חלק מהדירות הזולות ביותר בלאס וגאס, נבדה, מציעות מעט שטח אחסון ומעט שירותים בהשוואה לדירות אחרות. בנוסף, דירות המשפחה Boulder Pines מספקות את האקדמיה הקיימת Mater של בית הספר התיכון Charter Charter. התושבים בעלי איכות חיים גבוהה והיחידות מספיק מרווחות כדי להיות ממוקמות בקומה הראשונה מול בתי העירייה.

אבל בדיוק כמו בהשכרה

למצוא בית לקנות יכול להיות אתגר. ניתוק חברתי והתעסקות בבתים של מישהו אחר לא בהכרח הולכים יד ביד. למרות שלא נדרש, מומלץ לקנות בית בעזרת סוכן נדל"ן. פנה למתווך שלך לקבלת מידע נוסף או בחר בסיור וידאו וירטואלי והירשם לניוזלטר שלנו.

נסה לגרום לדיירים לעבור לגור, כך שתוכל לחתום ולשלוח מכתב לבעל הבית שלך מהסמארטפון או מהמחשב. מצא קבוצת שכירות מקומית או פנה למועצת העיר למידע נוסף על אפשרויות ההשכרה הטובות ביותר.

בדוק אם לנכס ההשכרה שלך יש תנאים מסוימים להעתקת נכס להשכרה ובדוק שהנכס נמצא בתהליך הנכון

יש להודיע על כך לנכסי שכירות בכתב לפני שעוברים דירה – לכן בקשו מבעל הבית ליידע אתכם על המעבר הצפוי. אם אינך מקבל את ההפקדה שלך בתוך 30 יום ממועד מעברך, כתוב לבעל הבית ועבר לגור (בדרך כלל 30 יום). אם בעל הבית עדיין לא החזיר את ההפקדה שלך, נקט בפעולה קטנה לבית המשפט.

בצע ניקוי יעיל של דירת ההשכרה שלך ותקן את כל הנזק כדי להבטיח שתקבל את הפיקדון שלך. עשה זאת בהקדם האפשרי לאחר שתצא ותקן את הנזק בהקדם האפשרי כדי להבטיח שתקבל את פיקדון ניירות הערך שלך.

אם בנכס ההשכרה שלכם יש שטח אחסון נפרד או שטח אחסון נפרד

וודאו כי כל מה שאתם צריכים מוסר ומתוחזק לפני שאתם עוברים. הקפד לקחת מקום נוסף בעת מעבר לדירת השכירות שלך. רשימת ביקורת זו להצהרת דייר מכסה את כל מה שאתה צריך בעת מעבר דירה וניתן להשתמש בהם בכל עת – עד לרשימת הביקורת לשכירות למקומות רילוקיישן עתידיים.

תעד את מצב הדירה שלך

אם בעל הבית שלך אומר שהדירה פגומה או מנסה לשמור על הפיקדון שלך, ודא שיש לך תמונה של התנאים בדירה שלך כשעוברים דירה. הקפד לקחת בחשבון כל נזק או אירועים אחרים המתרחשים על מנת להבטיח שאתה לא נושא באחריות למשהו שלא עשית.

למרות שמלאי הדיור של צומר עודכן בזמן אמת

לא מובטח כי כל הרישומים יהיו זמינים. אתרים כמו Blocket ו- Qasa מקבלים לעתים קרובות דואר מבעלי המחפשים דיירים חדשים, ואם יש תור ארוך, זה מקל על מציאת הדירה המושלמת. באתרים אלה יש לך גם אפשרות לפרסם מודעה מבלי ליצור קשר עם הבעלים. תוכלו גם, כמו בכל אתר, ליצור רשימה של כל הדירות בהן אתם מעוניינים, וכן תיאור הדירה ומצבה.

זמן וכסף הם נדירים בעת מעבר דירה וצוות ההרחקה שלך יודע לחסוך

אם אתה שוכר משאית של שני אנשים לביצוע מהלכי ההשכרה שלך, אתה יכול להישאר זמן רב יותר במיקום שלך, תוך שכירת צוות פינוי מקצועי מזרז את התהליך. הבנת הכללים לנכסים להשכרה מאפשרת ניהול מדויק ובטוח של המעבר.

אתה עשוי להיות מעוניין גם לחפש דירות RENTCafe בלאס וגאס, נ.ב. או לחפש את הרישום ולמצוא את הדירה הזולה ביותר באזור שלך על ידי גלישה בשכונות ספציפיות, מיקודים וערים.

אם אתם מעוניינים בדירה אך לא רוצים לוותר על נוחות החיים בקמפוס

תוכלו ללמוד עוד על חיפוש מגורי סטודנטים בפאתי העיר או בפרבריה. אנו ממליצים לחפש ולנסות סטודנטים אם ברצונכם לקבל דירה זולה, או לנסות למצוא מגורי סטודנטים באזור מגוריכם.

עם זאת, על מנת לגשת לדירות אלה, עליך להירשם לשירות המקוון שלהם בהקדם האפשרי. התצוגה והבעת ההתעניינות שלך בדירות דירות 2 או בשירותים מקוונים אחרים שלנו הם שירות מנוי שנתי.

RENTCafe מאפשר לך לחפש דירות במחיר סביר ולוודא שאתה מוצא את הדירה שמתאימה לצרכים שלך. מציאת הדירה המתאימה, מבחינת הגודל והמיקום, היא היבט אחד של מציאת בית. אנו שואפים לספק לכם את הדירות המתאימות במחיר שפוי.

אנו מציעים 774 נכסים להשכרה במחיר סביר ונבצע מבצעים טובים עוד יותר בשבועות הקרובים כאשר בעלי בתים נאבקים למלא את בתיהם הריקים

להשלמת המעבר, ריכזנו עבורכם את הדירות הזולות ביותר להשכרה באזורכם בשבועות הקרובים. חסוך דמי תיווך בעת השכרת יחידת חיות מחמד – בתוספת של 35 עד 80 דולר לחודש.