אם אתה סטודנט ומתגורר בקמפוס וברצונך לעדכן את הזמנת העיר ויסטה, אנא שלח דוא"ל ל- reslife @ trinity.edu או התקשר למספר 210 – 999 – 8800.

בשלב התכנון המוקדם אנו מגיעים לעלות הפעלה של 1.5 מיליון דולר לשלב הראשון של הפרויקט, עם תוספת של 2 מיליון דולר מימון להשיג זאת.

מכון הכושר פתוח 24 שעות ביממה

הטרקלין וחדר המשחקים פתוח בין השעות 8 בבוקר לחצות והטרקלינים וחדר המשחקים בין השעות 8 בבוקר לחצות. קצינים ממשטרת אוניברסיטת טריניטי. באופן שוטף לערוך סיורים באתר ולסגור את המקום בשעות הערב. המשרד הראשי של העיר וי איסתא פתוחה שבעה ימים בשבוע במהלך הבנייה, אך המשרד סגור בימי שבת וראשון. כל השירותים באתר, כולל אולפני כושר, טרקלין, חדר משחקים ואזורי טרקלין, מאוישים ופתוחים לקהל בימי חול ובסופי שבוע, כמו גם בסופי שבוע ובחגים.

תהליך הזמנת החדר מבוסס אך ורק על ותק ושעות אשראי

אם אתה שומר מקום בעיר ויסטה לסמסטר הסתיו ואז יוצא לחו"ל, לא ניתן לבטל את הזמנת הדירה שלך. לדוגמא, אם סטודנט מחליט ללמוד בחו"ל באביב ועוזב חדר שינה פנוי כשעוזב, על השותפים הנותרים לבחור ולקבל שותף מוסמך אחר. השותף שנותר לחדר יגבה את ההפרש בין עלות הלימודים בחו"ל למחיר החדר עבור חדרו.

לכל דירה יש אזור משותף בבית ובנורת'וודס וילג 'יש מסעדה בשירות מלא

מרכז כושר, בריכה חיצונית ובית בריכה. סטודנטים שנמצאים על תנאי בגין הפרות משמעת לא יוכלו להתגורר במתחם העירייה של אוניברסיטת טריניטי. כל סטודנט המפר מדיניות זו יחול על נוהל שמנהל סגן הנשיא לענייני חיי סטודנטים וענייני סטודנטים. כל הסטודנטים המגיעים ללשכת פקיד אוניברסיטאי במהלך סמסטר הסתיו לצורך לימודים בחו"ל עשויים להתבקש לעזוב את המכללה לפני תחילת הסמסטר, אך עדיין זכאים ללימודים, חדר ולוח בחינם באוניברסיטת קליפורניה, סן דייגו.

המדריך לחיים למגורים

הוא מדריך מקיף המתאר את המדיניות שנקבעה להטלת אחריות על הסטודנטים כתושבי הקמפוס. משרד השיכון מפרסם מדי שנה את המדריך ואת נהלי המשטרה המלווים את החיים כחלק מקהילה. סטודנטים על תנאי או עומדים להיות מגורשים מעיריית ויסטה מאוניברסיטת טריניטי לא יתקבלו למכללה. במקרה חירום צוות ResidentialLife יהיה נוכח על מנת להבטיח את תחזוקת המתקנים.

סטודנטים המפרים מדיניות זו יחויבו בדמי ניקיון ויש להסיר את חיות המחמד מהדירה באופן מיידי. חיות מחמד כמו חתולים, כלבים, ארנבות, ציפורים ובעלי חיים אחרים אינן מורשות לדירות וגורמות לנזק חומרי.

סטודנטים המתגוררים בדירות אלה צפויים לעמוד בכל הנחיות האוניברסיטה

כולל הנחיות האלכוהול, ולא שיהיו להם תוכנית ארוחות, אלא יוכלו לבחור בין האפשרויות השונות. בדירות נורת'וודס זוסמן בפלורידה יש גם מדיח כלים, כך שלא תטוסו כי אין לכם מים זורמים בחודשי דצמבר הקרים. כל הדירות מצוידות בתנורים, תנורים, מקררים, מיקרוגל וכו '.

כל יחידה כוללת מטבח מאובזר, מטבחון וסלון, כמו גם חדר אוכל וחדר רחצה.

הסדר מרכזי זה יוצר את הרושם כי הדירה מכוונת לכניסה אופטימלית, בה ניתן להשיג פונקציות ציבוריות ופרטיות בנפרד. המסה הקומפקטית עוזרת גם למקם יותר אזורי תכנית ברמת הפנטהאוז, מכיוון שהיא מכוונת מאוד לדרישות הלקוח.

עובד חיי מגורים היה נרגש מהאפשרות להציע לסטודנטים אפשרות לרכוש דירת פנטהאוז עם שני חדרי שינה

שלושה חדרי אמבטיה בקהילה הסגורה של פולסום בינואר 2017. דובר מחלקת השיכון בעיר סן פרנסיסקו. לא ניתן היה להגיע לתגובה ביום שלישי, ומנהל הנדל"ן שבפולקסום לא הגיב למספר הודעות שנותרו אחר הצהריים שלשום.