אתר זה תוכנן על מנת לענות על צרכיהם של אדריכלים ומעצבים החוקרים ומשווים חיפוי קירות ממתכת. במאמר זה נבחן כמה מהפתרונות המתאימים ביותר לחיפוי קירות עבורכם אותם תוכלו לשקול עבור הפרויקט הבא שלכם. אדריכלים ועיצובים שבחרו בחיפוי קירות מתכת כעיצוב קיר חיצוני. אם ברצונך להתקין חיפוי קיר דקורטיבי, תוכל להשתמש בתיבת בחירת מוצרים זו כדי לקבוע את האפשרויות הטובות ביותר לפרויקט שלך ותיאור מפורט של פתרונו.

פקחים צריכים לייעץ ללקוחות שיש לבדוק את חיפוי הקיר החיצוני לפחות אחת לשנה

כשאתה בונה קיר מעוטר טיח, אתה יכול לראות מדריך זה מאיר בתחתית הקיר עם קירות חיצוניים תחתונים. וודא שאתה יודע את הליכי היישום הנכונים לפני שתוסיף מוצר עם חיפוי קיר להיצע של חברת הריצוף שלך. אתה יכול לראות את זה גם על הקיר שלך בזמן שאתה בונה את הקירות החיצוניים של ביתך, המשרד או בניין עסקי אחר.

אתה יכול לראות כיצד מדריך זה נדלק בתחתית הקיר עם קירות חיצוניים תחתונים בזמן שאתה בונה את הקירות החיצוניים של הבית, המשרד או בניין מסחרי אחר.

אם אתה זקוק לחיפוי קירות לבית

למשרד או לבניין מסחרי אחר, התקשר אלינו עוד היום או צפה בגלריית התמונות שלנו כדי לראות חלק מעבודותינו עבור לקוחות אחרים. כשמדובר בבחירת חיפוי קירות חיצוני חדש לבית או לעסק, אין כמעט גבולות לאפשרויות. אם ברצונכם לעדכן את העיצוב בחיפוי הקיר אך לא בטוחים מאיפה להתחיל, תוכלו בהחלט לנסות עשרות אפשרויות עיצוב! בין אם מדובר במגורים, מסחר, בניין משרדים או משרדים או אפילו בית מגורים פרטי, יש לכם אפשרות לקבל בית מדהים מבחינה ויזואלית עם אופי, אישיות וסגנון אישי. ראה כמה מהחומרים בהם אנו משתמשים כדי ללבוש את הקירות החיצוניים שלך וכיצד ניתן להשתמש בהם בכדי להעניק לנכס שלך מראה רענן כל השנה.

מלבד היותו יתרון מבני

חיפוי בטון יכול להיות דרך נהדרת לשלב צורות פיסוליות בפרויקטים לעיצוב החיפוי החיצוני שלך. אתה יכול לייפות את החצר האחורית שלך על ידי יצירת קיר עם רכוש, או להשתמש בציפוי ברבורים כדי להסוות את הקירות שלך ולקבל מראה מסנוור. לחלופין, הוסף מקומות ישיבה על המרפסת למראה מודרני יותר, כגון פינת ישיבה בחוץ או בר טרסה.

לדוגמא

חלק האבן בעיצוב קירות חיצוניים מעניק לבניין שלך מראה טבעי וקלאסי שלעתים נדירות, אם בכלל, יוצא מהאופנה. כאשר פורניר אבן טבעית מוחל על כל החלק החיצוני, במיוחד על החזית, זה לא רק משפר את היופי של הנכס שלך, אלא גם מגביר את הערעור הכללי שלך.

עיצוב

הוא השיקול העיקרי בחיפוי קירות, אך הגנה היא הכרחית וגם הגנת קירות מודפסת היא פיתרון נהדר. במקרה של נזק חמור, אנו ממליצים לרוב להחליף קטע קיר גבס או להוסיף את סוג חיפוי הקיר הנכון לאזור הנוגע בדבר. זה מפחית את הצורך לכסות או לסלול את הקיר אם אחת או יותר מאבנים נפגעות. כל שעליך לעשות הוא להחליף את העיצוב החדש בעיצוב התואם את עיצוב הקיר החיצוני של הבניין שלך, כגון קיר לבנים, לבנים או אבן.

המוצרים לחיפוי קירות פנים זמינים במגוון אפשרויות גימור כגון עץ

זכוכית, מתכת, פוליאוריטן ונירוסטה. משטחים חיצוניים מעשיים וקיימים מתאימים לכל חזון עיצובי לבוש קיר. באוסטרליה אנו מציעים מגוון רחב של אפשרויות מוצר עבור לוחות קיר חיצוניים ופנימיים במחירים שונים.

חיפוי קירות חיצוניים יכול להיות עשוי מכל מיני חומרים וזה יכול להיות אתגר

אם כיף מאוד, לבחור את החומר המתאים לפרויקט העיצוב הבא שלכם. בחירת החומר לחיפוי הקיר שלכם ממגוון חומרים שונים כמו עץ, זכוכית, מתכת, פוליאוריטן ונירוסטה יכולה לגרום למגוון בעיות.

תלוי בסוג ההגנה הדרוש לך

חיפוי הקיר הפנימי שלך יכול להסיח את הדעת, לעצור או אפילו לגרום לשריפה. אחת הדרכים הקלות ביותר להבטיח הגנה מפני אש בבניין שלך היא להשתמש בחומרים שנבדקו ומדורגים באזור החזית כדי למנוע התפשטות שריפות וכדי להבטיח כי הבידוד להגנת האש זוכה לדירוג גבוה.

אם אתה מתקין חיפוי קיר

אפשרות זו יכולה להיות בחירה אטרקטיבית אם אתה משתמש בסגנון חיפוי אחר. אם תנסה למצוא את הגוון המתאים לבניין שלך, כגון גוון רך, בינוני או בהיר, זה יכול לשמור על הקירות שלך מסורתיים מבלי לגרום להם להיראות מיושנים.

המטבח הפך למשולש של צבעים כפריים עם כיסוי קיר זה, והאבן מוערמת על הקירות כדי ליצור את החלק החיצוני. אתה יכול להלביש את קירות האבן שלך במרקם ודוגמה מותאמים אישית שמתאימים לטלוויזיה שלך.