על פי דו"ח חדש שפורסם היום (7 בספטמבר) על ידי מכון החשיבה של המכון לממשל (IfG), לממשלה יש פוטנציאל להשיג פליטת אפס נטו עד שנת 2030, עם הפחתה נטו בפליטת גזי חממה של 1.5 מיליון טון. הדו"ח נועד לסייע לממשלות להשיג אפס נטו ולהנחות כיצד ממשלות מארגנות את עצמן בכדי להשיג את יעדיהן הסביבתיים.

המדריך מפרט כיצד מפרשים

מנוהלים ומשתמשים בסטטיסטיקה אפס הופעות בדוח וכיצד משתמשים בהם לבניית מבני חשבון. כשאתה מגיש בקשת דוח, בחר "תכונות דוח, ביצועים וסטטיסטיקה" כדי לקבוע את תוכן הדוח שלך. בחר באפשרות "שם תוכן, זיהוי איום וסיבוב" כדי לראות רשימה של קבצים ש- APT Blocker זיהה כתוכנה זדונית בת אפס יום. צפה בדוחות ה- Zero Day Malware ו- APP בתצוגת מימד והצג את תוכן הדוח, כמו גם את סטטיסטיקה אפס הופעות עבור כל דוח בכל מימד.

כדי להבטיח ש- Firebox ישלח את הודעות היומן הנדרשות ליצירת הדוח, בצע את השלבים להפעלת דוח הרישום. כדי לראות את כל פרמטרי הדו"ח שניתן להגדיר, לחץ על "פרמטרי דוח" כדי להציג את כולם. הדוח יהיה זמין רק אם הודעות יומן וגם דוחות זמינים במסגרת הזמן שצוינה. דווח תמיד על השעה ביחס ל- UTC והתעלם מסיומות GMT בעת כתיבת דוח.

הסיבה לכך

היא שתכונת TimePeriod נדרשת לרוב הדוחות, אך עליכם לזכור כי ציון רמת הצבירה של הדוח בבקשת דוח יפר את נתוני הקליקים בחודש. הפורמט והערך של הדוח שהורדת יכולים להשתנות על ידי הוספת עמודה מסגרת זמן, תלוי במה שצוין בפריט "צבירת בקשות דיווח". כאשר הספר סגור להיום, כדאי לך לשים את הדגל על האמת ולהסתכל אחורה על מה שהיה אתמול כדי לקבל את הנתונים לדיווח הסופי.

אם לקמפיין A יש 5 הופעות בתקופת דיווח של 3 ימים

הדוח יכיל את כל ההופעות עבור HourOfDay, שהן 15 בסך הכל. אם לקמפיין B יש 3 הופעות לאורך 3 שבועות, המכסים 3 שבועות, הרי שהדוחות יכילו רק הופעות מסדרה 15 בסך הכל, ולא כל ההופעות. ואם לקמפיין A היו 5 חשיפות במשך 5 ימים, המכסים את כל הדיווחים בטווח הזמן, לא יהיו ההופעות בסדרה עם 15 סה"כ או כל ההופעות בשורה מעל 15 לכל ימי השבוע.

אם הדוח מוגדר כ- true

כל האפסים ייכללו ושורות המבוססות על ערכים מדדיים לא ייכללו. אם שדה המדד שצוין אינו אפס, השורה עם כל ההופעות של הסדרה מוחזרת עם סך של אפס, ולא כל ההופעות עבור HourOfDay. אם הוא מוגדר כ- false, הוא מחזיר רק את השורות שבהן בשדה המדד המבוקש (כלומר ערך המדד) אין ערכים שאינם אפסיים, אך אם הם מוגדרים כ- true, כל ערכי הערך אינם נכללים וההופעה null כלולה.

אם בקשת הדוח מכילה שדה שאינו תומך באפס הופעות, לא נכלל שורת אפס הופעות. אם הקביעה של שדה ההופעות מתווספת כ 0 עם האופרטור GREATER, כל האפסים בהופעה אינם נכללים, אך לא הופעת האפס.

כברירת מחדל

הבקשה יכולה להצליח, אך אין שום אינדיקציה לכך שהנתונים הושלמו, ולכן הדוח מכיל רק את הזמן בו המערכת השלימה את העיבוד בזמן המבוקש לבקשה. אם הם מוגדרים כ- true, נתוני הדוח יעובדו כמתבקש במועד שנקבע, ואין ראיות לכך שהנתונים היו מלאים. זה מאפשר ל- API לספק באגים משמעותיים לבקשות המכילות אפס הופעות, אפס דוחות או נתונים אחרים שאינם אפסים. היתרון האמיתי של ארגונים מדווחים הוא היכולת להבטיח שימוש בדברים אלה ולהסיר עמימות בבקשות.

אחת הסיבות הברורות ביותר לשימוש בדוח שימוש אפס היא שזו הדרך הקלה ביותר למצוא חסכונות. אמנם קל למצוא חיסכון עם דוח שימוש אפס בגלל פשטותו, אך יש לבצע כמה שיטות מומלצות כדי להפיק את המרב מהדוח.

דו"ח האפס האנרגיה בוחן את אפשרויות התעסוקה והמיומנויות הדרושים בכדי להביא את בריטניה לאפס עד שנת 2050

הדו"ח מכיל גם מרכיבים מרכזיים שפורסמו בדו"ח המשבר של קוביד 19, שעזר לעצב את תגובת הממשלה למשבר. בסך הכל, הדוח מכיל מספר צעדים מדיניים שמטרתם להגיע ליעד האפס נטו בשנת 2050, וכן מספר המלצות לעתיד ההתייעלות האנרגטית.

כדי להציג את דוח התוכנה הזדונית של Zero ו- APT ב- WatchGuard Cloud, היכנס ל- Watchguard Cloud וגש לדוח Zero. רמת האיום קשורה לפעילות זדונית ברשת שלך, שזוהתה על ידי APt – חוסם כתוכנה זדונית בת אפס יום. איום: אפס, רמות האיום של פעילויות הרשת, האפליקציה זיהתה את חוסם האפסים של תוכנות זדוניות. דוח אפס ורמת האיום על פעילות זדונית ברשתות שלך, שזוהו כאפס על ידי APT – חוסמים שזוהו ביום האפס של התוכנה הזדונית.