התשלום עבור בקשות היתר ל- NSR עודכן לשנה הקלנדרית 2021 וייכנס לתוקף החל מיום 1.1.2101. זה ישמש לחישוב האגרה השנתית עבור כותרת V בגין אישורים, אשר תהיה בתוקף החל מה 31.12.2020 ועד תחילת שנת 2021. בנוסף לחיובים המפורטים להלן, חזמת תעמוד בפני חיוב פדרלי בסך 60 דולר בגין בקשה לקבלת נהג רישיון. תשלום זה כפוף לכל שאר העמלות הכלולות בתקנון אגף הבנייה.

למידע נוסף על האגרות

אנא עיין בכללי רישוי הבנייה של NSR, אשר ניתן למצוא באתר האינטרנט של משרד העבודות הציבוריות של המחלקה להגנת הסביבה. בלי קשר, תוכלו לצפות לשלם עמלות שנתיות של לפחות 1,000 דולר ועד לסכום של 2,500 דולר לסכום כולל של 4,200 דולר. אם אתה נתפס ללא אישור, ההליך יכול להיות קשה במיוחד אם שילמת או משלמת יותר מאחד או יותר מהעמלות האחרות המופיעות בתקנון אגף הבנייה הנוגעים לאגרות. —- לוח הזמנים לדמי האישור של משרד הבינוי כפוף לשינויים כפי שאושרו על פי התקנות ו / או ההחלטות של כפר וולינגטון וניתן לשנותו. אגרת היתר הבנייה עבור פרויקט בניה חדש או שיפוץ חייבת להיות מלווה בדרישת קוד מוגדרת והיא מחויבת בנוסף לדמי ההיתר. כתוספת לאישורי הבנייה, לא ניתן לגבות עמלות שנתיות של יותר מ -1,000 דולר או סכום של עד 2,500 דולר אגרות בסך כולל של 4,200 דולר. כל עמלות נוספות שאינן מפורטות בדרישות הקוד, כגון מיסים, חייבות להיכלל בדמי ההיתר כחלק מתשלום כולל של לפחות 3,300 $.

בנוסף לעמלות בגין היתר המסחר

לא ניתן לגבות עמלות שנתיות של יותר מ -1,000 דולר או עד 2500 דולר סך העמלות. מחשבון דמי היתרי הבנייה מאפשר לך להזין את הפרמטרים המתאימים לכל מתקן לחישוב העמלה המשוערת עבור יישום מסוים. חישוב אגרות היתר הבנייה מבוסס על יישום עלויות הערכת הפרויקט ועלויות הבנייה על לוח האגרות הראשי בתכנית האגרה. דמי ההיתר מחושבים על בסיס 10% ממחוז חוזה ההתקנה כבסיס לקביעת האגרה.

שירותים מסוימים שאינם רשומים או צוינו במחירון אינם מונעים ממך לגבות תשלום מינימלי של 75 $

שירותים מסוימים, כגון בדיקות בנייה והיתרי בנייה, נמצאים בסמכותה של הרשויות המחוזיות והממלכתיות, מה שאומר שבנוסף לעלות ההיתרים נגבים דמי פיקוח יקרים נוספים.

זה תמיד רעיון טוב לקבל היתר לפני שתתחיל לעבוד על פרויקט

וזה תמיד הרעיון הטוב ביותר לקבל היתר לפני שתתחיל לעבוד על הפרויקט. במקרים מסוימים, הפרות של כללי ההיתר עשויות לגרום לקנס של עד 5,000 דולר בגין עלויות השוות או עולה על העלות הכוללת של הפרויקט שלך, כמו גם עמלות נוספות.

דבר נוסף שיש לציין

לאחר שתקבל היתר בנייה לפרויקט שלך, הוא יבוא עם העמלות שלו. ערים מסוימות מציעות שירותי היתר באופן מקוון ללא עלות נוספת בנוסף לעלות האישור. אם העבודה הגדולה שלך דורשת יותר מהיתר אחד, שכירת שירות היתרים יכולה לחסוך לך זמן. אינך צריך לדאוג להגיש בקשה להיתרים נוספים שאולי אינם נחוצים לתפקיד, אך יכול לחסוך כסף מכיוון שאתה סומך על שירות ההיתרים שיידע בדיוק מה האישורים שאתה צריך.

ברוב המקרים

אדריכלים ואנשי מקצוע אחרים ישתמשו בשירותי היתר לביצוע העבודה ולהעביר את האגרה, שיכולה להיות 40 עד 45 דולר לתקציב בנייה. לעיתים עשויות להיווצר עלויות נוספות, אך בדרך כלל מדובר באחוז קטן בלבד מהעלות הכוללת של הפרויקט שלך.

אם נבנה את אותו מוסך צמוד קרקע בפריסקו

טקסס, עלות ההיתר תהיה 150 דולר ואנו מצפים לשלם 10,000 דולר עבור חדר האמבטיה, המטבח והשירותים. אם היה לנו חדר אמבטיה שעולה 5,500 דולר ומטבח עם תג מחיר של 1,200 דולר, דמי ההיתר הצפויים שלנו היו כ -300.3 דולר.

אם התשלום הרגיל

הוא 300 דולר, דמי ההיתר הם התשלום הרגיל בתוספת 1,500 דולר בתוספת דמי הבדיקה התכנוניים, שאמורים להיות 5,000 דולר לחדר הרחצה ו -2,200 דולר למטבח. אם התשלום הרגיל היה 300 $, דמי ההיתר שלנו היו העמלה הרגילה פחות 3,300 $ בתוספת עמלת בדיקת תוכנית בסך 4,400 $.

בעת קביעת עלויות הבנייה, דמי היתר הבנייה יתבססו על עלויות החוזה הקשורות לפרויקט הבנייה הכולל ועלויות התכנון ואימות התכנון.