותו כחצי מיליון דולר עשוי לשלם מספיק בכדי להבטיח שהכסף יועבר כראוי, לכן יש לזכור זאת כאשר דנים בעלות תכנון הצוואה.

אם הצוואה שלך פשוטה

אתה אמור להיות מסוגל לכתוב אותה בעצמך, אך תוכל לחסוך כסף באמצעות שירות צוואות. ישנן מספר דרכים לכתוב צוואה, כולל כתיבה, הכנה על ידי עורך דין או שימוש בחברה משפטית מקוונת כדי להכין אותה עבורך. אם אתה צריך לשכור עורך דין אחר לצורך עריכת צוואה, צוואה זו יכולה לחסוך לך מאות דמי עמל וזמן.

תהליך הצוואה יכול להיות תהליך ממושך וייתכן שתרצה לשקול לתקצב את אגרות המשפט הקשורות

זה יכול גם להיות יקר, שכן עורכי דין רבים מצווים גובים עד 100 דולר לשעה למשך שעה ו -500 דולר ליום. צוואה עולה גם בין 200-400 דולר לכתיבה, אך היא עלולה לגרום גם לכאבי ראש רבים עבורכם.
למידע מורחב בתחום של עורכי דין לירון ומיכאל בן יאיר וכמה עולה לנסח צוואה מומלץ לגלוש לאתר benyair-law.co.il

מתכנן נכסים מנוסה יכול לגבות מחיר גבוה יותר, אך בסופו של דבר תחסוך כסף בטווח הארוך. באשר לערך, הכנת צוואה לפני פנייה לעורך דין יכולה להציע לך הרבה יותר מאשר עם משרד עורכי דין.

אני מבין שחלקכם מודאגים מהמחירים הכרוכים בעריכת צוואה

לכן פירטתי את הדרכים והעלויות השונות הכרוכות בעריכת חלק חשוב זה בתכנית העיזבון שלך. אסביר מדוע עולה הכנת צוואה בדרכים אחרות מאשר באותה דרך, ומדוע כל הליך עולה הרבה יותר ממה שאתה מקבל אם תכין אותו בצורה מסוימת. אל תשכח לערוך את צוואתך עם עורך דין, מתכנן נכסים או אפילו סוכנות לתכנון נכסים. אני מקווה שמאמר זה נתן לך הבנה טובה יותר מהי צוואה ומדוע היא מחויבת, מה היא גובה. תוכלו ללמוד עוד על מה הופך צוואה למורכבת יותר, כיצד היא משפיעה על מדריך העלויות שלנו וכמה היא עולה. מכיוון שעריכת צוואתך עשויה לעורר שאלות רבות, אני ממליץ לך לפנות למתכנן עיזבון שיוכל לעזור לך לענות על שאלותיך.

זה נחמד שיש עורך דין לתכנון צוואות זמין לתכנון העיזבון שלך, אך בתנאי שתמצא את הזמן והכסף לשלם עבורו, תקבל צוואה עשויה היטב בשבריר מעלות הצוואה.