ההנחה הטובה ביותר בביטוח רכב שתוכלו לקבל מכונה גם הנחת רב קו, שהיא הנחה בביטוח הרכב הכלול ובפוליסת ביטוח הבית. איגוד ביטוח הרכב שלך עם ביטוח תכולת בית הוא בדרך כלל אחת ההנחות הגדולות ביותר שניתן להשיג, ובדרך כלל יכול להעניק לך עד 50% הנחה על חשבון הביטוח כולו.

אם אתה נהג טוב, הנחה אופטית של UBI יכולה להיות בין 5 ל -40%, אך זכור כי הנחה זו יכולה לחול רק עליך.

אתה יכול להיות זכאי אם אתה פקיד פדרלי פעיל או בדימוס, או שאתה יכול לפרוש מהצבא. אתה יכול גם להעפיל כוותיק צבאי בדימוס, ותיק בצבא ארה"ב, ימיים, חיל האוויר, חיל הנחתים, משמר החופים, מילואים בצבא או ימי.

אם אתה מבטח יותר ממכונית אחת ב- GEICO

תוכל גם לקבל הנחה על חבילה אם שתי המכוניות מבוטחות באותה חברה. אתה יכול לקבל עד 1,000 $ הנחה מהעלות הכוללת של ביטוח הרכב שלך עבור כל מכונית. אם תבטח את המכוניות שלך בחברה אחרת כמו ג'נרל מוטורס, קרייזלר, פורד, טויוטה או הונדה, לא תקבל את ההנחה.

כאשר אתה מוסיף את הכמות המדויקת של הפריט לעגלת הקניות שלך

ההנחה מופעלת ומוחלת על עלות הפריט. ציון מוסיקה: אם ברצונכם ליצור הנחה משתנה בכדי שתוכלו להזין סכום כלשהו בקופה, השאירו את "סכום" ריק בשדה. הנחת BOGO נוצרת כך שלקוח שקונה 2 כובעים יקבל 50% הנחה על עלות הצעיף.

אתה יכול להגביל את הסכום הכולל על 20% ולהוסיף הנחה שנראית כמו 75% מביטוח הרכב שלך. ההנחה בכיסוי הגניבה חלה רק על ביטוח מקיף (הסוג שמשלם עבור נזקי גוף). הנחות החגורה חלות על כיסוי ששולם בגניבות רכב, אך לא על חגורת בטיחות חובה.

אם אתה מעדיף התקשר לטלפון 800

861 – 8380 ובקש מאחד ממומחי הביטוח שלנו להסביר את ההנחות וחסכון אחר בביטוח רכב ממנו תיהנה עם GEICO. חלק מההנחות שתמצאו באתרי חברות הביטוח לא יהיו זמינות במדינתכם, אך כדאי לבקש מסוכן הביטוח שלכם לבדוק את כל ההנחות שתוכלו לתבוע. גלה אם אתה זכאי להנחה בביטוח רכב בעמוד המידע בנושא נהיגה הגנתית.

אחת הדרכים הטובות ביותר לקבל הנחה בביטוח רכב היא פשוט לשאול את סוכן ביטוח הרכב שלך. אין זה טוב להרים טלפון ולבקש לבחון את כל ההנחות בביטוח הרכב.

אתה יכול גם להשתמש במחשבון תמחור ענן של Google כדי להעריך את השימוש בר-קיימא בהנחה לכל עומס עבודה. על בסיס חוזר ניתן ליצור סכום הנחות מינימלי על ידי ציון לוח הזמנים והטווח התאריכים.

ניתן להפעיל סוגים אחרים של הנחות כאשר אתה מבצע פעולות כגון קורס נהיגה הגנתי

מעבר לחשבון ללא נייר או תשלום החשבונות שלך במלואו כאשר אתה מתחדש. תוכלו לתבוע מיד הנחות בביטוח לבית, לרכב או לרכב חדש. הערה: אם ברצונך להגדיר את סכום ההנחה באחוזים על 100%, תקבל הנחה בחינם, אך הקפד להגדיר אותה על 100 דולר! באפשרותך לעדכן את ההנחות הקיימות שלך על ידי לחיצה על "ערוך" במחשבון המחירים של ענן גוגל בצד ימין של הדף.

לאחר מכן בחר פריט או קטגוריה שברצונך למכור אוטומטית כאשר אתה מוסיף מכירה. אם תבחר באפשרות "קנה אחד", ציין את כמות הפריט שהקונה מקבל כהנחה, ואז לחץ על "שמור" או "קנה אחד".

הזן את פרטי ההנחה, כולל מחיר, כמות ומספר פריטים במבצע, כמו גם שם הפריט. צור רשימה של כל ההנחות המוענקות בעת הוספת פריט או קטגוריה של כמות מסוימת למכירה.

אם אתה משתמש במכונה וירטואלית תמורת 50 $ לחודש, תקבל הנחה אפקטיבית של 10 $ בשנה הראשונה. אתה יכול להשתגע עוד יותר אם תיישם שיעור הנחה של 5%, כפי שאנשים מציעים, שזה בערך 5 דולר לאחוז.

שיעור ההיוון המשמש בחישובים פיננסיים נבחר בדרך כלל כדי לשקף את עלות ההון. מקדם ההיוון (DF – t) הוא אחוז תזרים המזומנים העתידי שיש להכפיל בערך הנוכחי כדי להשיג את "הערך הנוכחי".

שיעור ההיוון הוא האחוז מהסכום ההתחלתי בגין התחייבות ראשונית שיש לשלם לאחר ברירת מחדל של שנה. הסכום לפיו הטבה מאבדת ערך מדי שנה בעתיד אם תוארך היא שיעור היוון.

דוגמא לאג"ח דיסקאונט טהור

היא אגרת חוב אפסית שאינה משלמת ריבית אך נמכרת בהנחה גדולה במקום. הסיבה שאגרות חוב נסחרות בהנחה כזו היא שהיא בפרמיה של הריבית הנוכחית במועד הרכישה בה ניכבה. פרמיה זו מתרחשת כאשר היה צריך להפחית את האג"ח מעת לעת ולא ממחיר הרכישה המקורי.