הביקוש לדירות נמצא בשיא כל הזמנים, ומספר הדיירים הגיע לרמה חסרת תקדים. מקומות חדשים ומרגשים להרגיש בבית עוזרים לדיירי שיקגו לצאת ממצב שכירות מיושן – מדירות רחבות היקף שגוררות גורדי שחקים אמיתיים וכלה בבניינים אינטימיים יותר עם פחות יחידות שייפתחו למשוך דיירים חדשים עד שנת 2021. בין אם אתה מחפשים דירה באירווין שנותנת לך את האפשרות לעבוד מהבית, להשתתף ב- zoom happy hour מהמרפסת שלך, או כיצד האנשים שעדיין עושים זאת מכוונים לחמש הקהילות החדשות האלה.

הקסם הייחודי של Loop living מקבל את פני הדיירים בפתח הדירה החדשה, ותחבורה ציבורית נמצאת בקרבת מקום. אם הדיירים מחפשים דרך חדשה לחוות את מסדרון מילווקי השוקק בלב לולאה, עליהם לבדוק את הדירות החדשות הללו בלוגן.

הנוף שנשקף מדירתו מהרצפה עד התקרה של הנרי גורם לדיירים להרגיש שהם נחים בשלום לפני שהם דורכים רגליים בדירתם

דירה חדשה זו מציעה נופים מצוינים של קו הרקיע, אשר יפתו את הדיירים לחקור את שכונתם החדשה. דיירים שמחפשים בית חדש בשנות ה -20 של המאה העשרים רוצים גם לחקור את גוש המגדל, שהושלם בשנת 2019 אך כעת הוא מושחר באופן פעיל. למרות שהחכירה עומדת להסתיים, הבניין הזה נראה כמו יחידה שלא התיישבה לפני כן, והדיירים אוהבים את השקט ברחובות העלים של רייבנסווד.

השכרת נופש חדשה זו בריגליוויל

היא אופציה נהדרת עבור דיירים שאוהבים את האווירה בלייקוויו. איזה בניין דירות הכי מושך אותך בזמן הפרסום? יצרנו קשר עם אחד המומחים המקומיים שלנו בכדי לחשוב על הדירות החדשות והמרתקות ביותר בשיקגו. הגיע הזמן להתפתחויות חדשות הכוללות או לא כוללות בניין חדש, כמו דירה חדשה זו בלולאה הדרומית או בניין המשרדים החדש בפארק ווסט גארפילד.

RENTCafe

הוא אתר חיפוש דירות בפריסה ארצית המאפשר לדיירים למצוא דירות ובתים להשכרה בקלות בארצות הברית. דיירים שייקחו את הזמן לרשום את כל הפריטים ברשימת המשאלות שלנו של דירות פרימיום, ימצאו סולם רווחים בדירות COEVAL בדרום שלייף.

הדירות החדשות מאובזרות לאורח חיים מודרני להשכרה ולדיירים יש גישה לכל המתקנים המאפשרים דמי שכירות גבוהים בבוסטון. הדירות מציעות שירותים כגון צעד אחד מקו CTA בראון ונופים נהדרים של מרכז העיר בוסטון וקו הרקיע של בוסטון.

חמש הדירות בקומה העליונה עולות בין 1,300 $ ל -1,800 $ רגל רבוע והן צפויות להיות מושכרות תמורת 2,200 $ עד 3,000 $

דמי השכירות מתחילים ב -3,500 דולר לדירת שני חדרי שינה, 2.5 חדרי אמבטיה ו -4,400-5,700 דולר לדירת שלושה חדרי שינה וחמישה חדרים. חמשת איי המטבחים עם הגג – דירות אחת, שתיים וארבע אמבטיה עם ריהוט קוורץ – נבחרות בתכנית. דמי השכירות מתחילים בשכר דירה בסיסי של 5,600-6,100 דולר לחודש, כאשר דמי השכירות למשך שלוש שנים לכל היותר מתחילים בקצת יותר מ -6,900 דולר לשנה.

הבניין בן שבע הקומות ובו 159 יחידות דיור ייפתח עם בתי סטודיו ובני משפחה

ודירות שני חדרים ששוכרות בין 1,100 ל -1,900 דולר בחודש. אלן באדיסון גרוב זמין כרגע במחירים של החל מ -1,250 דולר. הרומן בעומק אלום פתוח כרגע לקהל הרחב וזמין בשכירות לשלוש שנים תמורת 1405 דולר, במחיר זה מתחיל בקצת יותר מ -10,000 דולר בשנה, עם מקסימום שלוש שנים עבור שכירות קרקע של 11,500 דולר. ההמרה שהתקבלה כתוצאה מכך תעניק לדיירי הדירות בעיר בית חדש להרגיש בו בבית, עם לופטים תעשייתיים הכוללים תקרות מקופלות, תקרות גבוהות ומכשירים יוקרתיים. הציוד שווה לרוב בנייני המגורים החדשים, החל מכביסה וכלה במיזוג מרכזי. אך התחושה והעיצוב החד יגרמו לדירות החדשות בהנרי לבלוט עבור הדיירים.

גורמה ייהנו מאינספור המסעדות בקומת הקרקע של הבניין

עם מגוון מסעדות, ברים וברים, כמו גם בר בשירות מלא. המתקנים כוללים מרכז כושר, חדר כושר, אולם ספורט ובריכה חיצונית, העומדים לרשות הדיירים. כמו כן, יהיה מגוון רב לדיירי דירות ג'אקס, החל מבריכת הגג ועד בית בריכה וסיפון בריכה פרטי. מי שיבוא ראשון יטחון ראשון ", נכתב באתר הפרויקט, יחד עם פרטים נוספים על הדירות החדשות.

אם אתם מחפשים את הדירות החדשות הטובות ביותר להשכרה בלייקוויו

דירות יוקרה ב- Four50 Belmont צריכות להיות הרשימה שלך. הדירה החדשה נראית כמו דירה רבי קומות שתתגורר בשורת המדפסת לשנים הבאות. היא תספק לדיירים גישה למגוון רחב של שירותים ותאפשר להם לבנות עד 365 בתים של דיירים חדשים. דירות אלה ייפתחו בשנת 2018, מה שהופך אותן לאחד מפרויקטי הדיור הגדולים בתולדות העיר, עם סך של 1,500 יחידות.