גנים עירוניים ויערות אנכיים צצים ברחבי הארץ, מאותתים על עידן חדש של אדריכלות בת קיימא. כתוצאה מכך, מרבית הפרויקטים יהיו בניינים ירוקים בשלוש השנים הקרובות, ורבים בענף הבנייה מצפים שגם אנשי מקצוע בתחום הבנייה הירוקה יהיו מבוקשים. כי אם אתה רוצה לבנות אדריכל ירוק, אתה צריך לקחת את האתגר ליצור בניין יותר ידידותי לסביבה. לשכת הסטטיסטיקה לעבודה מעריכה כי משרות אדריכלות יגדלו ב -15% בין 2012 ל -2022.

אדריכלים שמזדהים כירוקים יהיו בעלי תואר סטנדרטי בתכנון אדריכלי ופרקטיקה

אך הם גם יצטרכו לרכוש כישורים נוספים כדי להפגין את הידע הסביבתי שלהם. לאדריכלים ירוקים יש הסמכה נוספת המוכיחה את הידע שלהם בנושאים סביבתיים, כגון נוהלי בנייה בת קיימא.

מי שמשקיע יותר מכמה נגיעות ירוקות בתעודות הירוקות שלו יכול להגיש בקשה ולקבל הסמכת LEED WELL, רשימה של צעדים שבניין יכול לנקוט כדי להפוך לידידותיים יותר לסביבה.

אם אתה משקיע או בונה

תלמד מהי ארכיטקטורה בת קיימא ובמה עליך להשתמש לבניין הבא שלך. קרא עוד על הנדסת סביבה וכל מה שמלווה אותה, ואז למד כיצד BIM (תוכנת מודל מידע מובנית) יכולה לעזור לך להשיג שיטות אדריכלות ירוקות טובות יותר כדי לשפר את הקיימות הכוללת שלך.

תכנון ובנייה הם שיכולים להפוך את הבניין לבעל קיימא וירוק באמת

ועל אדריכלים לשים לב בזהירות להיבט זה של התהליך כולו. אדריכלות בת קיימא חייבת להכיר במשאבי הטבע הקיימים ובתנאי הסביבה וכיצד ניתן לשלב אותם בבנייה. על אדריכלים להנחות את תהליך התכנון באופן שהוא יכבד את האקולוגיה המיידית של האזור כך שמבנים ירוקים חדשים עתידיים יתואמו איתו.

יצירת סביבה בת קיימא מחייבת שבניינים ירוקים יהיו ידידותיים לסביבה וחסכוניים באנרגיה

יעילות חומרים היא אחד העקרונות האדריכליים הירוקים המעודדים בנייה בת קיימא באמצעות אופטימיזציה של פעולות הבנייה. תכנון אדריכלי ירוק מאפשר שימוש בחומרים וטכניקות בנייה שעזרו להפחית את עלויות הבנייה התפעולית ביותר ממחצית, וייחס את העלות – אפקטיביות – ליעילותן. זה אומר שהמועצה לבנייה ירוקה בארה"ב הכירה בביתן המדע של PPG כמבנה ירוק שחסך את עלויותיו. בעוד שבניינים ירוקים עלו יותר מפי שניים לעומת עמיתיהם המקובלים, החיסכון באנרגיה בלבד עזר להחזיר את העלויות הנוספות של הבניין בתוך כשש שנים. השילוב של מדעי המוח, אדריכלות והנדסה כדי להפוך את המבנים לטובים יותר לאנשים ולכדור הארץ יוצר תחושת מחויבות מעוררת השראה לעובדינו. סיימון הו שותף לחזון שלנו לעבור מארכיטקטורה ההורסת את הסביבה לאחת שתואמת את הטבע ותומכת בבריאות האדם. משרד אדריכלות מרשים זה משלב זיקה לתעשייה ולתנועה הירוקה, מה שהופך אותו לאחד מפרויקטי הבנייה הירוקה המצליחים ביותר בעולם. המועצה לבנייה ירוקה, קואליציה המתמקדת בהבטחת ידידותיות סביבתית בבנייה חדשה, היא ארגון האדריכלות הירוקה הגדול והמשפיע ביותר בצפון אמריקה.

McPherson Architecture

הוא בניין ירוק מוסמך ומאמין שהחלל יכול להיות המפתח לחיים מאושרים ופוריים. כל אחד יכול ליהנות מארכיטקטורה ירוקה שיוצרת צריכה ויותר מקום. ישנן דרכים רבות לחולל שינוי בסביבה, ובנייה ידידותית לסביבה היא דבר כזה. האינטרס הטוב ביותר של כדור הארץ הוא תמיד הפילוסופיה שאנו עוקבים אחריה, לא רק בבניינים שלנו אלא גם בכל היבט בחיינו.

זה אולי נשמע כאילו יש לארכיטקטורה בת קיימא יתרונות עצומים, אך אין צורך לכלול אותה בעיצוב הבא שלך. אני גר בבניין מכוסה צמחים ותורם כמה שיותר, אם לא יותר, לרעיון האדריכלות הירוקה ככל האפשר.

עם זאת

השימוש בארכיטקטורה ירוקה יכול לסייע ביצירת סביבת מגורים בריאה וקיימת יותר בערים הנאבקות עם השפעות שינויי האקלים. בעוד שמנהיגים גלובליים מחפשים דרכים לעזור לסביבה, ארכיטקטורות ירוקות ויוזמות מציעות פתרון בר-קיימא.

למידע נוסף על פרדיגמות אדריכליות ירוקות

אנו מזמינים אתכם להזמין את ספרנו שפורסם בנושא קיימות בסביבה הבנויה. מהנדסים עשו הרבה במונחים של בניינים ירוקים בעלי ביצועים גבוהים וכמתו את ההשפעה של מבנים ירוקים על הסביבה ובריאות האדם. אדריכלות בת קיימא מגדירה את מושג האדריכלות הידידותית לסביבה על בסיס סיווגים אלה. יש לה הבנה מקובלת של קיימות ולוקחת בחשבון גורמים כלכליים וחברתיים, ומתמקדת בעיקר באלמנטים עיצוביים מבניים של מבנים.

אדריכלות ירוקה מקדמת את הרעיון של הפחתת בזבוז מוצרי צריכה על ידי תושבי הבניין. הסיבה לכך היא שטכנולוגיות אנרגיה מתחדשת משולבות לעיתים קרובות בתכנונים אדריכליים ירוקים. פסולת מים, אנרגיה וחומרים מצטמצמת גם בשלב הבנייה.