בית משפחתי מפואר זה ממוקם במדבר אורגון המרכזי המרוחק והוא אחד הבתים הפופולריים ביותר למכירה באזור. התוכנית יצאה לשוק של 7.4 מיליון דולר, עם תג מחיר של 6.5 מיליון דולר, כך על פי אתר הנדל"ן Zillow.

לשכת המפקד מדווחת כי גודל הדירה הממוצע הגיע לשפל של 2,392 מטרים רבועים בשנת 2009

משיאו של 2,521 מטרים רבועים בשנת 2007, ואז עלה שוב ל -3,821 בשנת 2010, לפני שעלה שוב בשנת 2012. דף הבית המכירות עלו ב -8.7% בחודש יולי בהשוואה לחודש המקביל אשתקד, והמכירות במינסוטה עלו ב -12.2% לעומת השנה שעברה. ובכל זאת, מספר מכירות הדירות שהושלמו בצפון מזרח מינסוטה ברבעון הראשון של 2019 – על פי הנתונים העדכניים ביותר – עלה ב -20.6% ו -7.3% בהתאמה, בהשוואה ליולי 2019, לפי נתוני Realtor.com.

גודל הדירה הממוצע בצפון מזרח מינסוטה ברבעון הראשון של 2019 יכול להתמודד עם בעלי בתים שמוכרים באותה שכונה.

אחוזת ברדבורי בגולדן סטייט עולה 48.8 מיליון דולר

אבל יש עוד המון אחוזות מגה אחרות בשוק, שרבות מהן פחות משמעותיות. המחיר גבוה יותר ממקמנסי אחוזים בגודל דומה למי שמחפש אותו, ויש לו פוטנציאל להיות שוק עצום. יש בו יותר מ -1,000 מטרים רבועים של משרדים, בית עם שני חדרי שינה, שלושה חדרי אמבטיה, בריכה חיצונית ומרכז ספורט מקורה / חיצוני.

רוב הפריטים של גב 'דיי

כולל פריטים שהוצגו בבית, הועמדו במכירה פומבית לאחר מותה במאי 2019. הבית בן ארבעת חדרי השינה, בן שלושה חדרי הרחצה, הוא ביתו של רודני רייט, שנולד ב -1 ביולי. , 1926, בלוס אנג'לס, קליפורניה, באותה השנה בה נרצחו מנסון. הוא התגורר בבית בלוס אנג'לס שם נרצח על ידי אנשי כת צ'רלס מנסון.

רוכשי נכסים בריטיים

למשל, רואים במדינת סאנשיין יעד אטרקטיבי עם מחירי דירות נמוכים בהשוואה לבריטניה. אורלנדו מלאה בבתי נופש שבהם הם יכולים ליהנות ולהשכיר אותם לנופשים אחרים. העיר המאוכלסת בצפיפות אורלנדו, בה מתגוררים יותר מ -1.5 מיליון תושבים, מבטיחה יחס שכירות של 1: 1 ומושכת קונים מארה"ב, קנדה, אוסטרליה ואזורים אחרים בעולם.

מגזין פורבס כינה אותו לאחרונה כשוק העבודה האמריקני הראשון, כשהאוניברסיטה היא המעסיקה הגדולה ביותר. בעיר יש מקבץ תעשייתי שהביא את אמריקה להרמן מילר, סטילקייס והווורת ', כמו גם מספר חברות הייטק אחרות.