השקעות נדל"ן

Table of Contents

ברוכים הבאים לניתוח השקעות נדל"ן ויישום טכניקות מקצועיות להערכת אפשרויות השקעה בנדל"ן. אם אתה חדש בהשקעות בנכסים, קרא את המדריך שלנו כדי למצוא את אסטרטגיית ההשקעה המתאימה לך. גם אם אינך יודע הרבה על השקעות בנכסים, עליך להתחיל באסטרטגיה פסיבית. קורס זה מיועד לאלו מכם שרוצים ללמוד כיצד להעריך הזדמנויות השקעה, כפי שמשקיע מקצועי עושה.

אם אתם מעוניינים במסלול חלופי, תוכלו לשקול גם פלטפורמות מימון המונים כמו Kickstarter, Indiegogo או פלטפורמות השקעה אלטרנטיביות אחרות.

אם אינך רוצה להתמודד עם הנכס

ישנן דרכים אחרות להשקיע ברכוש. אם רכישת נכס יקרה מדי עבורכם, תוכלו להוסיף אותה לתיק ההשקעות שלכם בדרך זו. כך או כך, אלו כמה אסטרטגיות שכדאי לקחת בחשבון בעת השקעה ברכוש, אך אינך מעוניין בכאבי הראש הנלווים לכך.

אם אתה רוצה להיות בעל נכס להשכרה אך אינך רוצה לדאוג להיות בעל בית, קבוצת השקעות בנכס היא הפיתרון. הם אופציה נהדרת עבור אנשים שרוצים את הנוחות שבבעלותם על נכסי השכרה – נדל"ן ללא כל הטרחה בפעילות.

אתרים מסוימים

כגון Fundrise ו- Realty Mogul, מאפשרים לך להשקיע ברכוש מסחרי ומגורים ולקבל תמורתם חלוקת תזרים מזומנים. להשקעות נדל"ן יתרון בכך שהן יחסית קלות למימוש ויכולות להציע הטבות מס משמעותיות. המסים שאתה משלם על ההשקעות שלך עשויים להשתנות בהתאם לסוג ההשקעה וסוג ההשקעה. מיסי רכוש משתנים מאוד בהתאם לסוג הנכס בו אתה משקיע וגודל ההשקעה שלך, אך ישנם יתרונות בכך שיש הפסקה קלה יחסית.

ישנן דרכים רבות ושונות להשקיע בנדל"ן

ועדיין ישנן מספר דרכים בהן תוכל להשקיע את כספך שהרווחת קשה במגוון סוגים שונים של השקעות נדל"ן. ישנן דרכים מצוינות רבות להגדלת עושרך, כמו גם מגוון רחב של הטבות מס והטבות להשקעה שלך.

נאמנות להשקעות נדל"ן (REIT)

היא חברה שבבעלותה או מממנת הכנסות – ומייצרת נדל"ן. Vanguard VNQ, למשל, הוא תעודת סל המשקיעה במניות המונפקות על ידי קרנות השקעה בנדל"ן (RET) שקנו נדל"ן בארה"ב ובאזורים אחרים בעולם, כמו אירופה, אסיה והמזרח התיכון. נאמנות להשקעות נדל"ן נוצרת כאשר חברה או נאמנות נוצרים כדי להשתמש בכספי המשקיעים כדי לקנות, לתפעל או למכור נדל"ן מניב באזור מסוים באמריקה.

השקעות של REIT מוסדרות על ידי ה- SEC והן כפופות לאותן דרישות רגולטוריות כמו השקעות בקרנות השקעה בנדל"ן. REITs, אך יכול להיות שלמשקיע אין השפעה משמעותית על אסטרטגיית ההשקעה של נותנת החסות.

השקעת נדל"ן היא עסק המאפשר לך להשתמש בכספי אנשים אחרים כדי לעזור לך להתקדם בעסק השקעות נדל"ן משלך, כגון קרן השקעות.

מימון המונים בנדל"ן

הוא השקעה פסיבית, כך שאינך צריך להפסיק את עבודתך ולהיות בעל בית, אך עדיין תוכל לקצור את הפירות של השקעת נדל"ן. אם אתם משקיעים ברכוש ורוצים לגוון, השקעה בתעודת סל נכס יכולה להיות צעד נבון. ניתן גם להשקיע קרנות נאמנות בנדל"ן באותה דרך בה תוכלו להשקיע בקרן מניות, כמו S & P 500 או Dow Jones הממוצע התעשייתי (DJIA). אם אתה חושב שזו השקעה נהדרת ואתה לא רוצה שהיא תצא מכלל שליטה, תוכל לבחון מקרוב את האפשרויות השונות להשקעה בתעודות סל נכס.

קרנות השקעה בנדל"ן הן קרנות השקעה בנדל"ן (REIT) שמשקיעות ישירות בנדל"ן מסחרי. הם מאפשרים ליחידים להשקיע בנדל"ן המייצר הכנסות כגון מלונות, בנייני משרדים ונדל"ן מסחרי אחר.

קרנות נדל"ן יכולות להרוויח הרבה כסף אם אתה מוכן יותר לעשות את מה שצריך

ריטים יכולים להרשות לעצמם ריביות גבוהות על השקעותיהם, אשר בדרך כלל לא אפשרי עבור משקיע בודד לקנות ישירות. למשקיעי נדל"ן יש מעט אפשרויות אחרות בבחירת ההשקעה שלהם.

לפני שנעמיק בסוגים השונים של השקעות נדל"ן העומדות לרשותך

עליך לדעת שרוב משקיעי הנדל"ן קונים השקעות בנדל"ן באמצעות השקעות אישיות משלהם, כגון קרן השקעות או השקעה בנדל"ן. אמון השקעות (REIT). כמו בכל החלטות ההשקעה, השקעות הנדל"ן הטובות ביותר הן אלה המשרתות את המשקיעים בצורה הטובה ביותר. קרנות השקעה בנדל"ן (REIT) מהוות הזדמנות השקעה נהדרת עבור משקיעים שרוצים תשואות גבוהות, סיכון נמוך והשקעות בטוחות עבור כספם.

דילוג לתוכן