כשהשוק עדיין שטוף בתים פנויים, חיפשתי את המבצעים הטובים ביותר באתרי רישומים שונים, עלוני מידע וקרייגסליסט. סנט לואיס, לא מזמן היה לנו חדר אמבטיה עם אוכלוסייה של כ -19,000 איש, אז לא מזמן היו לנו חדרי אמבטיה.

למדתי כשדפדפתי בשתי השכרות נופש ומצאתי דירת 1/3 חדרי שינה מטופחת בלב מרכז העיר סנט לואיס שהחלה במחיר של 440 דולר לחודש.

בדירות Skyvue בפיטסבורג

פנסילבניה, יש דירות 1/3 חדרים עם שכירות החל מ- 1298 דולר לחודש. Skyvues מציעה דירות מרוהטות עם 1, 2 ו -4 חדרי שינה באזור Lansing וכרגע משכירה אותן למשך 21 עד 22 שנים. אנו מציעים שירותים לאנשים פרטיים המשכירים חנייה חיצונית ברמה 1 ו -1 / 1 חדרי שינה בתוך הבניין.

בהסכם חכירה תקופתי, בעל הבית מודה כי המצב עשוי להשתנות כדי לאפשר לך לשלם ולהאריך את שכר הדירה שלך מדי חודש. אתה יכול להישאר בדירה כל זמן שתרצה, עד שנתיים או מעט משנה.

אם שכרתם בעבר

בקשו מכתב עיון מבעל הבית הקודם והסבירו ששילמתם את שכר הדירה בזמן ושמרתם על הנכס. אם התגוררתם בדירה, אינכם אחראים לשלם עבור הזמן שנותר במושכר כשאתם עוברים, לכן דאגו לדון במצבים אלה לפני החתימה. מדי פעם משכירים מאפשרים לדיירים לבטל את הסכמתם לחכירה מבלי לשלם קנסות. זה גם רעיון טוב לבקש דוח אשראי בחינם, שכן כמה משכירים יעשו ביקורת לפני שהם מאפשרים.

אם אינך מקבל פיקדון בעת מעברך, עליך להיות בעל הוכחה שלא גרמת לנזק. מומלץ לשמור את הקובץ כך שיהיה לך את הסכום בחשבון הבנק שלך, כך שלא יהיה צורך למסור אותו למשכיר כפיקדון לאחר חתימת חוזה השכירות.

זה גם זמן טוב לבדוק את יוקר המחיה באזורכם לפני שעוברים לשכונה חדשה

תלוי בגודל הדירה שלכם, מחיר ההשכרה וגורמים אחרים, אל תשכחו להישבר גם אם בעל הבית באמת צריך לשכור את הדירה. סביר להניח כי בעל הדירה לא יפחית את שכר הדירה שלך ואתה עלול להתאכזב אם אינך יכול להרשות לעצמו את דירת חלומותיך. בעל הבית צריך לדעת שאתה בעבודה ויכול לשלם תשלום חודשי על בסיס משכורתך. בעלי בתים רבים דורשים פיקדון, אשר לרוב כולל את שכר הדירה לחודש הראשון והאחרון וכן פיקדון. כמובן שבעל הבית שומר על שניהם, אך אם תשאיר את הנכס במצב בו מצאת אותו, תוכל להחזיר את הפיקדון.

בחוזה שכירות משנה הדייר המקורי מוצא דייר נוסף שישתלט על תשלומי השכירות לאחר תום התקופה.

תוכנית זו מתאימה ביותר למי שבאמת זקוק לדיור לטווח קצר אך נותן הרבה יותר

דיירים נוכחיים רבים נדרשים ליידע את בעל הבית על משרות פנויות מראש ועליך לתת הודעה לבעל הבית 30 יום לפני הפינוי. ברוב האזורים יש ליידע את הדיירים לפחות 30 יום מראש, ובמקרים מסוימים יותר. ברגע שאתה חושב מה אתה יכול להרשות לעצמך, זה רק עניין של למצוא את הדירה הנכונה, להסכים לתנאי השכירות ואז לחתום על הקו המקווקו. אם אתה הולך על 2,400 $ ומפציץ מעל 800 $ לחודש למושב חדש, אתה לא באמת צריך לחתום עליו. אם בדקתם הכל ואתם מרוצים ממיקום הדירה ובעל הבית, עליכם לעשות מפלט אחרון – דרך הקווים המנוקדים – לפני שאתם נרשמים. השתמש במסנני הנכסים המפורטים שלנו כדי למצוא את המיקום המושלם עבורך וחתום על חוזה השכירות שלך.

תוכלו לחדד את החיפוש באמצעות המסננים שלנו בחלק העליון של הדף

כדי להציג את המחיר, סוג הדירה והכלים הכלליים וכן מספר חדרי השינה בדירות. המחקר שלנו לקח אותך לדירות הטובות ביותר ברומא, עם אפשרות להציע הצעה טובה יותר. עיין ברשימת הווילות והדירות שלנו בהשוואה לדירות אחרות ברומא כדי לקבל את התוצאות למטה או חפש את "הדירות הטובות ביותר ברומא" ו -26 חוות דעת של חברות רומא לפי סוג מחיר ומיקום ב- Yelp. מגבלות הכנסה עשויות לחול, לכן בקש מהמשכיר ו / או ממשרד המשכיר לקבלת מידע נוסף אודות שכר הדירה ופרטים נוספים אודות הדירה. בחר את זה שגורם לך לתקתק, ואז השתמש במסנני חדר השינה, האמבטיה, ההשכרה והמחירים שלנו כדי למצוא את הבית המושלם עבורך. הדייר הנוכחי יכול לתת לך מידע על היכן לאכול, מה אתה מוציא על תחבורה, שירותים ובידור, כמו גם על מספר חדרי השינה.