מחירי הנכסים עלו בשנים האחרונות, ואלה חדשות טובות למשקיעים פוטנציאליים בנכסים. קרנות נדל"ן מגבילות את פעילותן לסחר נדל"ן ולעסקים נלווים אחרים, מה שאומר שהם ייהנו ממגמת הרווחיות בענף. ואכן, נאמני השקעות נדל"ן (REIT) חוו צמיחה אקספוננציאלית בעשור האחרון, ועתידני עתיד נדל"ן צופים שהם יהפכו לרווחיים עוד יותר עד 2020.

על ידי ביצוע העצות שלהלן תלמד כיצד למקסם הזדמנויות הנדל"ן המוצגות בפניך. אתה יודע למה להיזהר ואילו מכשולים פוטנציאליים אתה יכול להתמודד כמשקיע נדל"ן.

בסך הכל, טוב יעשו יזמים ומשקיעים אם יסתכלו על נכסים בשנה הקרובה. חמש הזדמנויות הנדל"ן הבאות הוכיחו שהן הזדמנויות לנצל יזמים בשנים הקרובות.

אם אתה עדיין שוקל את היתרונות והחסרונות של השקעה בנכס

תצטרך לדבר עם סוכן נכסים בשוק המקומי שלך. לפני שאתה נכנס לשוק הדיור, שוחח עם סוכן הנדל"ן שלך על הפוטנציאל של השווקים המקומיים סביבך. אם אתה עדיין שוקל את האפשרויות שלך, כמוני, אתה צריך סיכוי טוב לדבר עם סוכן נכסים בשווקים המקומיים.

אני גם בטוח שאשתמש בכלי השקעות הנדל"ן של Mashable כשאנתח נכסי השקעה מסורתיים ו- Airbnb בשוק הנדל"ן בארה"ב בשנת 2020

אתה יכול לעשות זאת על ידי שימוש בשיתוף עם סוכן נדל"ן שלך בשוק המקומי להשתמש בו לניתוח מקיף יותר של פוטנציאל הזדמנויות ההשקעה הפוטנציאליות שלך.

כלי זה מאפשר לך למצוא את המקומות הטובים ביותר להשקעה בנדל"ן בארה"ב עכשיו ובשנת 2020. אם אתה מחפש הזדמנות השקעה טובה למה שקורה שקול אם לקנות REIT, בין אם זה הוא בניין דירות, בניין משרדים או בית מלון.

נאמנות להשקעות נדל"ן (REIT)

היא סוג של השקעה עבור משקיעים שרוצים תשואה גבוהה והשקעה בסיכון נמוך בהשקעות נדל"ן. נדל"ן תלוי במידה רבה בתזרים המזומנים וכפוף לאותם סיכונים כמו כל סוג נכס אחר כגון מניות, אגרות חוב ואג"ח. כדי להצליח, על משקיעי נדל"ן לנהל את תזרימי המזומנים שלהם באופן שמייצר הכנסה חיובית מספיק כדי לקזז לפחות את עלויות הובלה. בעוד שחלקם מרוויחים הון מחובות משכנתא, הנדל"ן הוא עתיר הון ויכול להיות עתיר הון. REIT הון מסורתי יותר בכך שהוא מייצג את הבעלות על נדל"ן, בעוד ש- REITS משכנתא מתמקד בהכנסות ממימון משכנתא ו / או נדל"ן.

כדי לייצר תזרימי מזומנים חודשיים עקביים לאורך כל השנה, עליך להיות מסוגל לקנות ולהשכיר נכסי מגורים לאורך זמן רב.

אם יש לך זמן ורוצה להיות משקיע פסיבי, זו אסטרטגיית השקעות נכס מצוינת עבורך. אם אתה תוהה אם להשקעות נדל"ן יש מקום בתוכנית בניית העושר שלך, שב ונהל שיחה עם איש מקצוע בתחום ההשקעות.

אם אתה כבר הופך להיות סוכן נדל"ן ורוצה לדעת כיצד הקריירה שלך יכולה להמשיך ולצמוח

סוכן נדל"ן הוא מסלול קריירה שאותו ביקשת להמשיך. אם אתה אוהב בית ספר ורוצה לקדם את השכלתך בתחום הנדל"ן, הזדמנות קריירה אחרת שתוכל לשקול היא להפוך ל"עורך דין נדל"ן. "

ההבדל בין מתווך לסוכן

הוא בכך שמתווך הוא איש מקצוע נדל"ן מורשה שהוכשר ומסוגל לנהל סוכנות נדל"ן עם מספר סוכנים. ברוב המדינות, עליך להיות בעל ניסיון של שנתיים לפחות כסוכן נדל"ן מורשה בכדי להשיג את רישיון סוכן הנדל"ן שלך. בדרך כלל, על סוכן הנדל"ן שלך (או המוכר) לעבור בחינת רישיון ולהשלים סדרת קורסים בתחום הנדל"ן. קורסים אלה מכסים מגוון רחב של נושאים, כולל ניהול נדל"ן, תכנון עסקי וניהול פיננסי.

באופן כללי, השקעות נדל"ן נחשבות לתת-מגזר של "פיתוח נדל"ן", תחום מיוחד של השקעות וניהול השקעות בענף הנדל"ן ובנקאות השקעות.

תהליך רכישת הנכס יכול להיות מורכב למדי וסוכני נדל"ן וסוכנים צריכים להיות מודעים לכל חשש שיש ללקוחות או לקונים פוטנציאליים בנוגע לנכס

מרבית המשקיעים מעסיקים מתווך או נציג מכירות ובנקאי השקעות שיעזרו בתהליך הרכישה, שכן רכישת נכס חדש עלולה ליצור בלבול רב ועסקה שבוצעה בצורה לא נכונה יכולה להיות יקרה מאוד.

גם מי שקונה, מתקן ומכר נכסים מוערכים פחות כמכונות פינבול יכול להרוויח. דוגמה אופיינית: שחקני "פינבול" של נכסים מחפשים לעיתים קרובות למכור נכס מוערך שרכשו בפחות מחצי שנה ברווח.