אם למדת כיצד לבצע אופטימיזציה של תוכן הבלוג שלך למנועי חיפוש, הגיע הזמן לדבר על כמה מהשיטות המומלצות לפוסטי הבלוגים המצליחים ביותר באינטרנט. כולנו יודעים כי שיטות השיווק והבלוגים הטובות ביותר פירושן שהתאמה אישית של התוכן שלך למנועי חיפוש היא חובה לכל פוסט.

בכל פעם שאתה יוצר תוכן

עליך להתמקד במה שחשוב לקהל שלך ובאיזו תדירות אתה יכול לכלול מילות מפתח וביטויי מילות מפתח בתוכן שלך. שימוש במילות מפתח אלה מסייע למנועי חיפוש להוסיף את התוכן לאינדקס גבוה יותר מאשר serp ועוזר לך להימנע מבעיה של תוכן כפול (ל- HubSpot יש מדריך מצוין לייעול פוסטים בבלוג לקידום אתרים ללא מילוי מילות מפתח). מילות מפתח לקידום אתרים אינן מועילות אם הפוסט שלך אינו מכיל מידע שקוראיך מעניין, כגון קישורים, קישורים לפוסטים אחרים או קישורים מאתרים אחרים. תוכל לשפר את ה- SEO של הבלוג שלך על ידי יצירת תוכן ארוך המתייחס לכל מה שהמשתמשים שלך רוצים לדעת על נושא.

השתמש ב- All-in

תוסף SEO וודא שאתה יוצר מבנה עמוד ידידותי לקידום אתרים ומתמקד במילות המפתח שלך. התמקדו במילות המפתח החשובות ביותר עבור האתר שלכם, כמו "SEO", "אופטימיזציה למנועי חיפוש", "Blogger" ו- "Webmaster" ופשוט ציינו תוכן שאינכם רוצים להוסיף לאינדקס.

כדי לייעל את ערך הבלוג שלך לקידום אתרים, עליך להכניס את מילות המפתח שלך ל 60 התווים הראשונים של הכותרת שלך, שהיא הכותרת ש- Google מקצרת מדפי תוצאות מנועי חיפוש. דוגמה זו מכילה כמה דוגמאות למה שאתה יכול לעשות עם מילות מפתח ממוקדות בכותרות שלך כמו "SEO", "Blogger" ו- "Webmaster".

בדוגמה זו, יש כמה דוגמאות כיצד לבצע אופטימיזציה של פוסט הבלוג שלך לקידום אתרים, עם מילות מפתח כגון "SEO,

כותרת יעילה

היא כזו המשתמשת בשיטות SEO הטובות ביותר בבלוגים, אשר פירושו שהוא אכן משכנע את הקורא וניתן לזהות אותו בקלות על ידי מנועי החיפוש. בדוגמה זו, יש כמה דוגמאות כיצד לכתוב פוסט בבלוג עם מילות מפתח כמו "SEO, SEO, SEO", "SEEO" וכן הלאה. .

אופטימיזציה של קטעי הקוד המוצעת צריכה להיות חלק מתוכנית ה- SEO של הבלוג שלך כשאתה חושב על זה

אם יש לך הצעות, רוצה לשתף טיפים נוספים בנושא קידום אתרים, להשאיר תגובה או פשוט רוצה שנדבר על אסטרטגיות ה- SEO שלך ש עבוד בשבילך, אנא השאיר את הערותיך. לכן לפני שאתה עובר על רשימת טיפים אלה ל SEO לבלוגים, בדוק את הבלוגים הטובים ביותר עבור SEO, בצע אופטימיזציה, כתוב, תכנן וביצע אופטימיזציה ובדוק את התוכן שלך לבלוג טוב Seeos. למידע נוסף על אופן ביצוע אופטימיזציה לבלוג, תוכל גם לקרוא את טיפים seaSEO שנבדקו בחינם.

רבים מהקוראים שלנו הם ביקשו מאיתנו לשתף כיצד תוכל לבצע אופטימיזציה לפוסטים בבלוג שלך לקידום אתרים

כדי להשיג תוצאות חיפוש טובות יותר. מכיוון שרוב הבלוגים בנויים כך (עד לאחרונה הבלוג שלי), אני עובד על יצירת פוסטים בודדים בבלוגים המדורגים לפי מילות מפתח ספציפיות במשך זמן רב.

על ידי הכללת כמה מילות מפתח משניות בכל פוסט

זה עוזר למנועי חיפוש להבין ולארגן את הפוסטים שלך בבלוג SEO. כעת, לאחר שהבנתם טוב יותר כיצד לבצע אופטימיזציה לתוכן הבלוג שלכם לתוצאות אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO), נבחן כמה טיפים טכניים של SEO לבלוגים. טיפים אלה הם כמה מהשיטות המומלצות החשובות ביותר לקידום אתרים שכדאי לזכור בעת אופטימיזציה לאתר שלך. אחת הדרכים המועדפות עלי לעדכן פוסטים ישנים בבלוגים עבור SEO היא לשפר את תוצאות החיפוש עבור מילות מפתח מסוימות (למשל "בלוג" ו- "SEO"). אני מקווה שעצות SEO אלו סיפקו לך הבנה טובה יותר כיצד להשתמש במנועי חיפוש כדי להשיג תנועה לבלוג שלך. השתמש בבלוג זה ובעצות SEO אלה כדי ללמוד עוד כיצד לייעל את הפוסטים שלך לחיפוש תוך שמירה על קוראיך.

SEO

תוכן ידידותי ופרסם אותו מחדש כמו שהוא כדי להרחיב את טווח ההגעה של המותג שלך, אבל זה לא יעזור לך להיות SEO – ידידותי יותר. מכיוון שגוגל מדרגת תוכן דף דירוג לפי מספר הקישורים שהיא מייצרת, סינדיקציה וסימניות חברתיות הן המפתח להגברת ה- SEO של הבלוג שלך. כל עמוד שאתה מפרסם עוזר לפנות לקוראים ולמנועי החיפוש, ומכיוון ש- Pagerank של גוגל מדרג את התוכן שלך לפי מספר הדפים באתר שלך, לא רק כמות הקישורים שאתה מייצר, סינדיקציה, סימניות חברתיות וכו '. התוכנה מעניקה לך יסוד, התוכנה בבלוג זה מסייעת לך לבנות SEO על ידי שיתוף טיפים כיצד לקרוא ניתוחים, לייעל את אתר המסחר האלקטרוני שלך ולהפיק את המרב מ- WordPress. לרוב תוספי ה- SEO האיכותיים יש גם טיפים וטריקים משלהם, כמו זה שרשום בפוסט זה בנושא כיצד לבצע אופטימיזציה של פוסטים בבלוג לתוצאות חיפוש טובות יותר. פוסטים בבלוג ידידותיים ל- SEO ומלמדים אתכם לכתוב אותם, כמו גם טיפים, טריקים וטיפים שימושיים אחרים.