למד מדוע יש צורך בבידוד תרמי ואקוסטי ואיזה משני הפתרונות, Elasto או Proxy, יכול להתאים ליישום שלך. אנו בוחנים שני חומרי בידוד תרמיים ואקוסטיים שיכולים לענות על דרישותיך.

אלסטו, כריך מיוחד לבידוד חום ורעשים, הוא אלטרנטיבה חזקה וחסכונית לבידוד תרמי ואקוסטי מסורתי.

בידוד רעש – בידוד קול הוא קשת עשויה צמר מינרלים, צמר סלעים או פיברגלס, אשר נועדה להתאים בין הכפתורים בקירות. חומר אטום לרעש זה מפחית את הרעש בסביבות 50% והחום עד 80%.

פתרונות בידוד קול יכולים לכלול חומרי בידוד אקוסטיים המסייעים במניעת רעש בבתים

במקומות עבודה ובסטודיו. אם תכננתם בידוד צמר כבשים בגודל 150 מ"מ בחלל או בעליית גג, תוכלו להשיג תוצאות בידוד אקוסטיות פנטסטיות, המספקות גם בידוד תרמי. עם מומחה לבידוד רעש, תהיה לך אפשרות להשתמש בשקט השקט ™.

קצף אקוסטי הוא סוג של בידוד אקוסטי העשוי מחומר תא פתוח וגמיש ועמיד. גליל של פיברגלס או סיבים מינרליים, המשמש למניעת העברת חום לקירות המבנה, משמש גם כצורה של בידוד אקוסטי.

בעוד שבדרך כלל מניחים בידוד בסדינים תלויים, צריך לזכור שגם בידוד רעש יכול לכלול יריעות קצף. משתמשים בו במוצרי בידוד כמו לוחות בידוד ולוחות בידוד ומשמש גם כ"מוצר בידוד אקוסטי "נפרד.

הקצף האקוסטי מובנה בבידוד

שעליו לשמור תחילה על החום ואז יכול להתאים היטב את הצליל השני. בעוד שבבידוד הרעש יש שני סוגים עיקריים של בידוד: בידוד תרמי ובידוד רעש (ספיגת גלי קול). לשניהם יתרונות וחסרונות, אך סוגים שונים של בידוד הרעש משיגים את יתרונותיהם באופן העונה על צרכי המשתמשים שלהם. בחר מתוך מגוון רחב של מוצרי בידוד רעש לשיפור בידוד הרעשים והחום שלך. בקר בחנות האלקטרונית שלנו כדי להיכלל ברשימת הדרכים הטובות ביותר לרכוש מוצרים אטומים לרעש באופן מקוון.

Superstore בידוד מפורסם בכך שהוא מציע מגוון רחב של מוצרי בידוד אקוסטי במחירים תחרותיים מפורסמים

כדי ליצור את סביבת המגורים המושלמת. אנו מציעים מגוון סוגים שונים של בידוד רעש, החל מבידוד באיכות גבוהה וכלה באופציות בעלות נמוכה, לכן עיין ברשימת המותגים המובילים שלנו כדי למצוא את האפשרויות הטובות ביותר ליצירת סביבה שקטה ובריאה כיום. בואו נדבר קצת יותר על קצף אקוסטי וכיצד ניתן להשתמש בו לבניית מערך מושלם אקוסטי. הודות ליכולתו לעמוד בדרישות בידוד תרמי ואקוסטי משולב, הוא מציע את האפשרויות הטובות ביותר ליישומים תעשייתיים רבים. הוא כולל מערכת ReductoClip הכוללת גם בידוד תרמי וגם מערכת בידוד קצף איכותית וחסכונית.

זה לא רק מאפשר לך לייצר לוחות אקוסטיים משלך במהירות ובעלות חסכונית, אלא גם בידוד הג'ינס ניתן למיחזור. חומר זה עוצב במיוחד לייצור מלכודות בס אקוסטיות, ולמרות שקל יחסית לקנות אותו, זהו הפאנל האקוסטי המושלם.

המטרה של אקוסטיקה

היא להסיר את רוב המוצרים שלנו מהחומרים המקובלים לבידוד אקוסטי. למרות שהקצף האקוסטי מיוצר ממגוון חומרים שונים כמו פוליאוריטן, פוליאתילן ופוליפרופילן, איקספואם ידועה כמכונת בידוד רעש, המהווה נושא מורכב ואינדיבידואלי במיוחד. הביצועים של מערכת הבידוד האקוסטית נמדדים על פי תקנים בינלאומיים.

ערך מקדם הפחתת הרעש NRC

הוא אחוז הצליל המופנה למשטח הנספג על ידי בידוד הקול הסיבי האופטי. כמות ה- dB הניתנת להפחתה של עד dB תלויה במספר רכיבי הבידוד, בגודל ובצורה של הרכיבים הבודדים ובסוג חומר הבידוד. במצבנו אנו מתחילים בשכבה אחת של Aixfoam שעוביה 1.5 מ"מ בממוצע.

ישנם שיטות עבודה מומלצות לבידוד אקוסטי שעליהם לבצע קבלנים ובונים

כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר. השימוש במבודד קול יכול לספוג קול בצורה יעילה ולסייע בהבאת רצפות וקירות כאשר הם חורגים מחלק ה 'לתקנות הבנייה בהקשר לבנייה או כאשר משתמשים בהם עם פתרונות אחרים לבידוד רעש, עוזרים להביא לרצפה או קיר בהתאם לעמידה בתקנות.

בידוד אקוסטי ובידוד אקוסטי הם מונחים ניתנים להחלפה, מה שאומר שכאשר אנשים משתמשים במונח, הם לעיתים קרובות מחפשים דרך לחסום את מעבר הצליל.

קול – חומרי בידוד חוסמים או מונעים מגלי קול להגיע לחדרים סמוכים על ידי ספיגת הדים ובכך מונעים את קפיצת הקול דרך החדר. סוג זה של קליטת קול דומה לבידוד רעש, המשמש בדרך כלל למניעת רעש מחדר, אך בדרכים אחרות.