המילה "חדירה" הפכה לשם נרדף לגגות דולפים, וחדירה לא נכונה של קבלן שאינו מאומן בקירוי התרחשה לעתים כה קרובות בעבר. ניתן לאטום את הגג בעזרת סרט מיוחד שאוטם את המפרקים בין הגג לסיפון בכדי להרחיק את הגשם ולמנוע נזקי מים בביתכם. אם אתם מתכננים לאטום שוב לאחר ההתקנה, יש למרוח תא סגור של קצף ריסוס פוליאוריטן על החלק התחתון של ציפוי הגג. ניתן לבחור סוג דבק שונה למפרקים מחוזקים כשמדובר בגג חדש, וכן סוגים שונים של חומרי איטום לחלקים שונים של הבית.

אם אתה צריך לתקן נזקים מבניים אבל לא רוצה לקנות מיכל שלם של חומר איטום נוזלי, זה בדיוק מה שאתה צריך. אם אתה רק צריך לתקן חלק קטן מהגג או פשוט לאטום את הגג, סרט התפר Eternabond הוא המוצר המתאים לך.

האיטום יוצר שכבת גומי שהיא כה עבה עד כי ניתן להשתמש בתחתית בריכות ומרזבים. זה לא נועד לטלא אספלט או שלבקת חוגרת ואינו נדבק לגג שטופל בעבר, אך עליו להגן על הגג שלך מכל כמות גשם ושלג.

שכבת אטם גומי מגומי מונעת גם עיוות תרמי וחוסכת לך כסף על ידי מניעת תיקונים יקרים בגג הפנאי

אם אתה צריך לתקן את הגג או להאריך את חיי הגגות שלך, המשך לקרוא כדי ללמוד כיצד לבחור את סוג הגג הנכון עבור החניך שלך וכיצד הוא עובד עבורך.

בראש ובראשונה

איטום סדקים קיימים ומניעת סדקים חדשים בחומרי איטום גגות הוא השקעה במבנה העמידות של המנוע שלך. בהתאם לחומרת הנזילה, ציפוי גג סיליקון הוא הבחירה הטובה ביותר לתקן כל נזילה בנפרד. וודאו כי הגג שלכם מוגן ותוקן על ידי הימנעות מרווחים קטנים בין חומרי האיטום וודאו שהוא מוגן ותוקן.

חשוב במיוחד לשלם תוספת עבור עבודה איכותית כאשר אתם אוטמים גג משופע

מכיוון שתמצאו חומרי איטום נוזליים. אם אתה נוהג עם חומר איטום שאינו הדבר הראשון שמרחיק מים, אתה אמור להיות מסוגל לראות את חומרי האיטום על ידי הסתכלות על הגג.

אם הגג שלך מתחיל להתפורר

אתה יכול להשתמש במגוון מוצרים כדי לאטום אותו מחדש, כגון אטמי אספלט לכבישים, אטמי אספלט לגגות אספלט ואטומי אספלט לבדיקה ואיטום גגות אספלט. איטום גגות נועד להחיות את הגג לחותו ולמנוע שבירות, ובכך להאריך את חיי הרעפים. מזג האוויר הקשה בפלורידה ילבש את הציפוי לאורך זמן, אך איטום הגג ישפר באופן זמני את מראה אריחי הגג. אם הוא בכלל לא מושך, הוא מתקלף או מתקלף וגורם נזק לעור החיצוני.

זה גם עובד טוב מאוד לאיטום דליפות גגות וביעילות לשמור על מים בחוץ, אך לא כמו גם מוצרי גג אחרים .

אם אתה חי באקלים קשה

איטום הגג שלך יכול להאריך את חייו ב 10-20 שנים, אך לא ללא הגבלת זמן. האיטום של גג בלוי יכול להאריך את חיי השירות של הגגות בעד 10 עד 20 שנים, במיוחד באקלים קשה. איטום חוזר יכול גם לסייע לבעלים להוסיף עוד כמה שנים לפרויקט אם הם מאריכים את חיי הגג. איטום גג בשילוב של חומרים עמידים למים ומזג אוויר כמו פוליאוריטן, פוליסטירן ופוליפרופילן e או עם חומרים אחרים כגון פוליאתילן ופלסטיק כגון זכוכית ופלדה להארכת חיי הגג.

הדרך הטובה ביותר לדעת באיזו תדירות אתה צריך לאטום מחדש

היא לדבר עם הגגן שלך. חלק מיצרני האיטום והגגות ממליצים לאטום מחדש את הגגות שלך לפחות פעם בשנה כדי למקסם את חיי השירות. בקש מהחנות המקומית שלך את Eternabond, שהיא האופציה הטובה ביותר לתיקון גגות ואיטום תפרים לצמיתות.

הדבק פועל כדבק המסייע לסגירת פערים באור הבזק בגג ובכך להחזיר את תכונות הגג העמידות בפני מזג האוויר. זהו פיתרון איטום ואיטום נהדר שיכול למנוע לחות ומים לחדור לרכב הפנאי שלך, לפגוע בגגות שלך או להיכנס לחומרי קירוי.

גורם נוסף המשפיע על אורך חייו של איטום הגג

הוא יישום נכון, והדרך היעילה ביותר להבטיח שהוא מיושם נכון היא להתקשר אלינו. מריחה על גג רטוב או מלוכלך לאחר גשם או במזג אוויר קר ללא זמן ריפוי מספיק אינה נמשכת כל עוד מריחים נכון את חומרי האיטום. בנוסף, איטום הגג של Geocel EPDM הוא גם עמיד ועמיד ועמיד בפני טמפרטורות קשות.

הגג שלך אולי דולף כרגע, אבל זה לא אומר שאין סדקים או אזורים פגומים אחרים בגג. כדי להחזיר את שלמות הגג העמידה בפני לחות, תוכלו לתקן כל נזק לפלאש.