מציאת העסק המתאים: מציאת העסק המקוון הנכון למכירה יכול להיות תהליך גוזל זמן רב מאוד ולוקח הרבה זמן, מאמץ ומאמץ לזהות ולחקור מוכרים. אם אתה מחפש, בדוק את שוקי המסחר האלקטרוני באופן קבוע כדי למצוא חברות. מציאת העסקה המתאימה: מציאת העסקה המתאימה למכירה מקוונת עלולה להיות זמן רב – תהליך הצריכה: מציאת העסקה המתאימה למכירה יכול לקחת זמן רב, מאמץ ומאמץ לזהות ולחקור מוכרים זה תהליך מאוד זמן.

התקשרו אלינו למספר 877 – 801 – 3263 והמומחים שלנו יעזרו לכם לקנות את בנייני המתכת הטובים ביותר למכירה באזורכם. אם ברצונך להציע אתר שאפשר לבנות עליו סטיוארט שופס, שלח דוא"ל ל realestate @ stewartsshop.com או התקשר אלינו בטלפון 800 – 762 – 5555.

תוכל גם ליצור קשר ישירות עם בעלי עסקים מקוונים ולשאול אם הם מוכנים להציע את החנויות המקוונות שלהם למכירה

רכישה מהם באמצעות המכירות שלנו יכולה גם לערב עובד בחברה שלך שיודע איך המערכת העסקית עובדת ומה הם צריכים לעשות בכדי לבצע את עבודתם. קחו את העובד הזה לראש הרשימה עבור בניין המתכות הטוב ביותר באזורכם שתוכלו לקנות מחנויות סטיוארט למכירה! אם תקנו דרכנו בעסק המקוון יהיה לכם גם עובד בחברה שיודע איך המערכת העסקית עובדת ואיך למלא את המשימות שלו!

אם אתה איש עסקים בעל ידע שיודע לקחת את החנות שלך לשלב הבא

הקפד לקרוא עוד על האטליז של דרלינגטון. החנות של סטיוארט ממוקמת בכתובת 411 Ballston Rd ותוכלו לבקר בהם שם יש למכירה מבחר רחב של בשרים, גבינות ומוצרים אחרים. הם בונים חליפות ויש להם יחידה 1: 1 המורכבת מחנות קמעונאית על כביש המדינה 28 בנחל קריק.

אם אתה מעוניין לעשות משהו מלבד עבודת 9-5 שלך

זה בדרך כלל השוק שאליו אתה צריך ללכת. אם אתה מסתכל מסביב ולא בטוח איזה סוג של עסקה שווה לעשות, כדאי לך לבקר במקטע מכירות Exchange Shop Exchange. זהו שוק שתוכלו למצוא בבורסה אם אתם מחפשים גישה לספקים בענף מסוים או מעוניינים לפתוח חנות קמעונאית משלכם בכדי לקרוא לעצמכם. תוכלו למצוא גם מלאי רב בתמורה למי שרוצה לקנות חנות מקוונת בקמעונאות, ובדרך כלל ישנם מגוון סוגים שונים של מוצרים המוצעים למכירה בחנות.

אלה רק כמה רעיונות

אך אם אתם מחפשים עסק מקוון למכירה בענף מסוים שאין לכם ניסיון איתו, תוכלו להגביל את החיפוש לחלק מהם. אם אתה מעוניין בעסקים מקוונים, למשל, למכור בתעשייה מסוימת או בחנות קמעונאית שכבר יש לך ניסיון בה, הגבל את החיפוש לכמה מהם.

יתכן שאתה מעוניין רק בחנות מקוונת המשרתת בסיס לקוחות מסוים

ואתה יכול להיות מעוניין לשרת רק סוג מסוים של לקוחות, כגון חנות קמעונאית או קמעונאי מקוון. הם היו יכולים להיות זמינים רק למכירה בחנות מקוונת המשרתת בסיס לקוחות ספציפי.

יתכן ותהיה מעוניין לקנות עסק מקוון שנמצא למכירה ויש לו סוג מסוים של לקוחות

כגון חנות קמעונאית או קמעונאי מקוון. יכול להיות שרכשת רק את אותו מוצר או שירות שהיית למכירה בחנות המקוונת שלך. יתכן שתוכל לרכוש את אותם מוצרים או שירותים בדיוק שהיית למכירה בכל חנות מקוונת.

ייתכן שתרצה לקנות עסק מקוון למכירה שיוצר מחזור שנתי מסוים

אתה זקוק לחברה המציעה לך מכירות באופן שאינו מרתיע לקוחות, ספקים, נושים או עובדים, כגון חנות קמעונאית או קמעונאית מקוונת, ואתה זקוק לאותה חברה שתציע לך מכירות כדי שלא "תפטר" הלקוחות, הספקים, הנושים, העובדים וכו 'בחנות המקוונת שלך. ייתכן שתרצה להתמודד רק עם חנויות מקוונות בנישות מסוימות למכירות שאתה מכיר, אך ייתכן שיהיה עליך לקנות מהם מוצרים או שירותים כדי לקנות אותם.

הוסף מידע נוסף לרשימת המכירות שלך ושלח מספר הודעות דואר אלקטרוני ושיחות של קונים מתעניינים ששואלים שאלות נוספות. ניתן ליצור רשימות מכירה מדויקות במאמץ קטן בפחות מ -30 דקות, אך עליכם לספק להם את כל זה ועוד.

השתמש באמפייר מרקטפלייס

כדי לעזור לקונים למצוא את העסקה המקוונת המתאימה להם ולשלם פיקדון בר-החזר בסך 5 דולר כדי לקבל גישה לנתונים מאוחסנים של 12 חודשים. לאחר שהחנות שלך הוסיפה מוצרים לאתר שלך ותקבל גישה לחשבונך כל יום, תוכל להתחיל למכור מיד כל עוד תבצע צ'ק-אין אצל המוכר. זכור כי חלק מהמוכרים מפסיקים לשווק את החנות שלהם באופן פעיל כאשר הם מעמידים אותה למכירה, כך שכל ירידה בתנועה או בהכנסות יכולה לנבוע מכך. קמעונאים יכולים לרשום את החנויות המקוונות שלהם באמצעות אפליקציית Exchange, השואבת מידע כגון נתוני תנועה ומכירות ישירות מ- Shopify.