במאמר זה אתמקד בשאלה שהייתה נפוצה – ועדיין – בקרימינולוגיה של ימינו, ובהמשך מאלפת מאוד: האם הזדמנות היא גורם לפשע? פשע והזדמנות, שפורסם בשנת 1976, טוען כי הזדמנות היא "סיבה" לפשע. באשר לאחרונה, זה היה נוגד את גרעין המערכת הפושעת שנמצאת (ונמצאת עדיין) בכבדות, ורואה בהזדמנות מקור הזדמנות ולא סיבה. לפיכך, פלסון נעתר בקלות לבקשתה של גלוריה לייקוק מ -1998 שאכתוב חיבור הטוען כנגד הטענה שההזדמנות היא גורם לפשע. הטיעון של מדען חברתי מכובד זה הביא אותי להאמין שאי אפשר יהיה לטעון ש"הזדמנות היא הסיבה "לכל פשע מבלי לעסוק בטיעונים פילוסופיים אינסופיים. במקום זאת אני פונה למושג "תנאים הכרחיים ומספיקים".

Press Clarke Press, צריך להיות ברור שהתאוריה העומדת בבסיס "פשע והזדמנות" היא הכל חוץ מפשוטה – עם משמעות. ההתפתחויות הנ"ל שינו את יכולתי למלא תפקיד חזק בפשע.

ההתפתחות המתמדת של טכנולוגיות חדשות גורמת לכך שעובדים יצטרכו להחליף קריירה בתדירות גבוהה יותר

כדי לקבל גישה להזדמנויות. כוחות אלה משפרים את הפוטנציאל של אנשים להתפתח, אך הם גם גורמים לבעיות עבור אחרים המבקשים להשיג ולשמר את יעדיהם ומטרותיהם.

הזדמנויות הן הדרך להתערב כדי להפוך את חיי הלקוחות שלך לטובים יותר, והם מה שאתה צריך לתבוע עליהם. ההזדמנויות הן פתח, סיכוי שמשהו חיובי יקרה או סיכוי להתערב כדי לשפר את חיי הלקוחות שלך.

זה בדרך כלל נובע ממצב בארגון שלך ודורש עין למה שיקרה בעתיד. קח קריסות דיור, למשל, והסיבה המקרו-כלכלית והחברתית עשויה להיות בתים רבים נותרים ללא שמירה, מכיוון שרוב האנשים עובדים כיום מחוץ לבתיהם.

כמעט כל אזורי המטרופולין אינם מציעים מספיק עבודות טובות ומבטיחות לעובדים הזקוקים להם. לדוגמה, מחקר שנערך לאחרונה מצא כי מספר העובדים עם תארים ראשונים שיש להם עבודה טובה ומבטיחה הם פחות מ -1% מכוח העבודה בארה"ב.

אנשים עם מתקנים קיימים עלולים להיגרם להתנהגות פלילית על ידי התפשטות האפשרויות הפליליות

משפט – אנשים שנמצאים במדינה נמשכים t o צורות פשע מסוימות בגלל ההזדמנויות הפשוטות שהם מציעים בחיי היומיום שלהם. ההזדמנויות לבצע פשעים במעמד זה מבוססות בחלקן על תרבות שהיא ניטרלית לפשע. ההבדלים באזורי המטרו משקפים הבדלים ברמות החינוך, אפשרויות התעסוקה ומצבם החברתי של אנשים בכיתות אלה.

זיהוי וניצול הזדמנויות אלה יכול להקל עליכם להתחרות ולהוביל את ההובלה בשוק

יתרה מכך, אתה יכול להתחיל לפתח אסטרטגיה שמבדילה אותך מהמתחרים שלך. ניתן לטפל בניתוח SWOT על ידי קירוב אנשים ליזום בלתי פורמלי של גיבוש אסטרטגיות. אז איך תוכלו להתחרות בהצלחה בשוק אם לא הצלחתם בעבר בתחרות?

הזדמנויות מיקרו כוללות

למשל, כיסוי בוש וחוסר תחרות בשוק. אך זכור כי הבנת המתחרים שלך יכולה לתת לך את התובנה הדרושה לך בכדי ליצור עמדה תחרותית קוהרנטית ומוצלחת. ניתן להשתמש בניתוח SWOT כדי להפיק את המרב ממה שיש לך כארגון, לטובתך הטובה ביותר. אתה יכול גם להשתמש בו כנקודת מוצא לפיתוח אסטרטגיה ותכנית לפיתוח אסטרטגיה עבור הארגון שלך.

הם רוצים לבנות כוח, לחזק אזורים חלשים, להדוף איומים ולנצל הזדמנויות. על ידי הבנה מה חסר לך, תוכל להפחית את סיכויי הכישלון שלך על ידי ביטול הסכנות שאחרת יתפסו אותך באופן לא מודע.

כדי ללמוד על הפיילוט שלנו, הירשם לרשימת ההזדמנויות הבריאות על ידי שלח לנו דוא"ל לכתובת healthopportunities @ dhh.gov או הירשם לניוזלטר שבועי באתר. ניתן לקבל מענקי EDA על ידי ביצוע ההליכים המתוארים באפשרות המימון של כל אחת מהתוכניות המפורטות להלן. למידע נוסף על אילו ארגונים הגישו הצעות, עיין בסעיף ארגונים מובילים בעמוד זה.

למרות שקיבוץ והגדרת אפשרויות יכולים להוות אתגר

כדאי להתאמץ מכיוון שכעת נוכל להשתמש במבנה העץ כדי לפשט את תהליך העדיפות. זה שימושי לפיתוח הקריירה שלך באופן שמפיק את המיטב מהכישרונות, הכישורים וההזדמנויות שלך. זה עוזר לך לבנות על מה שאתה עושה טוב, להתמודד עם מה שחסר, למזער סיכונים ולמקסם את היתרונות של סיכויי ההצלחה שלך.

שאל את עצמך לאן אתה רוצה להגיע, מה יכול להפריע לך ואיך להגיע לשם – ושאל את עצמך, "מה אוכל לעשות בכדי לצאת מהדרך? לאחר שבחנת את ארבעת ההיבטים האלה שלך SWOT, תעמוד לפניך רשימה ארוכה של צעדים פוטנציאליים שאתה צריך לנקוט.