במצב זה, בעל הבית יכול לעבוד עם מלווה המשכנתאות הנוכחי שלו כדי לקבל הלוואה קצרה של שישה עד 12 חודשים כדי "לגשר על הפער" בין קנייה למכירה של ביתו הישן. זה הופך את הלוואות הגישור לאופציה פופולרית עבור בעלי בתים הזקוקים לגישה מהירה לכספים כדי לקנות בית חדש לפני שהם מוכרים את הנכס הנוכחי שלהם.

בעת רכישת נכס במכירה פומבית

כאשר לרוכש יש רק 14-28 ימים להסדיר הלוואה לטווח ארוך, כגון רכישת משכנתא, ייתכן שזה לא יהיה מתאים בפרק זמן זה, בעוד הלוואת ביניים לִהיוֹת. הנכס עשוי להיות מוצע בהנחה אם הקונה יכול להשיג הנחה במהירות, בקיזוז עלות הלוואת הגישור לטווח קצר המשמשת להשלמתו. חלק מהמלווים ישקלו לאשר הלוואה זמנית אם הבנייה תסתיים תוך 6 חודשים ממועד המקדמה הראשונה (לכיסוי המקדמה הראשונה) ומכירת ביתכם תתבצע תוך 6 חודשים ממועד התשלום הסופי. הלוואת גישור מסייעת ללווה לסגור פער פיננסי לטווח קצר, למשל אם הוא צריך להשלים את רכישת הבית לפני שהם משלימים את מכירת ביתו הקיים.

הן יקרות יותר מהלוואות אחרות

אבל בגלל שהן לתקופה קצרה, העלות הכוללת עדיין תהיה נמוכה יותר ממשכנתא שגובה ריבית של 20-25 שנים. למרות שהלוואות גישור מובטחות על ידי ביתו של הלווה, הן נושאות לרוב ריביות גבוהות יותר מאשר אפשרויות מימון אחרות, כגון קווי אשראי להון ביתי, בשל טווח הזמן הקצר של ההלוואה. לאחר מכירת ביתו הראשון של הלווה, הוא יכול להשתמש בתמורה כדי לשלם את הלוואת הגישור ולהישאר לבד עם המשכנתא על הנכס החדש שלו. עם זאת, אם ביתו של הלווה לא נמכר בטווח הקצר של ההלוואה, הלווה יהיה אחראי על פירעון המשכנתא הראשונה, המשכנתא החדשה והלוואת הגישור.

עם זאת

ברוב המקרים המלווים מציעים רק הלוואות גישור לנדל"ן תמורת 80% מהשווי הכולל של שני הנכסים, מה שאומר שעל הלווה להיות בעל הון עצמי משמעותי בנכס המקורי או חיסכון מספיק במזומן. הלוואות גישור משמשות לרוב לקניית נדל"ן מסחרי, לסגירה מהירה של נכס, לשחזר נכס מתפיסה או לנצל הזדמנות לטווח קצר כדי להבטיח מימון לטווח ארוך. ניתן להשתמש בהלוואת גישור סגורה אם הלווה יודע בדיוק מתי יקבל מימון להחזר ההלוואה; למשל, הם עדיין לא מכרו את רכושם – החליפו חוזים – אך המכירה טרם הושלמה.

הלוואת גישור מאפשרת לרוכש למשוך כספים מהבית הנוכחי ולהשתמש בו כמקדמה על בית חדש

מתוך ציפייה שהבית הנוכחי ייסגר בקרוב והלוואת הגישור תוחזר. הלוואת גישור היא סוג מיוחד של הלוואה לטווח קצר שנועדה לכסות את מחיר הרכישה של נכס שני, מה שנותן לך זמן למכור את הנכס הקיים שלך, גם אם יש לך כבר משכנתא. הלוואת גישור, או הלוואת גישור, היא הלוואה לטווח קצר המסייעת לכם לממן רכישת נכס חדש בזמן שאתם מוכרים את הנכס הקיים שלכם.

אתה יכול להשתמש במימון גשר למטרות עסקיות אחרות לטווח קצר אם יש לך אקזיט ברור

גם אם זה תלוי בתיאבון של המלווה לתוכניות שלך. הוצאות הן מה שמלווים אומרים כשהם מבינים כיצד בכוונתם לבטל לחלוטין הלוואת גישור (עם הוצאות ריבית) או להעביר אותה לסוג מימון קבוע יותר כמו הלוואת תקופה. לא כל הנכסים זכאים למשכנתאות מסוגים מסוימים, וניתן להשתמש במימון גישור כדי לבצע את העבודה ולהשיג את הנכס במצב שבו תוכלו לזכות במשכנתא לשעת חירום. כן, רוכשי מכירות פומביות רבים משתמשים בהלוואות גישור כדי לסייע ברכישתם, במקום ללכת לספק מסורתי שבו התהליך ארוך בהרבה, אחרי הכל, לרוב יש לך רק עד 28 ימים להפקיד כספים על שולחן המכרזים. פתרון ההלוואה המושלם.

כמה זמן ייקח למכור את הבית הנוכחי שלך

הלוואת גישור היא הלוואה לטווח קצר עם קנסות של למעלה מ-12 חודשים, אז אתה צריך לוודא שאתה מבין את השוק שלך וכמה זמן סגנון הנכס שלך יימשך . כמו כן, חשוב לזכור שככל שייקח יותר זמן למכור את הנכס, כך תצטרכו לשלם ריבית גבוהה יותר על ההלוואה. הערך של הבית הנוכחי שלך. אתה צריך שיהיה לך מושג טוב מה יש למכירה בבית הנוכחי שלך כדי שתוכל לתקצב היטב את תשלום ההלוואה החדשה שלך. אתה יכול להתחיל לבצע החזרי הלוואות לפני או אחרי לקיחת הלוואה לטווח ארוך או מכירת הנכס הישן שלך.

רבים גם יבקשו ממך להתחיל לשלם את הקרן והריבית על החוב בשיא

כדי לשלם את שתי ההלוואות. עם Heritage ניתן לבצע החזרים מוקדמים או חוזרים לפני פקיעת ההלוואה ללא קנס, אולם הדבר אינו נדרש במסגרת התקופה המקובלת של שישה חודשים. במורשת, תקופת ההלוואה הסטנדרטית היא 6 חודשים, אולם הדבר עשוי להשתנות בהתאם למוסד הפיננסי.

אם אתם מתכננים למכור את הנכס שלכם

ודא שתקופת ההלוואה נותנת לך מספיק זמן למצוא קונה ולהשלים את המכירה. וכפי שאמר מלווה אחד, קיימת אפשרות שאם לא תמכור את הנכס שלך, המלווה "ייתכן שיהיה מעורב במכירת הנכס" כדי לשלם את ההלוואה. כדאי יהיה לבדוק מול הבנק מה תנאי ההלוואה והריבית יחולו לאחר תקופת המעבר להלוואה.

חשוב לציין כי בשל עוצמת הריבית

במקרה זה הריבית עלולה להכפיל את עצמו עקב שתי הלוואות, ככל שייקח יותר זמן למכור את הנכס הישן, כך תצטרכו לשלם יותר ריבית. יותר. לְשַׁלֵם. בדרך כלל מהלוואה. ריבית משכנתא נצברת מדי חודש, כך שככל שייקח יותר זמן למכור את הנכס, כך תשלמו יותר ריבית. העמלות והריביות הגבוהות גבוהות, ואם ההלוואה מובטחת בנכס שלך, אתה מסתכן באובדן הנכס אם לא תחזיר אותו.

עסקים יכולים לעתים קרובות למצוא הלוואות אלה המוצעות על ידי מלווים עם כסף קשה המשתמשים בנכס שלך כבטחונות ומלווים חלופיים מקוונים למימון ההלוואה

הלוואות אלו הן בעלות ריבית גבוהה יותר מאשר סוגי הלוואות לעסקים אחרים. הלוואות גישור הן הלוואות לטווח קצר המשמשות ללוות סכומי כסף גדולים; ידועות גם בשם הלוואות גישור, הן משמשות לעתים קרובות להבטחת מימון חירום לרכישת נכס.